Jump to content
Sign in to follow this  
italiana

Pszczoly

Recommended Posts

italiana

Snilo mi sie, ze bylam w moim pokoju dzieciecym. Mieszkam obecnie 800 km od mojej rodzinnej miejscowosci i nieczesto odwiedzam rodzinne strony. Zobaczylam przez okno roj pszczol lecacy w moja strone. Szybko zamknelam okno, ale 3 pszczoly przedostaly sie do srodka i lataly po pokoju. Ogolnie bardzo boje sie pszczol czy os i tak samo bylo we snie. Myslalm o tym, zeby je zabic, ale owady byly za szybkie. Nie byly agresywne. Tylko sobie lataly w okregu nad moja glowa.

Bardzo intryguje mnie dlaczego  tylko 3 pszczoly przedostaly sie do pokoju i dlaczego nade mna krazyly. Czy moglby ktos pomoc w interpretacji? Z gory dziekuje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Priestess

Cześć :) Post zamieściłaś dawno, ale mam nadzieję, że odpowiedź będzie przydatna :)

 

 

Liczba 3 jest zazwyczaj szczęśliwym symbolem i oznacza wszystko to, co pozytywne i pomyślne. Przypuszczam więc, że w Twoim śnie trzy pszczoły zwiastują coś pozytywnego. Ponieważ są to owady rodzinne (mają swoją ścisłą, hierarchiczną i "rodzinną" strukturę), myślę, że możesz spodziewać się pozytywnych wiadomości ze swoich rodzinnych stron (dom rodzinny). 

Inną interpretacją, jaka przychodzi mi na myśl, to dobre wieści związane ze środowiskiem zawodowym lub jakaś możliwość zawodowa związana ze współpracą z rodziną lub z kimś z rodzinnych stron (pszczoła bowiem jest owadem pracowitym, symbolicznie utożsamianym z aktywnością zawodową), która to współpraca może Ci być nie w smak (początkowo budzić lęk i obawy), ale finalnie może okazać się korzystna. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
italiana

Dziekuje za interpretacje. Ciezko mi ja niestety przyporzadkowac  do jakiegos konkretnego wydarzenia. Ogolnie wszystko toczy sie swoim torem i nie nastapily jakies powazne zmiany w moim zyciu. A moze cos przeoczylam:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...