Skocz do zawartości

mój 9-ty rok numerologiczny


Gość Ava55

Rekomendowane odpowiedzi

dużo się dzieje, a to co nadchodzi teraz ma wpływ na to, co bedzie...

wyciągnełam karty na swój kolejny rok numerologiczny, 9-ty  -zacznie sie od grudnia - niby daleko, a tak jakoś blisko 

1. finanse - 10 kijów

bedzie chyba trudno, ale ponieważ nie widać kart monetowych typu 5 monet - zakładam, że "sama sobie zgotuję ten los", czyli należy uważać, jakie się podejmuje decyzje ...

2. uczucia - As monet

ta karta kojarzy mi się często z przysłowiowym "grosikiem na szczęście", znalezionym szczęściem - ale do wykorzystania lub nie, to nasza decyzja

3.  - emocje, psychika - Król pucharów

szczerze, to spodziewałam się innej karty... albo bedę cały rok na radosnym haju :muza: 

(Król przewyższa Królową i czasem można to interpretowac jako extra wzmocnienie karty niżej, tj. Królowej pucharów)

- albo w połączeniu z kartą na poz.2. daje to jakiegoś Pana...

mógłby to byc mój mąż (Wodnik, no i mężu uczuciowy dosyć jest, wrażliwy ), ale... intuicja mi podpowiada, ze niekoniecznie

- co dziwi jeszcze bardziej, ponieważ ciężko mnie odciągnąc od rodziny, jedyna możliwość to spotkanie swojej drugiej połówki

ale w to nie bardzo wierzę

4. zdrowie - 5 kijów, Moc

dopisuję, bo zgubiłam : chyba jakieś stany zapalne, Moc niekiedy kojarzy mi się z solidnym ograniczeniem, tak jakby mnie choroba "trzymała w swej mocy" - zobaczymy...

5. rozwój (w sferze duchowej) - Papież

może się nawrócę ;) tylko jeszcze nie wiem na co - wszystko ma jakieś "ale", w każdym razie powinnam być bardziej dojrzała duchowo niż jestem, może pojawią się jakieś głebokie przemyślenia , które otworzą mi oczy...

6. która z tych dziedziń jest najważniejsza - Pałac monet (karty dodatkowe w Tarocie Snów u Marchetti'ego)

monety to 1. finanse oraz 2. As monet w tym rozkładzie - czyli uważać na wydatki oraz, gdzie się lokuje uczucia...

 

i dociągnieta osobno:

rada -> 4monet

muszę przyznać, że karty są bardzo konsekwentne... -> ograniczyc wydatki i trzymać to, co się już ma, przy sobie (np. takie wartości jak rodzina...)

załączam fotkę rozkładu i kartę radę obok (dociągnięta z netu, bo już zamknęłam talię zanim wpadłam na to, żeby dołożyc "radę")

 

A jak Wam się to widzi ?

Będę wdzięczna za Wasze spojrzenie na to :bukiet3i:

rozklad-9roknum.jpg

card-4mt.jpg

Edytowane przez Ava55
EDIT: dopisałam karty w poz. 4 (zdrowie)
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ava55 napisał:

 

1. finanse - 10 kijów

Dużo pracy tu widać i łatwo nie będzie, ale dasz radę, na finanse to nie najgorsza karta, mowi wprawdzie o natłoku pracy/obowiązków/wielu rachunkach do zapłaty ale pieniędzy przy niej nie brakuje. Czy aby przeprowadzka jakas tez Ci się nie szykuje? Lub zmiana miejsca pracy/źródła dochodu?

2. uczucia - As monet

Stabilnie, patrząc na pytanie poniżej może jakiś pan lekko Ci zawroci w głowie, lub porównując z pytaniem wyżej zmiana mieszkania...

3.  - emocje, psychika - Król pucharów

 

Jak wyżej, moze spotkasz tego jedynego lub z mężem pomyslicie o nowym domu, męzczyzna będzie miał na to wpływ, może mąż a może ktoś inny..

