Skocz do zawartości

Tarot na wrzesień


Amethiste

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie tryb Smerfa Marudy: jak ja nie cierpię września... Wrzesień to dla mnie miesiąc ciężkich zmartwień, zawodów, rozczarowań. W październik wchodzę wtedy wymechrana i wypluta. Co prawda klasyki przekonały się, że nie powinnam się teraz martwić - ale jak już dzisiaj wyciągnęłam karty, to trzeba iść za ciosem.

 

Ogólnie: Świat  As Buław 9 monet O jeżu borowy... o, co to będzie. Koniec cyklu, ale ten taki dobry koniec, dojście do jakiegoś konsensusu? Życie mnie drapie pod brodą - Zycie! Tak mi dobrze, tak mi rób! Jest też wątek końca tajemnic, odsłoniętych art przez 9 Monet. Ależ to spójnie wygląda z Asem Buław! Koniec i początek... Chyba się boję tego września.

 

Dom: Paź Kielichów - i tutaj, w tym kontekście nie wiem, jak ugryźć tą kartę. Kojarzy się raczej lekko, przyjemnie - może po prostu domowy spokój i beztroska?

Praca: Król Monet - troszeczkę się uśmiechnęłam na ten widok - same pieniądze, i to z pracy! Spokój, może jakieś docenienie, choć u mnie to bardzie dobrym słowem i tym podobne - ale zawsze coś. 
Zdrowie: 8 Mieczy, 10 Monet - tak jakby ani dobrze, ani źle... Widać i gorszy nastrój od 8 mieczy, ale te 10 monet właśnie w drugą stronę ciągnie...
Uczucia: Rycerz Kielichów, Kochankowie - z jednej strony wybór, z drugiej bardzo miła uczuciowo karta z tych Kochanków jest. Z tym rycerzem zwłaszcza - choć obawiam się, że przy przepisywaniu pomyliłam kartę rycerza, choć sprawdzałam swoją talię i jednak powinno być dobrze. Dlatego bardzo przymrużonym okiem na to patrzę - no dobrze, nie tylko dlatego. Jak widzę takie rzeczy, to mnie od razu głowa boli.
Ludzie: 7 Kielichów, Umiarkowanie - tak to błogo dość wygląda, choć jak w praktyce...
Co zrobić: 8 Monet, 4 Buławy - już prawie u radosnego, wyczekanego celu, jeszcze chwila mozołu. Warto się cieszyć samą drogą, choć ciężką.

Rada: Król Kielichów, 7 Buław - Masz wsparcie, z czymkolwiek lub o cokolwiek będziesz walczyć.

 

Tak jak patrzę, to jeszcze przewijało mi się zaproszenie na jakąś imprezę, uroczystość - wesele. Całkiem to prawdopodobne. Choć nie powiem, dziwny ten rozkład wyszedł.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Amethiste napisał:

Ogólnie: Świat  As Buław 9 monet 

ładne karty :) sporo możliwości.w tym Świecie, może i wyjazd, 9 monet to może być karta dbania o siebie, także samokształcenia - ale w świetle kart poniżej powiedzialabym, że pojawi się ktoś ciekawy, atrakcyjny w Twoim życiu, na razie jeszcze nie taki ważny dla Ciebie, co później może się zmienić za Twoją przyczyną

 

Dom: Paź Kielichów 

wizyta jakiegoś dziecięcia z rodziny albo kreatywne zajmowanie sie domem, może sama jakieś ozdoby wymyślisz

Praca: Król Monet 

raczej bez zawirowań, jeśli masz szefa to on zadba o pozytywny nastrój swoim spokojem
Zdrowie: 8 Mieczy, 10 Monet 

tu jakbyś troszkę musiała w domu posiedzieć, może z nudów zrobisz się kreatywna w domku (ten paź wyżej)
Uczucia: Rycerz Kielichów, Kochankowie - ewidentnie ciepłe uczucia dla jakiegos pana, ale chyba boisz się angażować - stąd ci Kochankowie, staniesz przed wyborem czy wejść w to głębiej - jeśli zerkniesz na radę - to pokazuje się co, warto zrobić
Ludzie: 7 Kielichów, Umiarkowanie 

jakies lekkie rozczarowania, ale potraktujesz to w miarę spokojnie (może to w pracy, a Król monet pomoże)
Co zrobić: 8 Monet, 4 Buławy - 

powolutku robić swoje i czekać na pozytywny efekt :ok:

Rada: Król Kielichów, 7 Buław - 

zawalcz o tego gościa, ktorego bliżej poznasz, warto

być może okaże się serdecznym facetem, do którego można się z przyjemnością przytulić

 

nie ma co narzekać na wrzesień, wygląda całkiem całkiem :yes:

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...