Skocz do zawartości

Pszczoly


italiana

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie, ze bylam w moim pokoju dzieciecym. Mieszkam obecnie 800 km od mojej rodzinnej miejscowosci i nieczesto odwiedzam rodzinne strony. Zobaczylam przez okno roj pszczol lecacy w moja strone. Szybko zamknelam okno, ale 3 pszczoly przedostaly sie do srodka i lataly po pokoju. Ogolnie bardzo boje sie pszczol czy os i tak samo bylo we snie. Myslalm o tym, zeby je zabic, ale owady byly za szybkie. Nie byly agresywne. Tylko sobie lataly w okregu nad moja glowa.

Bardzo intryguje mnie dlaczego  tylko 3 pszczoly przedostaly sie do pokoju i dlaczego nade mna krazyly. Czy moglby ktos pomoc w interpretacji? Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Maestro

Cześć :) Post zamieściłaś dawno, ale mam nadzieję, że odpowiedź będzie przydatna :)

 

 

Liczba 3 jest zazwyczaj szczęśliwym symbolem i oznacza wszystko to, co pozytywne i pomyślne. Przypuszczam więc, że w Twoim śnie trzy pszczoły zwiastują coś pozytywnego. Ponieważ są to owady rodzinne (mają swoją ścisłą, hierarchiczną i "rodzinną" strukturę), myślę, że możesz spodziewać się pozytywnych wiadomości ze swoich rodzinnych stron (dom rodzinny). 

Inną interpretacją, jaka przychodzi mi na myśl, to dobre wieści związane ze środowiskiem zawodowym lub jakaś możliwość zawodowa związana ze współpracą z rodziną lub z kimś z rodzinnych stron (pszczoła bowiem jest owadem pracowitym, symbolicznie utożsamianym z aktywnością zawodową), która to współpraca może Ci być nie w smak (początkowo budzić lęk i obawy), ale finalnie może okazać się korzystna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziekuje za interpretacje. Ciezko mi ja niestety przyporzadkowac  do jakiegos konkretnego wydarzenia. Ogolnie wszystko toczy sie swoim torem i nie nastapily jakies powazne zmiany w moim zyciu. A moze cos przeoczylam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...