Skocz do zawartości

Lana Del Rey


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

6a70a46acc8b6775med.png

 

Piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Przyznała, że jest alkoholiczką od 18 roku życia. Myślę, że ma dość ciekawy radix. Słońce w 1 stopniu Raka wraz z Merkurym i Marsem:). Wszystko to w domu VIII.

Ascendent ma w Skorpionie.  Nałóg to pewnie opozycja Słońce- Neptun, dużo planet osobistych w znakach wodnych, planety w VIII domu- głębokie przeżywanie. Saturn w I domu pewnie też specjalnie nie pomaga :P

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Lianna

Podbijam temat:)  

 

Wenus ma w Byku, klasyka. Piękny śpiew, bardzo dużo ma w znakach wodnych. Wenus jest w sekstylu z Merkurym - potrafi pisać o uczuciach. 

Neptun w domu 2 mówi o czerpaniu kasy z dziedzin artystycznych. 

Ciekawa obsada domu VIII- myślę że nie raz przeszła transformację, wyjście z nałogu, to też dom cudzej kasy. 

Myślę, że wspiera ją Pluton mocny z Skorpionie, w domu XII w trygonie ze Słońcem. 

Nie wiem, jak tam u niej z życiem uczuciem, ale opozycja Mars- Neptun może mówić o rozczarowaniach nimi, nieudanych związkach. Widzimy,że Wenus jest na Descendecie w opozycji z Saturnem. 

Odbierana może być jako dość skryta, tajemnicza, mroczna, nieco chłodna- Ascendent w Skorpionie, Saturn w I domu. 

Księżyc we Lwie z kolei chce być podziwiany, w światłach jupiterów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Tak patrzę na ten horoskop i szkoda mi tej dziewczyny. Bo tu smutkiem wieje, niezadowoleniem, „taplaniem” się w swoich emocjach. Brak powietrza które by dodawało lekkości i innego spojrzenia na sprawy. A tak mamy Księżyc w Lwie - ludzie tu muszą zwracać na siebie uwagę, a raczej CAŁA uwaga ma być na nich. Do tego Księżyc w Lwie jest najbardziej arogancki i egocentryczny ze wszystkich innych Księżyców. Tu po prostu jest „ Ja wiem zawsze najlepiej, moje emocje są najważniejsze”. Ma oczywiście swoje dobre strony i potrafi okazać „łaskę” :obled:

Kwadratura Wenus/Księżyc - nigdy nie cieszy to, co ma się aktualnie w życiu. 
Słońce w opozycji z Neptunem to jest trochę oszukiwanie innych, co do tego jacy naprawdę jesteśmy. Przedstawianie różnych „opcji” siebie. Sprzyja też uzależnieniu. 
Wenus w Byku - biedna nigdy nie będzie. 

 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Węzeł północy ma w Byku. W poprzednim wcieleniu żyła intensywnie. Teraz przyszła doświadczać komfortu i materii. Nauczyć się czym są zmysły jak z nich korzystać. Do tego Wenus w byku to pogłębia oraz lilith. Pociąga ją luksus, pieniądze, seks, dobre jedzenie. Nawet nieco gubi się tym, przecież ma za sobą historię z uzależnieniem się od alkoholu. Inne używki również lubi. Jej dusza ma dosyć pracy z tym co energetyczne, teraz czas na ''kąpanie'' się w materii. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...