Jump to content

proba interpretacji rozkladu na decyje zawodowa

d7a22
 Share

Recommended Posts

Witam,

Dopiero zaczynam kontakt z Tarotem i bylbym bardzo wdziecnzy, gdyby ktos mogl rzucic okiem na moj rozklad i sprawdzic, czy wyciagane przeze mnie wnioski i interpretacje sa prawidlowe.

Stoje przed wyborem potencjalnej kariery - sciezka ktora chcialbym podazac (zawod tworczy) obecnie jest na etapie startowym i ciagle sie ucze, ale mysle, ze jestem gotowy by uczynic z tego moj zawod.

Ewentualnie moge zajac sie czyms innym, co pewnie tez daloby mi duzo radosci, ale bez spelnienia tworczego.

Kierujac sie podpowiedzia Ava55 oraz Sarah2020 uzylem pelnej talii, z malymi arkanami wlacznie by miec jasniejszy obraz.

Uzylem rozkladu "decyzja" Banzhofa z dzialu "polecane rozklady". Uzywa sie w nim 7 kart, z ktorych jedna pokazuje tlo pytania, sytuacje obecna i czy ciezko bedzie podjac decyzje, trzy karty pokazuja jak bedzie wygladac przyszlosc blizsza, dalsza i docelowo gdy wybierze sie opcje o ktora pytamy, a pozostale trzy gdy sie jej nie wybierze.

Karta startowa wyszla walet monet. Mysle, ze pokazuje iz jestem ciekaw swiata, gotowy isc nowa sciezka, chetnie sie ucze i ze faktycznie jestem na etapie uczenia sie nowych rzeczy.
Jesli wybiore interesujaca mnie kariere (po kolei przyszlosc blizka, nieco dalsza i rezultat): 3 Puchary, 3 Miecze, 6 Mieczy

Czy pokazuje to, iz po poczatkowym okresie zachwytu z robienia czegos, co lubie i dzielenia radosci z innymi, spotka mnie etap posuchy i reorganizacji, ale w rezultacie spelnienie artystyczne i intelektualne, mozliwe ze w innym kraju niz obecnie?

Sciezka druga, jesli nie wybiore tworczej kariery, ktora mnie interesuje: Rycerz Pucharow, Krol Monet, As Monet odwrocony.

Czy dobrze mysle, ze wskazuje to na liczne kontakty, takie troche malostkowe i radosne zycie, spory dochod, ale w rezultacie wypalenie, cynizm, materializm i wyrzeczenie sie idealow?

Jesli dobrze interpretuje, wychodzi na to, ze sciezka tworczej kariery, ktora mnie pociaga bedzie z zawirowaniami, ale da mi spelnienie, a jesli nia nie pojde, to sie dorobie, ale stane sie zblazowanym cynikiem?

Czy ktos doswiadczony moglby rzucic okiem i mi podpowiedziec cos odnosnie tego rozkladu?

Wielkie dzieki,

Edited by d7a22

2 godziny temu, d7a22 napisał:

Karta startowa wyszla walet monet.

Myślę, że ta karta m.in. ppokazuje ze w tej dziedzinie jesteś na początku - dopiero się uczysz
Jesli wybiore interesujaca mnie kariere (po kolei przyszlosc bliska, nieco dalsza i rezultat): 3 Puchary, 3 Miecze, 6 Mieczy

Może być tak, że będzie miłą atmosfera, dużo ciekawych kontaktów, ale 3 miecze to karta zawodu (ze się an czyś/kimś zawiodłeś), może "w praniu okaże sie że ta dziedzina to nie do końca jest to, co Ci wychodzi bądź, co Cie pociąga - ewnetualnie, ze nie będziesz w tym aż tak dobry jakbyś oczekiwał - jakieś niespełnienie; 6mieczy może mówić o tym, że wpływasz na niepewne wody, że może zechcesz wycofać sie z tej ścieżki

Sciezka druga, jesli nie wybiore tworczej kariery, ktora mnie interesuje: Rycerz Pucharow, Krol Monet, As Monet odwrocony.

Praca przyniesie Ci zadowolenie, będziesz wykonywał ją z łatwościa i przyjemnością, przy czym poczujesz się pewnei w tej roli -jak i dobre finanse się pokazują

Odwrócony As monet może wskazywać na to, że to nie jest dziedzina zainteresowań/nie jest praca Twoich marzeń...

Jak widać nie jest to łatwy wybór, a może masz jeszcze jakąś inna możliwość?

w kazdym razie - powodzenia:ok:

Karta startowa walet monet:

To dobra karta na początek kariery, mowi, że się uczysz, składasz wnioski, gromadzisz wiedzę, zaczynasz od poczatku nie pomijając szczegółów, dobrze rokująca karta jak na start:)

Opcja1.

Mi się podobają te karty, powinieneś być zadowolony z tej ścieżki, 3 puchary z 3 mieczy oznacza moim zdaniem kontrakt, umowy, dość zobowiązujące ale dające możliwość rozwoju i szerszych kontaktów, dalekosiężnych, nawet zagranicznych

2. No tu niby źle się nie zaczyna, ale... ten as odwrócony na końcu mi się bardzo nie podoba, może świadczyć o naglym zatrzymaniu kariery, cos pojdzie na opak, nie da Ci satysfakcji, a moze nawet mówić o jakiejś nagłej porażce zawodowej, w takim przypaku rycerz kielichowy może mówić o żalu do siebie, że nie poszedłeś wymarzoną ścieżką twórczą właśnie.

Powodzenia:)