Skocz do zawartości

3 pytania na wrzesień


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

1. Uczucia:

Rycerz bulaw, kapłanka, as bulaw

 

Jakieś działania się tu przejawiają bardziej w kierunku flirtow aniżeli głębszych uczuć, moze nowa znajomość w tym asie 

 

2. Praca:

Paź buław, umiarkowanie, 6 bulaw

 

Wygląda na jakąś rozsadną propozycję pracy lub po prostu będzie to dość sukcesywny miesiąc w mojej branży

 

3. Niespodzianki:

Koło, świat, moc

 

O, może jakiś wyjazd się szykuje lub druga opcja : po przeprowadzce czuję się wolna więc moze to będzie siła napedowa do jakiś działan/wyjazdów 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia:

Rycerz bulaw, kapłanka, as bulaw

takie troszkę wahania uczuć, nastrojów; może będzie jakiś pan wokół - ale dla Ciebie nie będzie on bardzo ważny  - ot, taki satelita

w Kapłance stoisz wysoko, masz swoje zdanie i nie jest łatwo tu na Ciebie wpłynąć - raczej odwrotnie, Ty wpływasz na ludzi, którzy się Tobą interesują - Twój odzew będzie raczej delikatny (As kijów) -troche, jakbyś się tym  kijkiem oganiała od facetów, którzy za mocno Cię nie interesują; Kapłanka może też mówić, że wciąż czujesz się tą trzecią

 

50 minut temu, Sarah2020 napisał:

2. Praca:

Paź buław, umiarkowanie, 6 bulaw

raczej spokojnie, może dołączy do twojej grupy (jeśli nie pracujesz sama) ktoś młody, jeszcze niezbyt doświadczony

a jesli masz bardziej indywidualną pracę, to jakieś drobne zadania, trochę rozmów - w Umiarkowaniu  - takie to sobie, ani bardzo trudne ani bardzo łatwe

6 kijów mówi, że w sumie będziesz zadowolona - czy to z wykonania postawionych zadań, projektów (w tym  paziu), czy też z po prostu postawienia na swoim

 

50 minut temu, Sarah2020 napisał:

3. Niespodzianki:

Koło, świat, moc

to wygląda ciekawie, też myślę że jakiś wyjazd może być - i to niekoniecznie z Twojej inicjatywy

może też to być jakoś powiązane z pracą (np. wyjazd na szkolenie) - lub z rodziną (żeby pojechać do kogoś)

 

czy to są karty na wrzesień ? bo nie doczytałam

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
59 minut temu, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia:

Rycerz bulaw, kapłanka, as bulaw

 

Jakiś podrywacz możec krążyc kolo Ciebie, mozliwe, ze TY będziesz udawała, ze go nie dostrzegasz, ew. naprawdę nie będziesz miała pojęcia o co chodzi, widać, ze będziesz trudna do zdobycia, coś więcej pod koniec miesiaca, bo jest nowa, swieża energia

 

2. Praca:

Paź buław, umiarkowanie, 6 bulaw

 

jakaś nowa, świeża propozycja, albo jakiś pomysł, ktory zrealizujesz z sukcesem

 

3. Niespodzianki:

Koło, świat, moc

Na pewno korzystne zmiany losowe, jakiś fart, łut szczęścia, może wyjazd last minute, nowa znajomosc, ktora doda Ci energii

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

1. Uczucia:

Rycerz bulaw, kapłanka, as bulaw

Nie będziesz narzekała na nudę. Myślę, że pojawi się adorujący pan, który moim zdaniem, nie będzie kandydatem na poważną relację, ale romansową. 

 

2. Praca:

Paź buław, umiarkowanie, 6 bulaw

Więcej zleceń, większy ruch, koniec rozleniwienia po wakacjach. Będziesz zadowolona ze swoich wyników. 

