Skocz do zawartości

Wrzesień Zakrętki


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Pośpieszyłam się i postawiłam karty na miesiąc Wrzesień - pierwsze karty z jednej tali kolejne z drugiej, miga się więc powtarzać 

 

aura - Diabeł Sprawiedliwość Rycerz pucharów - jakieś kuszenie, manipulacje które szybko wyjdą na jaw i zostaną ocenione. Ewentualnie uważać na jakieś próby zaciągnięcia umówi zobowiązujących, ale po rycerzu pucharów wnoszę ze dotyczyć to emocji. Czyżby znowu pojawi się pogonione lowelas z przeszłości ?! Ale uparta sztuka 

praca - Gwiazda Smierć Gwiazda - zmieniamy budynek, dojazd co prawda będę miała trochę gorszy - dłuższa droga, ale karty pokazują ze ta zmiana wyjdzie na dobre i będzie dla mnie szansa 

kasa - Królowa pucharów Giermek monet - raczej skromnie, będę starała powstrzymać od emocjonalnych zakupów

uczucia - Królowa buław Koło Fortuny Sad (wieża Krol monet) jakaś karmiczna sprawa, albo coś sie zamknie a coś zacznie 

zdrowie - rehabilitacja kręgosłupa pod okiem specjalisty 

otocznie - Świat - otworzenie się na nowe 

dom - Wisielec 3 puchary - tutaj będę odpoczywać od ludziow 

silownia - 7 pucharów Królowa pucharów - ostrożnie postawie na joge plus cardio ...odstawiam sztangę i ciężary 

niespodzianka - 9 buław Krol pucharów - zaskoczy mnie upór pewnego pana 

robic - 6 buław Słońce - zdobywać świat i cieszyć się życiem 

mnie robić - Królowa mieczy 7 mieczy - nie tworzyć negatywnych mysloksztaltow 

rada - Rydwan 9 buław Głupiec - zdobywać świat i nie bronić się przed nowym 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2019 o 11:51, zakretka23 napisał:

Pośpieszyłam się i postawiłam karty na miesiąc Wrzesień - pierwsze karty z jednej tali kolejne z drugiej, miga się więc powtarzać 

 

aura - Diabeł Sprawiedliwość Rycerz pucharów - Chyba się zdenerwujesz na jakiegoś zakochanego pana i surowo go ocenisz

 

praca - Gwiazda Smierć Gwiazda - jest zmiana w kartach, a podwójna gwiazda podkreśla Twoją nadzieję, że wszystko będzie dobrze, szukasz pozytywów

 

W dniu 23.08.2019 o 11:51, zakretka23 napisał:

kasa - Królowa pucharów Giermek monet - będzie dobrze, wydasz na jakieś drobnostki, może jakieś drobne zabiegi upiększające

 

uczucia - Królowa buław Koło Fortuny Sad (wieża Krol monet) w uczuciach będzie intensywnie jakiś atrakcyjny pan może zaproponuje stałą relację

 

zdrowie - nie ma karty

 

otocznie - Świat - otworzenie się na nowe 

 

dom - Wisielec 3 puchary na początku wstrzymanie od kontaktow, ale później jakieś większe spotkanie się zaznacza 

 

silownia - 7 pucharów Królowa pucharów - będziesz ćwiczyć to, co lubisz i co nie bedzie cię obciążać

 

niespodzianka - 9 buław Krol pucharów - zaskoczy mnie upór pewnego pana 

 

robic - 6 buław Słońce - cieszyć się z małych sukcesów 

 

mnie robić - Królowa mieczy 7 mieczy - nie kłócić się, nie komplikować życia 

 

rada - Rydwan 9 buław Głupiec - skupiasz się na kilku, rzeczach na raz, co może powodować jakieś obciążenia, dobrze sobie  przemyśl swoje działania i nie podejmuj  decyzji pod wpływem chwili 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2019 o 11:51, zakretka23 napisał:

aura - Diabeł Sprawiedliwość Rycerz pucharów - to może być dość nerwowy miesiąc pełen niewyjaśnionych spraw albo takich na które nie będziesz miała wpływu 

