Skocz do zawartości

Runy dla Frija


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

Witaj,

Chciałam zapytać czy w najbliższym czasie uda mi się odzyskać spokój ducha? Nie ukrywam, że bardzo go teraz potrzebuję.

Frija, upłynęło trochę czasu od zadania pytania, więc wylosowałam runy dla Ciebie na czas bieżący. 

Na powyższe pytanie wypadła runa Gebo, a to oznacza, że powinnaś wrócić  do stanu równowagi.

 

Dodatkowo zapytałam o radę, co może Ci pomóc, by rozwiązać problem i tak:

Przyczyna / podłoże problemu: Algiz

Siły przyjazne; co możesz użyć, jak postąpić (co jest z tobą) - to zrób: Isa

Siły wrogie;  czego nie robić (co jest przeciw tobie), czego powinnaś się wystrzegać - to zostaw: Kenaz

Nowa sytuacja; wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run - tego się spodziewaj / na to poczekaj: Perth 

 

Do tego układu nie stosuje się odwróceń run.

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Przyczyna / podłoże problemu: Algiz

Zrobiłaś coś nierozsądnego? (weszłaś na niebezpieczny teren, którego nie znałaś); nie rozpoznałaś terenu przed zadziałaniem i teraz ponosisz skutki (ta trawa ostro, boleśnie rani)

Siły przyjazne; co możesz użyć, jak postąpić (co jest z tobą) - to zrób: Isa

powinnaś zamrozić swoją ekspresję ;) opanować emocje (następna runa to Kenaz), wycofać się, spokojnie czekać na rozwój sytuacji nie wykonując żadnych niepotrzebnych, mogących ci zaszkodzić ruchów - nie powtarzaj błędów, które popełniłaś - masz teraz czas na przeanalizowanie sytuacji i pomyślenie nad tym, w jaki sposób można z niej wybrnąć. Albo za pomocą jakiej metody odzyskać spokój ducha - nie znam twojej sytuacji, więc nie wiem, czego może dotyczyć przemyślenie. W każdym razie to dobry czas na koncentrację, skupienie się, spokojne planowanie czy przygotowanie czegoś. Może działania w przyszłości, ale teraz nie działaj, bo Isa to zastój w materii, czas separacji/ izolacji, ale także wskazówka, by skupić się na sobie, nad tym co "pod lodem" - na swoim wnętrzu i tym co temu wnętrzu naprawdę potrzeba, aby powrócić do życia, gdy lód puści.

Siły wrogie;  czego nie robić (co jest przeciw tobie), czego powinnaś się wystrzegać - to zostaw: Kenaz

Nie działać powodowana emocjami, pochopnie, na ślepo, bez rozpoznania terenu. Nie pozwól, by się w tobie rozniecił płomień złości, niechęci czy w ogóle negatywnych uczuć i emocji - taki płomień trzeba zdusić w zarodku. Jeśli masz jakąś namiętność - musisz się pohamować, bo to jest niszczące, nawet jeśli teraz tego nie widzisz. 

Nowa sytuacja; wynik, jeśli postąpisz zgodnie z radą run - tego się spodziewaj / na to poczekaj: Perth 

jeśli tak postąpisz to... powinnaś wygrać w tej grze - zwycięstwo uśmiecha się do Ciebie :) 

  • Cool 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...