 

 

4 godziny temu, Ava55 napisał:

 

i dociągnieta osobno:

rada -> 4monet

Nie puszczać skarbu, nie być rozrzutnym lub/i zbyt wylewnym, docenic i dostrzegać co się ma:) 

Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ava55 napisał:

 

4. zdrowie - 5 kijów, Moc

Będziesz aktywna, będziesz się dobrze czuła ale zadbaj o siebie, nie przepracowuj się  bo jakies rozstroje się mogą pojawić 

 

5. rozwój (w sferze duchowej) - Papież

 

Wzbijesz sie poziom wyżej w zależności w co wierzysz, zaangażowanie w sprawy moralne/religijne/kościelne 

Widać też opiekę sił wyższych

 

6. która z tych dziedziń jest najważniejsza - Pałac monet (karty dodatkowe w Tarocie Snów u Marchetti'ego)

 

Sprawy przyziemne, materialne 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.09.2019 o 15:01, Ava55 napisał:

 

1. finanse - 10 kijów

chwilami może być cięźko coś może Cię przytłoczyć, ale z pewnośćią nie jest to karta brakó finansowych bardziej natłoku spraw

2. uczucia - As monet

nie wiem czy jesteś w związku czy nie, ale jeżeli tak, to możliwe jakieś ożywienie relacji i ich zacieśnienie 

3.  - emocje, psychika - Król pucharów

wrażliwość na ludzką krzywdę, chęć otoczenia najbliszych tym co najlepsze trochę może matkowanie dzieciom jeśli je masz

4. zdrowie - 5 kijów, Moc

może coś z krążeniem da się we znaki, stres, ale ja tu widzę dużo stresu gonitwę myśli 

5. rozwój (w sferze duchowej) - Papież

bardzo dobra karta na sprawy duchowe może metydacje, joga albo po prostu chęć zgłębienia wartości religijnych lub wiedzy z zakresu etyki

6. która z tych dziedziń jest najważniejsza - Pałac monet (karty dodatkowe w Tarocie Snów u Marchetti'ego)

monety to 1. finanse oraz 2. As monet w tym rozkładzie - czyli uważać na wydatki oraz, gdzie się lokuje uczucia...

 

i dociągnieta osobno:

rada -> 4monet

muszę przyznać, że karty są bardzo konsekwentne... -> ograniczyc wydatki i trzymać to, co się już ma, przy sobie (np. takie wartości jak rodzina...)

ja bym raczej tu obstawiała by zatrzymać przy sobie to co wartościowe pod względem materialnym czyli nie sprzedawać pamiątek, czy nieruchmośći wstrzymać się z transakcjami 

 

powodzenia w tej 9!!

 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. finanse - 10 kijów

może byc cięzko, może będziesz więcej pracować, zeby związac jakoś koniec z koncem, mogą też te finanse z trudem przychodzić do Ciebie,no jest tu pokazane jakieś utrudnienie

2. uczucia - As monet

jakaś oferta związku, romansu, ale to coś co moze być dla Ciebie wartosciowe, poprawa w Twoim zwiazku

3.  - emocje, psychika - Król pucharów

otrzymasz dużo zyczliwego wsparcia od swojego męża

4. zdrowie - 5 kijów, Moc

moga byc stany zapalne, problemy z ciśnieniem krwi, z krążeniem

5. rozwój (w sferze duchowej) - Papież

bardzo mocno się rozwiniesz, może poznasz jakiegos mentora, autorytet?

6. która z tych dziedziń jest najważniejsza - Pałac monet (karty dodatkowe w Tarocie Snów u Marchetti'ego)

najwazniejsza będzie kasa ;) I wszytsko co z nią zwiazane, to już wiem skad 10 buław w finansach, będziesz pracowała za dwoje

 

i dociągnieta osobno:

rada -> 4monet

 

bądź zachowawcza, nie dawaj z siebie za duzo, skupiaj się na konkretnej sprawie

Odnośnik do komentarza

1. Finanse - 10 buław duzo zobowiązań finansowych ...otrzymasz trudności przy ich regulowaniu 

2. Uczucia - As monet - szansa na coś nowego co może przerodzić się w stabilna relacje 

3. Emocje psychika - Krol pucharów - wsparcie ze strony empatycznego mezczyzny

4. Zdrowie - 5 buław moc - trzeba uważać na kontuzje gdyby to nie był 9 rok napisałabym ze dużo energii ale stawiam na spadek mocy 

5. Rozwój duchowy - Papież - duży postęp i idealny czas na takie sprawy 

6. Najważniejsza będzie materia, dom i finanse 

 

rada - 4 monety - czas zrobić porządek w finansach, nie wydawać wszystkiego na bieżąco 

 

moj rok numerologiczny 9 zaczyna się 29 wrzesnia - wieczorem postawie 

 

Trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...