Skocz do zawartości

Spec od rehabilitacji


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwóch dobrych rehabilitantów. Nie wiem na którego się zdecydować, obaj dostępni dla mnie w przyszłym tygodniu. Wiec postawiłam rozkład na decyzje. Rehabilitacja dotyczy kręgosłupa.

 

1. Karta symbolizująca mnie w tej sytuacji - 8 pucharów chce mieć to za sobą, pozbyć się problemu 

Propozycja 1

stan obecny - 8 monet - widać tutaj zaangażowanie, pilność pracowitość, wypracowane umiejętności, odpowiedzialność za swoją prace 

co mówi ta propozycja o sobie - 9 buław - jakiś brak zaufania chyba boje się ze będzie próbował technik manipulacyjnych 

co będzie jak wybiorę ta opcje - Cesarzowa - pan jest mega przystojny wiec chyba poczuje się piękna kobieta, ale mnie jednak bardziej chodzi o pozbycie się dolegliwości związanych z kręgosłupem 

jak mnie wesprze ten wybór - 3 buławy - sukces w przedsięwzięciu i spokój na dłuższy czas 

 

Propozycja 2 

stan obecny - Mag - tutaj lepsza karta ma większe umiejętności, poprzednik może mieć większe doświadczenie 

co mówi ta propozycja o sobie - giermek pucharów - tutaj będzie delikatnie, nie muszę się obawiać rozwiązań siłowych, raczej relaksujący masaż 

moc będzie jak wybiorę te opcje - rycerz pucharów - poczuje się zrelaksowana i rozluźniona 

jak wesprze mnie wybór tej drogi - Słońce - sukces 

Która opcje byście wybrali ???

Odnośnik do komentarza

wybrałbym opcję nr 2, głównie ze względu na ostatnią kartę, którą można rozumieć jako efekt działania terapeuty - dla mnie tutaj Słońce stanowczo bije 3kije 

może też pan nr 2 ma lepsze umiejętności, jak piszesz

porównanie 8 monet+9kijów z Mag+paź pucharów pokazuje, że pan nr 1 działa bardziej siłowo a ten drugi bardziej kompleksowo i delikatniej

niepokoi mnie karta 8 pucharów, dla mnie to zawsze jest karta rezygnacji, wycofania się z jakiejś sytuacji, trochę z żalem - tak jakbyś w tym tygodniu do żadnego z nich nie poszła albo nie za bardzo Ci pasuje czasowo, czy z innych powodów (te może dopiero się pojawią)

- tak więc jest możliwość, że to nie ten tydzień będzie albo wybierzesz coś innego bądź nic

nie wiem czy to będzie dotyczyć tylko tego tygodnia czy tych panów/rodzaju terapii - albo to tylko Twoje nastawienie, takie niezbyt ...ochocze :)

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Bardziej składnia się ku drugiej opcji i jestem już umówiona. 8 pucharów to może trudny wybór i nie chęć z rezygnacji z jednego z dobrych specjalistów. No ale potrzebuje jednego dobrego. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Iwka78 napisał:

poza tym 8 pucharów też raczej słaba karta.

zgadzam się, ja też wybrałabym pana nr 2

ale wydawało mi się, że te 8 puch. to nie jest  karta nie przypisana do opcji nr 1 tylko nastawienie zakrętki do zabiegu jako takiego

Odnośnik do komentarza

Napisze z czego wynika to 8 pucharów byłam dwa tygodnie temu u chiropraktyka i zastosował na moich bolących plecach manipulacje, aż łzy mi poszły z oczu. Nie dałam sobie odblokować kręgu. Osobiście słucham swojego ciała i czułam ze jest to dla mnie nie odpowiednie. Dwa dni później umierałam z bólu. Stad takie nastawieniem. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobry wybór specjalisty numer 2. Najpierw poprosił od dokumentacje z poprzednich lat. Zrobił ze mną bardzo dokładny wywiad. Bardzo empatyczne osoba. Następnie wysłała mnie do kardiologa i na rezonans gdyż nie chce mnie uszkodzić. Za wizytę nie wziął pieniędzy. Jest pomocny odpowiadając na każde pytanie oddzwania lub odpisuje. Jeśli będę się rehabilitować to tylko u niego. Na razie leki i joga spowodowały ze o bólu zapomniałam, ale i tak moj trening będzie ukierunkowany pod katem wzmocnienia jeszcze bardziej korpusu. 

Odnośnik do komentarza

super :) ze świecą dziś szukać  takich lekarzy/specjalistów

a nie jest choć trochę podobny do tego ze snów ;P

jest empatyczny i pomoże Ci w trudnej (tu zdrowotnej, 10 kijow - z tamtego rozkładu=bóle kręgosłupa ) sytuacji ? :D 

Edytowane przez Ava55
dopisek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...