Skocz do zawartości

pomoc w interpretacji rozkładu na uczucia


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, potrzebuję pomocy przy interpretacji :) 

Zrobiłam rozkład pt: "Kiedy nie jesteś go pewna"

Rozkład jest dla koleżanki, w ramach ćwiczeń, niemniej chciałabym jak najrzetelniej odpowiedzieć. Wykładam po 2 karty na każde zagadnienie.

1. Kim dla niego jesteś - odwrócona 10 mieczy oraz 8 buław - intuicyjnie odczytałam to jako odskocznia, niejako "oddech", kiedy już nie ma nadziei, kiedy człowiek czuje się wszystkim przytłoczony 8 buław niesie jakąś emocję, fascynację lub flirt.
2. Czego on oczekuje od tej relacji - 3 mieczy odwrócone oraz odwrócona Gwiazda (to mój 1 problem interpretacyjny) - mam wrażenie, że poza fascynacją są jakieś blokady, wydaje mu się, że nie pasują do siebie, że są miedzy nimi różnice charakterów niemal nie do pogodzenia. Coś by chciał, coś tam z daleka furkocze w głowie, ale ma wrażenie, ze to nie do końca jest jeszcze pewien i to go blokuje. 
3. Co do Ciebie czuje - Głupiec oraz Król Monet - odczytuję to jako czystą sympatię, facet ją lubi, ale w taki oschły i praktyczny sposób, bez okazywania uczuć, jak to Król Monet. Głupiec to często nowy początek, ale nie do końca pewny, tylko w tym Królu Monet widzę, że jeśli początek będzie, to mało romantyczny, raczej będzie starał się przypodobać w jakiś bardzo przyziemny sposób.

4. Czego Ci nie mówi - Paź Buław i As mieczy odwrócony - kolokwialnie mówiąc, nie mówi, ze ma na nią ochotę ;) oraz, że trzyma dystans, woli poczekać, nie ruszać gwałtownie, choć się w nim pali. Może nie bardzo ma pomysł jak zacząć? Ja w tym Asie widzę jakąś zaborczość dodatkowo, pewnie nie daje po sobie poznać, że jest zazdrośnikiem.

5. Jego cel w relacji - Śmierć i 6 kielichów (2 problem interpretacyjny) facet po prostu ma ogromny sentyment do Niej, wygląda na to, ze znali się wcześniej, ale ich drogi się rozeszły i on chce to zmienić (Głupiec w rozkładzie stoi nad Śmiercią, pomyślałam, ze to dosyć jasno jest powiedziane, że chce zacząć od nowa) lub zmienić siebie dla niej. Ciepłe uczucia jakie do niej żywi mogą napędzać go do przyjrzeniu się swojemu dotychczasowemu życiu.
6. Co on może Ci dać - Król Buław odwrócony i 10 buław odwrócona - ja tu widzę, że gość jest dosyć zaborczy, ze może próbować ją przytłoczyć, że jest apodyktyczny, ale w tej 10 buław ja widzę, że ktoś tu się nie da. 

Podsumowując - chłop ma sporo wad (Król Buław odwr.), ale Śmierć mówi o Transformacji, Głupiec o nowym początku, więc wychodzę z założenia, że jeśli pokona blokady (10 mieczy), to mogą być z tego dzieci (6 kielichów ;) 8 buław). Musi też z różnic zrobić atut, a nie przeszkodę (3 mieczy + Gwiazda odwr.). Trochę jest wycofany i sporo przedłuża, trochę tych emocji nie umie okazać (Król Denarów), ale w gruncie rzeczy Ona mu się podoba, tylko nie do końca wie jak ma się za to zabrać i przez to się wycofuje.

Co myślicie o takiej interpretacji? Nie do końca jestem przekonana, bo takie dwojakie te karciochy wypadły.

Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...