Skocz do zawartości

Szukam swojej drogi


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję jako handlowiec i nie lubię tej pracy. Ciągłe pretensje klientów, dlaczego nie ma ich towaru... i tak w każdej firmie, w tej branży. 

Plus jest taki, że jest tu w miarę spokojnie i mam blisko, ale wiem, że muszę się przebranżowić/przekwalifikować... w związku tym położyłam karty. Będę wdzięczna za Wasze interpretacje.

 

Czy to jest dobry moment, aby szukać innej pracy? - rycerz mieczy, 3 denarów, 2 buław, i dalej mi poleciały: śmierc, kochankowie, sąd, 10 buław - nie, to nie jest dobry moment, jeszcze powinnam zostać tu, gdzie jestem. Zmiana może być na ten moment na gorsze, jeszcze większe obciążenie niż teraz.

 

Kiedy zacząć szukać innej pracy? Kiedy będzie ten odpowiedni moment? Królowa denarów, 4 buławy, 7 mieczy - oj mam nie kombinować tylko siedziec tutaj na dupie

 

Jakie są moje szanse, aby znaleźć pracę, nie jako handlowiec i nie w dziale sprzedaży? 10 buław, 2 buław, 9 denarów - będzie mi bardzo trudno, ale powinnam obserwować rynek pracy, bo jest jakaś szansa na zmianę

 

Czy to jest dobry moment, aby się przekwalifikować i iść na jakieś szkolenia, które pomogą mi odejść od sprzedaży? Śmierć, cesarz, 7 denarów, 8 denarów- to jest dobry moment, aby rozpocząć proces zmiany, zaplanować wszystko i krok po kroku realizować, a praca będzie, ale nie tak szybko.

 

Czy marketing jest dla mnie dobrym kierunkiem? Królowa mieczy, rycerz mieczy, 4 miecze - absolutnie to nie jest mój kierunek

 

Jaki kierunek wybrać, abym była w końcu się odnalazła? 8 buław, księżyc cesarzowa - kierunek, w którym jest ruch, na mojej karcie jest kobieta, ktora biegnie i wygląda na wojowniczkę, księżyc to jest praca zmianowa, praca artystyczna, kojarzy mi się też to z pracą z kobietami, a cesarzowa sama sobie jest panią, ale to jest też osoba, ktora dba o wygląd, o ciało...

 

może powinnam iść w kierunku sportu i dietetyki? 2 pucharów, 7 mieczy+4 denary, mag - hm... nie jest to wcale głupi pomysł... lubię to, ale nie podoba mi się ta 7 mieczy... ale za to mag na końcu jest dobry

 

Kiedy znajdę pracę, z której będę zadowolona? As mieczy, cesarzowa, 4 puchary, 9 pucharów

chyba dopiero wtedy jak będę mieć pomysł na siebie i przestanę obniżać swoją samoocenę na rynku pracy

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Iwka78 napisał:

Czy to jest dobry moment, aby szukać innej pracy? - rycerz mieczy, 3 denarów, 2 buław, i dalej mi poleciały: śmierc, kochankowie, sąd, 10 buław

też mi się wydaje, że to jeszcze nie teraz -ale wrócisz do tej myśli, jak coś się zmieni (Śmierć); z tym, że nei będzie to takie łatwe - 10 kijów

może powinnaś uważać, żeby nie robić czegoś wbrew sobie (rycek mieczy, 10 buław)

 

Kiedy zacząć szukać innej pracy? Kiedy będzie ten odpowiedni moment? Królowa denarów, 4 buławy, 7 mieczy

odłożyłabym trochę kasy - żeby móc bezpiecznie szukać nowej pracy i uważałabym na niepewne oferty... mogą być kuszące, ale pozornie tylko dobre

 

Jakie są moje szanse, aby znaleźć pracę, nie jako handlowiec i nie w dziale sprzedaży? 10 buław, 2 buław, 9 denarów - zgadzam się z Tobą, na tę chwilę to cięzko - ale jeśli porobisz jakieś kursy (9 denarów) -to będzie łatwiej

te 9 den to wskazówka, żeby się dokształcać

 

Czy to jest dobry moment, aby się przekwalifikować i iść na jakieś szkolenia, które pomogą mi odejść od sprzedaży? Śmierć, cesarz, 7 denarów, 8 denarów- 

no niezupenie - poczekałabym (7 den), tu będzie jakaś zmiana sytuacji (znów Śmierć), może też ktoś Ci coś zaproponuje (szkolenie lub inne stanowisko) - ale nie na teraz, w 7den i 8 den potrzebna cierpliwość i praca nad nowymi(?) kwalifikacjami, te 8 den może też oznaczać, że praca, którą Ci zaproponują nie będzie zbyt atrakcyjna a będzie wymagałą sporo uwagi, cierpliwości - ewentualnie będzie nudna... albo długotrwałe szkolenie

 

Czy marketing jest dla mnie dobrym kierunkiem? Królowa mieczy, rycerz mieczy, 4 miecze

chyba nie... może uważasz to za takie trochę oszukiwanie, naciąganie ludzi, "wygibasy" czysto umysłowe 

raczej nie widzisz siebie w tym

 

Jaki kierunek wybrać, abym była w końcu się odnalazła? 8 buław, księżyc cesarzowa

8 buław to ruch, Księżyc i Cesarzowa - kobiece zainteresowania i sprawy, praca z kobietami jak piszesz... Cesarzowa może teżmówić o samodzielnej (np. jednoosobowej) firmie

gdyby nie to, że nie lubisz aerobiku - to bym powiedziała, że coś z dbaniem o ciało -ruch, diety, ewentualnie coś z kosmetykami

 

może powinnam iść w kierunku sportu i dietetyki? 2 pucharów, 7 mieczy+4 denary, mag

podobałoby Ci się to (2 puchary, lubisz pracę z ludżmi - taką jeden na jeden też chyba), ale 7 mieczy - drugi raz (!) i Mag po tym mogą mówić, że to na razie bardziej Twoje życzenia niż predyspozycje - na dziś, być może trzeba najpierw solidnie się przygotować (wcześniej te 7 den, 8 den)

 

Kiedy znajdę pracę, z której będę zadowolona? As mieczy, cesarzowa, 4 puchary, 9 pucharów

może As mieczy mówi o tym, że nie będzie to praca jako zatrudnienie u kogoś i, że nie tak łatwo o to zadowolenie (4 puch),

w Cesarzowej widziałąbym samodzielny start - i po jakimś czasie duże zadowolenie (9 puch)

to, co głównie odebrałam z tego rozkładu - że ta zmiana wymaga sporo przygotowania i czasu i uważaj, nie daj się ponieść zludnym propozycjom lub własnym wyobrażeniom -podstawa to solidne przygotowanie - i finansowe, i szkolenia

powodzenia :) :koniczynka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...