Skocz do zawartości

Relacje do końca roku.


exclusive

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam karty w pozycji prostej, układ na 4 karty równolegle do siebie. Pytania dotyczą sytuacji do końca tego roku. Proszę o pomoc w interpretacji.

 

Pytanie nr. 1 

Jesteśmy w trakcie rozwodu, z powodu męża i to

jest jego inicjatywa.

 

Czy mój mąż wróci do mnie do końca tego roku?

Król kier, 9 trefl, 9 kier, 10 karo

 

Mogą być kłopoty i zmartwienia związane z zaistniało sytuacją, ale widzę szczęśliwe zakończenie kłopotów. Może być możliwy powrót

 

Pytanie nr. 2

 

Spotykałam się przez chwilę z facetem, z którym wiązałam jakieś nadzieję. Ale niespodziewanie napisal, ze nie chce sie spotykac dopoki nie wyprostuje swoich spraw, rowniez jest w trakcie rozwodu.

 

Jak się potoczy znajomość z Tym Panem do końca roku

9 pik, 9 trefl, 9 kier, 10 kier

 

Mogą być jeszcze spotkania, ale będą wiązać się z niepewnością sytuacji, ale koniec końców ów Pan może chcieć wyznać miłość i dążyć do związku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, exclusive napisał:

Czy mój mąż wróci do mnie do końca tego roku?

Król kier, 9 trefl, 9 kier, 10 karo

może próbować wrócić, jest karta romansu, ale chyba to interesowne będzie i może udawać uczucia, żeby coś uzyskać. 

9 godzin temu, exclusive napisał:

Jak się potoczy znajomość z Tym Panem do końca roku

9 pik, 9 trefl, 9 kier, 10 kier

może odnowienie tej znajomości?  kiery są obiecujące :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2019 o 20:00, exclusive napisał:

Widja, niby tak jakby ta znajomość w 2 pytaniu została zawieszona....widać, z tych kart, że jest jakaś szansa na uczucie?

pytałaś "jak potoczy się znajomość"  - więc najpierw odpowiedź, że po tym zawieszeniu powinna się odblokować (kiery to najszczęśliwsze karty, obojętnie czego dotyczą).

To jest tak, że zadając pytanie trzeba je dokładnie sprecyzować, bo ja nie wiem, co Ty miałaś na myśli, tzn. tylko to "jak potoczy się znajomość" (tu właśnie masz wskazówkę, że o.k) czy też łącznie z wyjaśnieniem okoliczności - jeśli tak, to te kiery wskazywałyby na uczucie.

 

Ale też jest jeszcze jedna rzecz: pytasz w drugim temacie "Zapytałam kart, jakie kroki podejmie mój mąż wobec mnie do końca roku." i niby jest to inne pytanie niż to wyżej, lecz w istocie swej - takie same. Karty tam: Król trefl, 9 kier, as karo, 10 kier.

I tak się zastanawiam, czy nie wyszła Ci życzeniówka, czy karty nie odbiły Twoich pragnień? - jeśli tak, to odpowiedzi nie będą wiarygodne, bo byłyby szyte pod Ciebie ;) 

A w przeciwnym wypadku z obu układów wynika, że powrót jest możliwy, chociaż dalej wydaje mi się, że raczej nie będzie ponowny rozkwit uczucia, a jakaś korzyść, może on po prostu rozważa, co jest dla niego korzystniejsze i decyzję podejmie właśnie wg. tego kryterium. 

Wydaje mi się, że dobrze byłoby spojrzeć na wasze kosmogramy, czy rzeczywiście jego uczucia są trwałe sercowo czy oparte na interesowności, ale to już nie ja, bo astrologią się interesuję, lecz amatorsko a to za mało do takich rozkmin. 

  • Cool 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pięknie opisanie kart i odpowiedź na moje pytania ;)

Co do męża, czy mogła wyjść życzeniówka? Wydaje mi się, że nie, ponieważ stawiając karty byłam nastawiona neutralnie do pytania, nie oczekując pozytywnych kart. W sumie od kilku miesięcy nie stawiałam kart, więc nie ma namieszania w energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...