 

praca - Gwiazda Smierć Gwiazda

Dwa razy gwiazda? Coś się zakończy albo zgaśnie Twoja nadzieja na coś 

 

kasa - Królowa pucharów Giermek monet - możesz rozmyślać o pieniądzach co byłoby dla Ciebie najlepsze i. Korzystane

 

W dniu 23.08.2019 o 11:51, zakretka23 napisał:

uczucia - Królowa buław Koło Fortuny Sad (wieża Krol monet) 

Ktoś może chcieć wrócić 

 

W dniu 23.08.2019 o 11:51, zakretka23 napisał:

zdrowie - król mieczy 8 monet- konsultacje lekarskie

 

otocznie - Świat - może poznasz nowych ludzi

 

dom - Wisielec 3 puchary - tutaj będę odpoczywać od ludziow - tak

 

silownia - 7 pucharów Królowa pucharów - trochę leniwe karty, więc pewnie lżejsze ćwiczenia lub mniej regularne 

 

niespodzianka - 9 buław Krol pucharów - nie wiem może ktoś będzie chciał się wycofać 

 

robic - 6 buław Słońce - cieszyć się życiem uśmiechać się 

 

nie robić - Królowa mieczy 7 mieczy 

Nie działać pod wpływem impulsu gniewu czy złości 

 

rada - Rydwan 9 buław Głupiec - nie zniechęcać się, isc do przodu być spontaniczna. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2019 o 11:51, zakretka23 napisał:

aura - Diabeł Sprawiedliwość Rycerz pucharów

- mozna by powiedzieć, że wszystko dobre, co się dobrze kończy - Diabeł namiesza (namiętności, pragnienia), ale sprawy się wyprostują i zaowocuje to zadowoleniem, może nawet jakąś relacją damsko-męską

 

praca - Gwiazda Smierć Gwiazda

- dziwne te karty, z 2 talii ?

przed zmianą dobrze i po zmianie też, spadniesz jak kot na 4 łapy

 

kasa - Królowa pucharów Giermek monet

- chyba troszkę wydasz na siebie, na swoje potrzeby (cos, co da Ci zadowolenie, może ciuszki a może jakieś spa albo coś innego miłego )

 

uczucia - Królowa buław Koło Fortuny Sad (wieża Krol monet) 

- tu walczysz zaciekle z uczuciem, co powraca wciąż - chcesz to wziąć na rozum

 

zdrowie - Król mieczy 8 monet

rehabilitacja kręgosłupa pod okiem specjalisty  - może tak być, a może akupunktura ?? i masaż (ucisk mi się kojarzy w tych 8 monetach jak np. kręgarz albo masaż)

otoczenie - Świat

- pojawią się możliwości rozwoju albo wyjazdu

 

dom - Wisielec 3 puchary -

- najpierw odpoczynek, potem sporo życia towarzyskiego

 

silownia - 7 pucharów Królowa pucharów

troszkę słabsza kondycja, więcej odpoczynku mniej ćwiczeń (może ze względu na te zabiegi wyżej na kręgosłupie)  - taki luzik

 

niespodzianka - 9 buław Krol pucharów

może być jak piszesz, że ktoś poczuje się bardzo pewny siebie i może to być ciut męczące

 

robic - 6 buław Słońce

- zdobywać świat i cieszyć się życiem 

- dokładnie :ok:

 

nie robić - Królowa mieczy 7 mieczy

może nie próbować oszukać serca rozumem, nie nastawiać się od razu negatywnie

 

rada - Rydwan 9 buław Głupiec -

zacząć coś, co wydaje się trudne - a czas pokaże czy było warto, będzie to jakis nowy początek, nowe otwarcie dla Ciebie

skoro to rada - to chyba będzie warto :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...