Skocz do zawartości

Duch odkrecil moja butelke z woda w pracy - nagranie


bularzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam dzis w pracy gdzie w soboty zazwyczaj nigdy nie pracuje. Zaczelam ogodzinie 9 a okolo 12.20 odkrecila sie nakretka duzej Wody nie gazowanej tusz obok mnie I kolezanki. Jej woda taka sama stala w obok.Byla podpisana pierwsza litra mojego imienia jak zawsze. Nie wiem czy to jakis znak czy ostrzezenie.Sprawdzilam monitoring I mam nagranie !!!! Po tym ta kolezanka oznajmila ze z dwa miesiace temu widziala Raz cien kobiety w czarnych dlugich wlosach za moimi plecami. Nie chciala mnie wtedy straszyc I nie powiedziala mi o tym. Wczoraj zas spojrzalam na telefon I jestem pewna ze zobaczylam wiadomosc ,,Piotrek nie zyje,, pomyslalam o moim bracie...mrugnelam I pojawila sie wiadomosc z Plotek...nie wiem co mam o tym wszystkim myslec. Mama ze mna mieszka I plecak spadl z krzesla a wie ze byl stabilnie postawiony. Czy cos zatraza mojemu bratu??!! Czy cos mnie neka??!! Prosze o zinterpretowanie. Godzina 12, butelka, woda,plecak, wiadomosc Pawel ..z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Widać że jestes bardzo przejeta całą sytuacja. Wydaje mi się że aż za bardzo. Jeśli nad czymś tak bardzo sie skupiasz to w koncu takie rzeczy zaczną się pojawiać w Twoim otoczeniu. Możesz określić kiedy poczułaś pierwszy raz że coś może być nie tak? Opowiadalas ze znajomymi moze jakieś historie o duchach. Moge Ci zasugerować pewną technike która stosowałem sam z powodzeniem. Za kazdym razem kiedy poczujesz strach albo nie pokuj poproś o wsparcie swojego Anioła Stróża. Jeśli jakaś duszą krąży w okolo Ciebie poproś Anioła aby ja odprowadził w bezpieczne miejsce tam gdzie nie bedzie nikogo nękać. Co do plecaka to nie przejmuj sie moze to byc zwiazane z ruchem przestrzeni. Kiedy o czyms rozmawiasz wytwarzasz pole energetyczne w okolo was moze to wpływać na całą materie w otoczeniu. Twoj brat jest bezpieczny i nic mu nie grozi predzej zobaczyla bys cos w snach o nim jeśli coś by mu zagrażało niz w rzeczywistosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...