Skocz do zawartości

Kryzysowa sytuacja - pilne


picollo20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pisze do Was bo juz nie wiem co robić. Mieszkam I pracuje w Warszawie. Jako dziecko moi rodzice znecali sie nade mną.  Zawsze w życiu mialem jakies klopoty. Od 5 lat jest coraz gorzej, ciągnie sie za mna sprawa w ktorej jestem niewinny i chodź nic nie zrobiłem to sytuacja jest taka jak w Matrixie. I gdy juz sprawa miala sie zakończyć I jestem uniewinniony to znowu zaczyna byc rozgrzebywana. Dodatkowo moja rodzina nie może sie pogodzic ze to właśnie mnie babcia zapisała mieszkanie.  Nasylaja na mnie sady, prokuratury, urzędy. Przez pół roku było idealnie.

Teraz wszystko zaczyna sie zbiegac w jednym czasie. Przechodzę w życiu ogromnego pecha, a mam wrażenie ze moja podświadomość sie z tego cieszy. Czy to możliwe?

Chciałem rozpocząć oczyszczanie aury, ale gdy tak chce zrobić zasypiam nagle nie wiedząc kiedy, budząc się następnego dnia.

Pod prysznicem chcialem natrzeć sie sola egzorcyzmowa (dostałem) - trzymalem ja w szklance tak.mocno żeby mi nie wypadla I co sie stało? Szklanka mi wypadła. Mam w życiu tyle kłopotów I jeet coraz gorzej. Potrzebuje pomocy nie wiem gdzie mam sie udać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Pierwsze oczyszczanie jakie powinieneś zrobić to oczyszczenie ciała nie aury. Kiedy cialo bedzie mialo wiecej energii aura sama sie naprawi. Radze przejsc na witarianizm i wtedy powoli szukac rozwiazan. Twoja sytuacja jest spowodowana tym ze nastroiles podswiadomosc na to ze w zyciu masz pecha i bardzo w to wierzysz. A im mocniej wierzysz tym bardziej to sie odbija w rzeczywistości. Proponuje napisac afirmacje np:"Jestem wolny." "Moja podświadomość pracuje na moja korzysc". Albo cos co bedzie ci bardziej odpowiadac. I czytaj ta afirmacje im czesciej tym lepiej ale samo czytanie nie wystarczy musisz poczyc ta wolnosc i to ze masz jednak szczescie nie pecha. Z czasem zaczniesz dostrzegać ze wszystko się prostuje. Ale pod warunkiem ze sie do tego przylozysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nasz świat jest takim jakim go widzimy. Potrzebujesz popracować nad swoimi przekonaniami i sterotypami. Wyrobić sobie zdrowe nawyki także myślowe. Mniej więcej jest to jak ze sportem liczy się regularny trening. Praktyki typu oczyszczanie aury nie pomogą na długo ...jeśli będziesz ciagle powatarzal ten sam schemat - szybko ponownie ściągniesz się na niskie wibracje poprzez nagabywanie myślenie. Jak powiedział Albert Einstein „tylko głupiec oczekuje innych rezultatów robiąc ciagle to samo”

W bardzo dużym skrócie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...