Skocz do zawartości

Pewna Pani :) (bioterapeutka)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

39f3ac54cd760db2med.png

 

 

Kochani, co tu widzicie tylko :) To moja znajoma ;) Wygląd, charakter, zawód, mąż, dzieci, co tylko Wam się kojarzy ;).

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nosowska napisał:

Willow działaj skoro to potrafisz robić czemu nie!

Kochane, proszę na temat pisać, hahaha.

 

Co widzicie? Początkujący też, w końcu każdy z nas kiedyś zaczynał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pewnie pojadę po bandzie, ale co tam :sark:

Pani pewnie ładna, może i z ładnym głosem do kompletu - asc w wadze, której władcą jest wenus, a ta u siebie  w wygodnym byczku odpowiedzialnym za gardło, do tego w koniunkcji z merkurym.

Słońce w bliźniętach w 9 domu - widzę kogoś wygadanego, kontaktowego, może kobitka robi jakieś zagraniczne biznesy? Dodatkowo sekstyl do jowisza w 7 domu kojarzy mi się z zawieraniem umów, jakąś korporacją. Za to kwadrat z plutonem sugerowałby, że przepracowuje się, odwala robotę za kogoś. Najbardziej przykuły moją uwagę opozycje w domach 2/8 i 5/11 i kwadratury z nimi związane. Mars i uran w koniunkcji ze sobą ale w opozycji do saturna - Pani może chciałaby głębszych znajomości, przyjaźni, ale wyzysk(patrz wyżej :D) i pracoholizm jej nie pozwalają, chciałaby jednocześnie niezależności i pracy w grupie, a domniemane przyjaźnie kończą się nagle i z hukiem. Szczera, ale może mieć tendencje do wpadania w intrygi i skomplikowane układy - władca 5 domu w opozycji do saturna w tymże. Na osi 2/8 neptun kontra merkury i wenus - wpada w związki, które miały się opłacać, a przyniosły straty, może jakiś spadek, który przyniósł długi zamiast zysków. Z mocną obsadą wody, ziemi i względnie niezłą powietrza, a słabą ognia raczej pracowita, inteligentna, umie się postawić na miejscu innych, wyczuć ich emocje, ale brak jej siły przebicia. Ogólnie mam wrażenie dużych oczekiwań, a małych efektów i konflikt między pragnieniem rodzinnej sielanki z wspinaniem się po szczeblach kariery.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi się wydaje, że Pani jest bardzo ładna, taki zupełnie kobiecy typ figury, wygląd, może być bardzo elegancka (Wenus jest wladcem asc, do tego znajduje się w swoim znaku Byka), ma dobry gust, klasyczne rysy twarzy, może być prosty, ostry nos (często zdarza się u asc Wag, a tu jeszcze i Bliźnięta), piękne oczy, lekki uśmiech,w bardzo młode lata mogła być szczuplutka, a teraz raczej taka dama z kształtami?

Co do osobowosci napewno ma dobre usposobienie artystyczne, asc Wagi uwielbiają sztukę w każdej jej postaci, często coś tworzą sami, są takie wzniosłe, może robić wrażenie takiej lady na przyjęciu u królowej, przy tym jest ciepła, romantyczna, sympatyczna i życzliwa, co też podkreśla Księżyc w pierwszym domu, przez co może być zmienną - a jeszcze Bliźnięta! Z ciągłymi zmianami humorów, ale też taka bardzo ciepła, dbająca, mimo że jazdy z Księżycem w Skorpionie może mieć nieźle - namiętna, mściwa, pamiętliwa, ma schizy i obsesję, do tego, jako że Księżyc znajduje się w 1m domu, uważa to za naturalna część siebie, także powinno być wesoło ;)

Charakter sam z siebie mimo wszystko lekki, zmienny, przyjacielski, ciągle potrzebuje dla swojego życia nowego, zmian - w kontekście wiedzy, kontaktów, lub otoczenia, wrażeń, chociaż wrażenia zupełnie niepoważnej raczej nie sprawia - ma władcę znaku Słonecznego (Merkury) w Byku, tam samo, gdzie i władcę asc, czyli przechodzi na nią pewna powaga, konsekwentność. Słońce też jest w 9 domu, czyli życie idzie w trybie poszerzenia granic myślenia, ułożenia własnej filozofii, ważnym dla niej jest światopogląd, system wierzeń, może też rozwój duchowy, jest humanistom w sensie światopoglądowym, jest tym, w co wierzy, może też być dla niej ważna kwestia nauczania innych, przekazania tej ideologii o którą się opiera, sekstyl Jowisza do Słońca to też potwierdza, jak i to, że jej samej, jej charakteru, czasem może być zdecydowanie za dużo, jest trochę ekspansywna, ale też otwarta, serdeczna, szczera, także co do zawodu założyłbym lub nauczycielkę/wykładowcę, szczególnie że strony sztuk pięknych/literatury, lub autorkę, artystkę, ale raczej widzi mi się praca że Słowem, co też podkreśla Koniukcja Wenus-Merkury, i sam fakt tego, że Wenus jest w znaku Byka - to zwykle daje niego wolny i ciężki, ale bardzo ładny i z wieloma opisami styl mowy, literacki. Jeszcze wpadłam na pomysł, może pani śpiewa?

Władca asc jest w 8 domu - cała uwaga jest skupiona na ryzyku, transformacjach, stratach i udoskonaleniu przez to, kwestiach śmierci (strat) i odrodzenia, może interesować Pani ezoteryka, rozwój duchowy (+9 dom), procesy psychiczne u siebie i innych, kwestii zmian i transformacji społecznych, polityka. 

