Skocz do zawartości

Porwanie,przetrzymywanie,walka,gwiaździste niebo,mezczyzna


Issa34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój sen zaczął się od porwania.Bylam przetrzymywana w starym,opuszczonym domu,jakby w piwnicy z korytarzami.Balam się, ale szukałam wyjścia.Okazalo się że jest nas więcej i próbowaliśmy razem wydostać się.Po chwili okazało się, że jesteśmy przetrzymywanie aby walczyć ze stworem przypominającym te z kreskówek chińskich.My sami też zamienialiśmy się w wojowników z mieczami i walczyliśmy.Okazalo się że mam jakieś niesamowite zdolności jako wojownik.Udalo nam się pokonać tego stwora.Nagle stanął przy mnie mężczyzna,wysoki i przystojny.Przytulil mnie i powiedział chodź pokażę ci coś niezwykłego.To specjalnie dla ciebie.Wkolo nas stali inni wojownicy, ale my nie zwracaliśmy na nich uwagi.Spojrzalam do góry i zobaczyłam cudne gwiaździste niebo.Bylo mi dobrze i bezpiecznie się czułam.Usmiechnelam się i zapytałam czy to wszystko dla mnie?Odpowiedział z uśmiechem że dla nich też (tych wojowników obok).Pokazałam pierścionek złoty z oczkiem na palcu i powiedziałam że chcę taki drugi od niego(noszę pierścionek zaręczynowy).Uśmiechnął się i coś odpowiedział.

Mam 36 lat. Przechodzę trudny okres. Zawaliło mi się całe życie. Przeprowadziłam się, mojego narzeczonego zamknęli w więzieniu ,mam długi, czekam na sprawę w sądzie . Z narzeczonym nie mam kontaktu i nie chce mieć, choć mam pewne wyrzuty. Zostawił mnie wcześniej z długami. Ciągle myślę jak ułoży mi się życie,nie wiem co robić, czy podejmuje dobre decyzje. Skupiam się na synu.Bardzo proszę Was o interpretację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...