Skocz do zawartości

Treningi i dieta


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Caaaałe wakacje leżałam i nic nie robiłam... odpoczywałam psychicznie i emockonalnie i fuzycznie też, a teraz wracam do ćwiczeń i diety/zdrowego żywienia. Zadałam kilka pytań w temacie:

 

Jakie efekty uzyskam w odchudzaniu:
Układając sobie samodzielnie dietę-
eremita, paz buław, 2 denarow, kapłan - tu widać w eremicie samodzielną pracę i dalej zapał, w 2 denarów efekty będą różne, ale kapłan na końcu daje mi radę, że przy tej opcji powinnam zostać

Dieta od K- 2 buław, rycerz buław, 2 pucharow, 3 buław - na początku nie będzie efektow,, w rycerzu może być jakaś zmiana, z której będę zadowolona
Dieta kk- 8 mieczy, śmierć, kochankowie, księżyc - ta opcja kompletnie mi nie pasuje, mam wrażenie, że hormony mi się rozjadą

 

Przy, ktorym sposobie ćwiczeń uzyskam najlepsze efekty:

Same ciężary, gumy, kettle  + na koniec 30 min aerobow -paz mieczy, paź pucharów, 3 mieczy+kapłanka - wydaje mi się jednak, że tu najlepsze karty są, może być jakaś kontuzja w 3 mieczy i powinnam zaufać swojej intuicji, jeśli chodzi o intensywność i długość
 
Same ciężart, gumy, kettle bez żadnych aerobów- królowa denarów, rydwan, mag - oj chyba te jednak lepsze, denarowa to ja na początku, czyli z nadwagą, widać że na początku nie będzie efektów, ale niespodziwanie i nagle będzie poprawa

 

4-5 minutowe aeroby po każdej serii - 5 mieczy, cesarz, 6 denarów - oj tu jakoś nie będą mi szły te ćwiczenia i chyba dużo energii będzie mnie to kosztować, a efektów raczej nie będzie

 

Jakie efekty uzyskam w odchudzaniu:
Układając sobie samodzielnie dietę-
eremita, paz buław, 2 denarow, kapłan - tu widać w eremicie samodzielną pracę i dalej zapał, w 2 denarów efekty będą różne, ale kapłan na końcu daje mi radę, że przy tej opcji powinnam zostać

Dieta od K- 2 buław, rycerz buław, 2 pucharow, 3 buław - na początku nie będzie efektow,, w rycerzu może być jakaś zmiana, z której będę zadowolona
Dieta kk- 8 mieczy, śmierć, kochankowie, księżyc - ta opcja kompletnie mi nie pasuje, mam wrażenie, że hormony mi się rozjadą

 

Przy, ktorym sposobie ćwiczeń uzyskam najlepsze efekty:

Same ciężary, gumy, kettle  + na koniec 30 min aerobow -paz mieczy, paź pucharów, 3 mieczy+kapłanka - wydaje mi się jednak, że tu najlepsze karty są, może być jakaś kontuzja w 3 mieczy i powinnam zaufać swojej intuicji, jeśli chodzi o intensywność i długość
 
Same ciężart, gumy, kettle bez żadnych aerobów-
królowa denarów, rydwan, mag - oj chyba te jednak lepsze, denarowa to ja na początku, czyli z nadwagą, widać że na początku nie będzie efektów, ale niespodziwanie i nagle będzie poprawa

4-5 minutowe aeroby po każdej serii - 5 mieczy, cesarz, 6 denarów - oj tu jakoś nie będą mi szły te ćwiczenia i chyba dużo energii będzie mnie to kosztować, a efektów raczej nie będzie

Kiedy zobaczę pierwsze efekty? Rycerz buław, sprawiedliwość- skleiły się te karty, wydaje mi się, że to będzie listopad

ycerz buław, sprawiedliwość- skleiły się te karty, wydaje mi się, że to będzie listopad

 

Będę wdzięczna za Wasze spostrzeżenia:)

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Iwka78 napisał:

Jakie efekty uzyskam w odchudzaniu:
Układając sobie samodzielnie dietę-
 Eremita, paz buław, 2 denarow, Kapłan 

wydaje mi sie, że ta dieta będzie "najsurowsza", najbardziej wyśrubowana

Dieta od K- 2 buław, rycerz buław, 2 pucharow, 3 buław 

tutaj wolniej, z "efektem jojo" może nawet albo z odchodzeniem od diety (co w sumie jest to samo) - ale mniej męcząca i dająca później efekt niż Twoja własna dieta
Dieta kk- 8 mieczy, śmierć, kochankowie, księżyc -

chyba ta dieta nie jest dla Ciebie odpowiednia

może największe efekty po własnej diecie, ale czy "dieta od K" nie będzie zdrowsza, mniej wyczerpująca dla organizmu ?

Cytat

 

Przy, ktorym sposobie ćwiczeń uzyskam najlepsze efekty:

Same ciężary, gumy, kettle  + na koniec 30 min aerobow -paz mieczy, paź pucharów, 3 mieczy+kapłanka 

może być za dużo wszystkiego z tymi aerobami...
 
Same ciężart, gumy, kettle bez żadnych aerobów- królowa denarów, rydwan, mag - 

chyba ta najbardziej Ci leży i ma największe szanse powodzenia

 

4-5 minutowe aeroby po każdej serii - 5 mieczy, cesarz, 6 denarów -

moze nie przepadasz za aerobami ?? 

czyli chyba opcja nr 2

Cytat

Kiedy zobaczę pierwsze efekty? Rycerz buław, sprawiedliwość- skleiły się te karty, wydaje mi się, że to będzie listopad

 

 

trudno mi oceniać czas, raczej widzę bieg wydarzeń - ale myślę, ze najpierw zaliczysz "odejścia i powroty" od diety/ćwiczeń, a potem weźmiesz się w garść i efekt będzie stosowny do włożonego wysiłku

powodzenia :) :okok:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, nie cierpię aerobów, a każdy mówi, że jak chce się schudnąć to są one niezbędne...:(

 

I fajnie nazwałaś tą moją dietę najsurowszą, bo planuję jeść jam najwięcej surowych warzyw:))))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...