Jump to content

Daniela


Marcin
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Dyskusja na temat znaczenia imienia :

 

Osoba odpowiedzialna, pełna zaradności, dobry gospodarz i organizator. Potrafi ująć innych i prowadzić do końca podjęte dzieło. Posiada wiele inicjatyw, które konsekwentnie realizuje. Nie znos słomianego zapału, nie uznaje trudności. Jest człowiekiem bardzo szlachetnym, mądrym i słownym. Ma dar intuicyjnego przewidywania biegu wydarzeń, potrafi zjawiska przyrodnicze logicznie kojarzyć ze sobą oraz interpretować. Mimo to za bardzo dba o swoje wygody, a mniej troszczy się o dobrobyt swojej rodziny, wykształcenie dzieci, życie współmałżonka. Z tego powodu ludzie są im przeciwni.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Daniela to osoba skromna, ale tylko z pozoru. Ce****e ją dwojaki charakter, nad którego naturą snuje rozważania przez całe swoje życie. Z jednej strony bowiem potrafi zachować ogromny dystans do otaczającej rzeczywistości, z drugiej – jej chęć imponowania innym przyćmiewa całe jej życie.

 

Poprzez ciągłe rozmyślania nad własnym „ja” jest zamknięta w sobie, wyobcowana i nieśmiała, co zresztą bez skrupułów wykorzystuje w kontaktach międzyludzkich. Sukcesy zawodowe czy osobiste jednak bardzo szybko dodają jej pewności siebie. Ma bardzo silne poczucie obowiązku, co prowadzi ją do sukcesu. Wie, na co i na ile może sobie pozwolić. Nigdy nie przekracza dopuszczalnych granic. Przez swoją powolną zdolność reakcji, sprawia wrażenie cichej, spokojnej, opanowanej i pokornej. Zawsze doprowadza do końca to, co zaczęła i z determinacją realizuje wszystko, co sobie założyła. Woli kierować pracą innych, niż sama wziąć się do roboty. Raczej mało ambitna, lecz wie, jaką drogą obrać, aby osiągnąć sukces. Ma doskonałą intuicję. Z reguły interesuje się sportem, zwłaszcza pływaniem. Przez swoją niesłychaną inteligencję unika wielu błędów i pomyłek życiowych. Potrafi przewidzieć, jakie konsekwencje będą miały jej decyzje. Bardzo zaborcza. Lubi podporządkowywać sobie ludzi, nie przywiązując ich jednak do siebie. Tajemnicza i dwulicowa, lecz w tak inteligentny sposób, aby inni tego nie zauważyli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...