 

3. Niespodzianki:

Koło, świat, moc

Nieoczekiwany wyjazd. Karty skojarzyły mi się też z sytuacją losową, może kontaktem z kimś, kto sprawi, że poczujesz się w pełni zadowolona. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Uczucia:

Rycerz bulaw, kapłanka, as bulaw


Będzie aktywnie, jakieś spotkania mogę być, Ty będziesz trochę zdystansowana :) W Asie Buław początek nowej relacji, fajne karty :)

2. Praca:

Paź buław, umiarkowanie, 6 bulaw

 

Uważam, że albo propozycja, albo wymyślisz coś ciekawego, co skończy się sukcesem ( 6 Buław).

 

 

3. Niespodzianki:

Koło, świat, moc

 

Wyjazdy jakieś, realizacja siebie, spełnienie, wzrost energii i pewności siebie. Piękne karty :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2019 o 09:03, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia:

Rycerz bulaw, kapłanka, as bulaw

 

Jakieś działania się tu przejawiają bardziej w kierunku flirtow aniżeli głębszych uczuć, moze nowa znajomość w tym asie 

 

2. Praca:

Paź buław, umiarkowanie, 6 bulaw

 

Wygląda na jakąś rozsadną propozycję pracy lub po prostu będzie to dość sukcesywny miesiąc w mojej branży

 

3. Niespodzianki:

Koło, świat, moc

 

O, może jakiś wyjazd się szykuje lub druga opcja : po przeprowadzce czuję się wolna więc moze to będzie siła napedowa do jakiś działan/wyjazdów 

 

 

 

Uczucia: Jakiś Rycerz Buław się pojawi, który wprowadzi troszkę zamieszania - fajne karty na takie niespodziewane spotkanie i mocne zaiskrzenie. Jeszcze nie związek, nie ogłoszony światu (Kapłanka) ale może być gorąco :)

Praca: takie dobre samopoczucie w pracy, dużo kontaktów, ogólne zadowolenie.

Niespodzianki: no faktycznie w tym kole niespodzianki ;) może wyjazd, a może po prostu jakieś wydarzenia, na jakie czekasz od jakiegoś czasu (spełnienie jakiegoś marzenia?), dzięki którym będziesz się czuć silną, mocną, spełnioną osobą.

Fajne karty :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.09.2019 o 09:03, Sarah2020 napisał:

Weryfikuję:

 

 

1. Uczucia:

Rycerz bulaw, kapłanka, as bulaw

 

Były jakieś nowe znajomości, ale   sobie wszystko obserwowałam i jak miałam chęci to czyniłam jakieś kroki a jak nie to nie. Wszystko miałam pod moją kontrolą.

Humor ogólnie dopisywał

 

2. Praca:

Paź buław, umiarkowanie, 6 buław

 

Nadrobiłam zaległości z sierpnia, wprawdzie bez spektakularnych wyczynów i przepracowania ale zadowolona jestem z miesiąca. Trochę wyjazdów służbowych, nowi klienci.

 

3. Niespodzianki:

Koło, świat, moc

 

I tak: odetchnęłam pełną piersią, zachłysnęlam się (pozytywnie) wolnością, życiem bez ograniczeń.

Dużo wyjazdów do znajomych, rodziny, krajoznawczych. Na wyjeździe służbowym kupiłam rzecz, na której bardzo mi zależało-to był fart. Założyłam też profil na portalu randkowym - czego miałam już nie robic;)

Dziękuję serdecznie Wszystkim za interpretacje:):)

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Sarah2020 napisał:

Założyłam też profil na portalu randkowym - czego miałam już nie robic;)

Był kiedyś taki film "Must love dogs" (Facet z ogłoszenia") z Diane Lane i Johnem Cusackiem...  od razu przyszedł mi na myśl :)

Powodzenia :love:

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.09.2019 o 09:03, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia:

Rycerz bulaw, kapłanka, as bulaw

 

Możesz być bierna na czyjeś działania, propozycje albo obietnice 

 

2. Praca:

Paź buław, umiarkowanie, 6 bulaw

 

Dobre wieści coś na co długo pracowałas przyniesie efekty. Może to być pochwała, wyróżnienie albo awans a gdyby nie było pracy to znalezienie jej

 

3. Niespodzianki:

Koło, świat, moc

 

Może to być wyjazd do spa albo zakupy coś miłego dla siebie na pewno zrobisz poczujesz się pewnie :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...