Myślę, że tez warto zauważyć, że zaznaczają się też straty miłosne - Wenus w 8 domu, uszkodzona przez Saturn - owdowienie? Też jest opozycja od Neptuna, straty mogły być skutkiem własnych iluzji. Tu jeszcze i władca dsc w koniukcji z Uranem mi się średnio kojarzy, przez co Jowisz w 7 domu odczytuje lub jak małżeństwo z obcokrajowcem/osobą, która poprawiła mocno jej status społeczny (a potem... Umarła, lub rozwód?) Lub wprost jako nadmiar związków trwałych.

Napewno podobały się i podobają mężczyźni inteligentni, wykształceni, może też śmiali (DSC w Baranie), Jowisz w 7 domu może też wskazywać na ważność więzi duchowej, światopoglądowej z wybrankiem.

Mars ma sporo aspektów, co też upewnia mnie w tym, że związków było kilka. Pierwszy związek mógł jeszcze był dość wczesny, niespodziany - DSC w Baranie.

Dzieci... Obstawiam, że byli późno, może pierwszy był chłopak, raczej nie więcej niż dwa (Wodnik nie jest znakiem płodnym)?

Merkury mnie zastanawia razem z Księżycem - Księżyc jest pięknie aspektowany niby, ale przez planety ciężkie i wiem, że nawet w przypadku pozytywnych aspektów Urana (i innych planet wyższych) występują tak trochę charakterystyki uszkodzenia, czyli nagłe, impulsywne, nieprzewidywalne reakcje - tak, wielką giętkość psychiczną i kreatywność, genialność, co też potwierdza aspekt Urana do Merkurego, ale łącząca się z zaburzeniem,a tu jeszcze i upadek Księżyca po znaku.

Też przesadne napięcie i porywczość przez sekstyl z Marsem, i chociaż dobra kontrola siebie, ale nieco mroczne klimaty przez trygon z Saturnem, co też potwierdza się przez stellum w Pannie. 

Merkury (władca stellum i znaku Słonecznego) jest cały uszkodzony po za aspektem z Wenus, do tego kwadratura z Uranem - genialna, ale na granicę z zaburzeniem, kwadratura z Marsem - gorące, wybuchowe, porywcze myślenie, może też czasami powiem tak przesadzić werbalnie, opozycja z Neptunem - wielką wyobraźnia, intuicja, ale i też... No zaburzony umysł, życie w iluzjach.

Aspekty Marsa na moje potwierdzają zaburzenie, szczegolnie, że znowu są aspekty wyższych planet - problem z kontrolowaniem energii, faz energetycznych, rzuca ją tak trochę...

Bardzo ścisły też ten sekstyl z Księżycem - no niezły temperament mimo tego, że nie ma osobówek w ogniu.

Ogólnie to w pracy jest zorganizowana, uważna do szczegółów, ostrożna, konsekwentna, ale Uran tu miesza nieco. Na serio widzę to tak, że czasem potrafi bardzo uważnie i dokładnie pracować, a czasem wyrzuci ja w jakiś dziwny stan psychiczny - ale ile natchnienia!

Nie ma ognia prawie w kółku - nie jest przesadnie śmiała, mimo że dramatyczna, brakuje jej pewności, zdecydowania.

To samo z krzyżem kardynalnym - za mało planet - przesadnie zdecydowana, stanowcza nie jest.

Wszystko w kółku po recepcji władców idzie do Wenus, która jeszcze i znajduje się w swoim znaku - naprawdę ma wspaniały potencjał twórczy, mega-utalentowana, i raczej teraz jej musi zacząć się w tym powodzić, z początku mogły być w tym pewne przeszkody - Wenus słaba jest po domu, a teraz raczej musi dobrze iść :)

Sporo strat nie tylko związkowych, ale i pod kątem przyjaźni mi się kojarzy - ten stellum w 11 domu, musiała pewnie przepracować swoją wizję co do tego, co do wolności...

Sprzeczna, niestabilna, ale bardzo inteligentna, przyjemną dla ludzi i ciepła. Emocjonalna, namiętna :)

Coś takiego widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja

 

Dziękuję Wam za wpisy ! Dużo w tym prawdy.

 

Zacznę może od wyglądu : Jest bardzo ładna, nie wygląda na swój wiek, wzrost ok165, blondynka, ładne rysy twarzy, oczy niebieskie, ma niezłą figurę, raczej szczupła :)

Związki : Wiem o trzech związkach : Pierwszy zakończył się rozwodem, potem była w kilkanaście lat w wolnym związku, ale pan zginął niestety tragicznie. Od 2 lat w szczęśliwym związku małżeńskim.

Dzieci : nie ma

Zawód : Jest bioenergoterapeutką, wykłada, bardzo dużo podróżuje, ciągle kończy jakieś szkolenia/kursy. Ma przygotowanie pedagogiczne i psychologiczne. Jednakże ukończyła medycynę i jakiś czas pracowała na pogotowiu ( karetka).

Pochodzi z artystycznego domu, sama bardzo ładnie rysuje, ale to tylko jej hobby.

Charakter : Bardzo sympatyczna, miła, uczynna, dobre ma serce, bardzo inteligentna, empatyczna, ma bardzo dobrą intuicję, potrafi właśnie być stanowcza, bardzo zorganizowana i zapracowana. Co do jazd emocjonalnych - nie za dużo wiem. Tyle, że bardzo przeżyła śmierć swojego faceta i miała depresję. Bardzo lubi zwierzęta i też im pomaga sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pewna Pani :) (bioterapeutka)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...