Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w interpretacji wędrującej gwiazdy mieszkania


magdamuszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  po przestudiowaniu książki "feng shui dla żółtodziobów" sporo spraw mi się rozjaśniło, wykonałam już np. pomiary mieszkania kompasem, ustaliłam kierunek osadzenia i skierowania, sporządziłam wykres wędrującej gwiazdy mieszkania który kształtuje się następująco:   :) Może zacznę od początku, 
moja liczba Gua: 6, mojego męża :8, należymy do grupy zachodu. 
Mieszkanie : Kan , osadzenie N2, skierowanie S2 - należy do wschodu. 
Obecna sypialnia jest w sektorze SE--> 1G(woda) 2W (ziemia) 5S (ziemia) 
Chciała bym przenieść sypialnie w sektor N --> 7G(metal) 5W (ziemia) 2S (ziemia) 
Tu bym miała dojście do łóżka z obu stron, w obecnej sypialni mąż musi przechodzić przez łóżko aby wejść na swoją połowę łózka . W obu sektorach śpiąc głowy mieli byśmy skierowane w nasze korzystne kierunki (P4-męża i P3 moje). 
Nie wiem jak zinterpretować ten wykres wędrującej gwiady, jak narazie wydaje mi sie że nie ma pomieszczenia w której były by korzystnie te liczby ustawione :( Salon 8G(ziemia) 4W (drzewo) 3S(drzewo), drzwi wejściowe 6G(metal) 6W (metal) 1S ( woda). Z mężem ciągle są kłótnie i niepowodzenia , mamy też problem aby zajść w ciąże. Jak zinterpretować ten wykres wędrującej gwiazdy i jakie wprowadzić zmiany aby zaczeło się dobrze układac ? 

wykres wedrującej gwiazdy mieszkania.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

@magdamuszka: myślę, że prędzej uzyskasz odpowiedź na stronach głównie zajmujących się tematyką feng shui, ponieważ obecnie na forum nie ma zbyt wielu entuzjastów tej tematyki a profesjonalistów tym bardziej. A Twoje pytanie wymaga spojrzenia bardziej fachowego oka :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na drzwiach ubikacji powinno być lustro np. Ben-Gua, lusterko odbijające w kierunku drzwi wejściowych do mieszkania. Na "chłopski rozum" wszystko co przyjdzie do tego mieszkania pójdzie w kanał. W zasadzie układ narusza klatka schodowa. Brakuje ziemi i powietrza (północ-ziemia, wschód-powietrze). Zostaje w nadmiarze ogień i woda - wylęgarnia awantur i nierównowagi. Czyli wymagana by była kryształowa kula w narożniku przedpokoju ( w narożniku płn-wsch przedpokoju). Kula łamie energie, odbija tak jak robi to ze światłem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...