Skocz do zawartości

Na miłość, na relacje


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. 

Tło - Koło Fortuny 7 pucharów - zawirowania, które powodowały ze udzielam się na temat pewnej relacji, mężczyzny który usiłował być w moim życia ale chyba nie do po ca jakby to ja oczekiwała. Mistrz w budowaniu iluzji 

Przeszłość - 4 monety - moje zamknięcie się na nowych mężczyzn, relacje, skupienie się na pracy 

Przeszkoda - 5 buław - konflikt wewnętrzny, chce nie chce, za dużo tez kręciło się nie odpowiednich osób, co skutecznie mnie zniechęcało 

Rada - as mieczy 9 buław 6 mieczy - podjąć decyzje, asertywnie jej bronić i ukierunkować się na nowy cel ...lub iść droga która się jeszcze nie szło nowe podejście 

Co nie uniknione - Śmierć Głupiec -

wewnętrzna zmiana, która jest zapowiedzią nowego początkiem. Najpierw zmiana później pojawia się nowa osoba. 

Wynik - 4 buław 2 puchary Cesarz - jeśli będę trzymać się postanowień mam szanse na poważna relacje z dojrzałym mężczyzna. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, zakretka23 napisał:

Jak w temacie. 

Tło - Koło Fortuny 7 pucharów - 7 pucharów i w ogóle 7 są kartą marzycieli i oderwania od rzeczywistości może po prostu Twoje oczekiwania gdzieś się wymijaly z tym co b

Przeszłość - 4 monety - moje zamknięcie się na nowych mężczyzn

Przeszkoda - 5 buław - konflikt wewnętrzny, gwałtowne reakcje i decyzje 

Rada - as mieczy 9 buław 6 mieczy - musisz sobie wszystko od nowa dokładnie przemyśleć co Ci przeszkadza a czego oczekujesz. Porzuc to co nie potrzebne i wyciągnij z tego lekcje 

Co nie uniknione - Śmierć Głupiec -

Głupiec to coś nowego, ale nie pewnego za pewne jeszcze pojawia się niezobowiazujace relacje 

Wynik - 4 buław 2 puchary Cesarz - trzeba wypłynąć na nowe porzucić stare schematy i otworzyć się na ludzi jest szansa na relacje z kimś starszym, przedsiębiorczym może stanowczym

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1. Lub wszystko co się dzieje teraz, prowadzi Ciebie do jakiegoś zauroczenia, lub ogólnie zaznacza się łańcuch takich różnych zauroczen, które wpływają na obecny stan rzeczy

2. Przeszłość - lub się trzymalas jakieś relacji, która była dla Ciebie bardzo ważna, i nie chciałaś jej puścić. Mówię to w nawiązaniu też do pytania z radą :)

3. Przeszkodą - może masz sporo kandydatów, którzy o Tobie walczą :P Tez może zbyt walczące, energiczne podejście do sprawy.

4. Rada: wycofać się z tej relacji/rzeczy, których się tak mocno trzymasz, i które Cię blokują (nawiązanie do pytania o przeszłości). Otworzyć się na nowe, ruszyć do nowego -, 6 mieczy;

5. Co nieuniknione - chciałaś by czy nie - to minie, zginie, i rozpocznie się nowe życie z nową Tobą ;)

Wynik: jak oczyszczysz siebie od tych spraw, które powinny umrzeć ;) Pojawi się szansa na związek z tym Cesarzem - już sporo razy pojawiał się w Twoich rozkładach :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...