Skocz do zawartości

Następna randka


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po spotkaniu, jak dla mnie bez szału choć nie najgorzej.

Będzie nastepne? Oczywiście ja nie wyjdę z inicjatywą.

 

3 kielichy, 2 kielichy, król monet

 

Raczej tak, pan może zaproponuje, choć wydaje mi się, że to nie będzie moje jedyne i jego też , to chyba nie To.

Odnośnik do komentarza

3 kielichy mogą symbolizować sama randkę, nie tylko "nie jedyne" ;)

Zaproszenie dostaniesz, podobasz się (2 kielichy), on wyjdzie z inicjatywą, chociaż może i będzie spowalniał z nią - Król Monet jest osobą poważną, ale przez żywioł i wolną :)

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zdecydowanie będą kolejne randki :) :)

Widać, że facetowi zależy ;) 3Kielichy to spotkanie, jak i radość, przyjemne chwile. 2 Kielichy też może pokazywać randkę, jak i to, że podobasz się panu :).

Powodzonka ! <3

 

Odnośnik do komentarza

Ja w tych kartach widzę taką informację, że jak będzie kolejna randka, to i tak nie będzie to oznaczać postępu w tej relacji, bo albo pan ma stałą partnerkę i wcale nie zamierza tego zmieniać, albo w Twoim życiu jest jakaś (niezałatwiona) sprawa z jakimś mężczyzną. Przepraszam, że może nie na temat pytania, ale dwie karty kielichowe, wartość malejąca i statyczna dworska...

Odnośnik do komentarza

 

Aua, bardzo dobre spostrzeżenie;) 

Ciekawe, inne...

Sporo w tym chyba racji. 

Tak czuję, że mimo jakiś chęci to nie to, ale że coś jest jednak bardzo, bardzo  blisko...

Okaże się

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Wiesz, nie we wszystkich relacjach ludzie wiedzą od pierwszego, czy nawet trzeciego spotkania, że to jest to, a niektórzy co tak zaraz wiedzieli, już nie zawsze są nadal razem, różnie relacje się zaczynają, czy rozwijają, więc za dużo zakładać nie ma co, ale na kolejne spotkanie już Król monet, ostatnia karta Małych Arkan, to coś dziwne jest. Cieszy to, że masz nastawienie optymistyczne, bo napisałaś, że masz jakieś pozytywne przeczucia o czymś nadchodzącym, a optymizmu w poznawaniu ludzi też tak całkiem zabraknąć nie może. Życzę Ci powodzenia i przyjemności w wychodzeniu przeznaczeniu na przeciw, choć oczywiście słowo przeznaczenie można zamienić na jakieś inne, wg uznania.

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 16:23, aua napisał:

dwie karty kielichowe, wartość malejąca i statyczna dworska...

mnie by tu wartość malejąca kieli nie przeszkadzała - bo znaczenie ich jest inne...

3 kiel może wskazywac - jak piszesz, że jest ktoś trzeci - ale nie taki ważny jednak (nie ma karty Kapłanki np albo dwóch Królowych )

dwa kiel - to miły, ciepły kontakt, porozumienie dwóch osob a Krol monet to osoba o stałych dążeniach, może nie za bardzo wylewna i niekoniecznie bardzo aktywna - i stad to odczucie może u Sarah... ?

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

kiedyś często robiłam na takie sytuacje parnterski na 2 rządki on/ona(gdzieś jest na forum) - co myśli, co czuje, co ukrywa, co pokazuje i 1 karta wspólna (co macie wspolnego, co łączy; na koniec mozna dodac 3 karty na rozwój/przebieg tego kontaktu do 3mies.

 

dopisek :

 

ON...................ONA

1.........................5.

2..........................6.

3.........................7.

4..........................8.

............9.................

10..11..12

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Ava55 napisał:

mnie by tu wartość malejąca kieli nie przeszkadzała - bo znaczenie ich jest inne...

Dla mnie znaczenie 2 i 3 kielichów nie tyle jest "inne", co mówi o spotkaniach z ciut inną otoczką, z pewną dość subtelną różnicą, ale jednak. Nadal są to dla mnie dwie blotki (obie wodne, co ważne) i Król monet mnie tu z tym nie współgra, ale wiadomo, możemy widzieć to inaczej. stąd moje spojrzenie jest mniej, a Twoje może bardziej optymistyczne? Mnie wystarczy 3 kielichów i Król monet, też bez kart kobiety, gdyż pytanie jest o następne spotkanie, Oni nie są w relacji, to nie ten etap, a w Królu monet nie widzę rozwoju nowego, chyba że pobocznej relacji (3 kielichów).

Odnośnik do komentarza

dla mie 3 kieli - to takie lekkie, mało zobowiązujące spotkania, flirty - i często w otoczeniu jeszcze innych osób, niekiedy wskazuje na zaangazowanie/istnienie osób trzecich do omawianej relacji (kontaktu, nie związku)

dwa kieli to juz jest jakies porozumienie emocjonalne, głebsze zainteresowanie - jak dwa gruchające gołąbki... :)

zaś monetowy -nie tyle musi być chłodny, co oszczędny w wyrazaniu swoich uczuć, może też taki bardziej realista

ale jest on tez facetem, który wie czego chce i jest w miarę w tym stały - może jednak byc znacznie mniej porywający od kijowego czy pucharowego

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2019 o 21:18, Sarah2020 napisał:

Jestem po spotkaniu, jak dla mnie bez szału choć nie najgorzej.

Będzie nastepne? Oczywiście ja nie wyjdę z inicjatywą.

 

3 kielichy, 2 kielichy, król monet

 

Powinno być i bedziesz zadowolona, natomiast nie widziałabym kontynuacji, chyba że w relacji kolega-koleżanka

 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem tez zdecydowanie kolejne randki, to są barzdo ładne karty :D Król denarow jest stały, dziala powoli ale działa, a tutaj jest wzmocniony kielichami. Wydaje mi się, że Panu się spodobalaś, ale z uwagi, że wyszedł w żywiole ziemi to możesz to odbierać jako "nuuuuda"

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.09.2019 o 21:18, Sarah2020 napisał:

Będzie nastepne? Oczywiście ja nie wyjdę z inicjatywą.

 

3 kielichy, 2 kielichy, król monet

Widać, że spotkania będą ale wszystkie, że tak powiem " pod kontrolą" bo Król Denarów potrafi korzystać z życia ale w.sposób rozsądny i dostojny bez szaleństw.

Chciałby się napewno tylko z Tobą spotkać ale nie w charakterze stricte randkowym a kumplowskim o czym mówi 3 Pucharów. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sarah2020 napisał:

Dziękuję Wszystkim za interpretacje, następnego spotkania póki co nie było. 

Pan co prawda odwiedzał potem mój profil często i tyle. 

 

 

 a zatem zabrakło bulaw, bo karty były dość optymistyczne 

Odnośnik do komentarza

 

 

Tak, gdyby był np. król bulaw.

 

Karty możliwe, że pokazały przebieg miłego spotkania i pozytywne nastawienie do siebie. Żadne z nas nie zrobiło kolejnego kroku.Myślę, że pan zdystansował bo w opisie miałam, że chcę poznać kogoś bez małych dzieci, a on dziecko miał, po spotkaniu nie zmieniłam zdania.

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
W dniu 19.10.2019 o 10:16, Sarah2020 napisał:

Karty możliwe, że pokazały przebieg miłego spotkania i pozytywne nastawienie do siebie. Żadne z nas nie zrobiło kolejnego kroku.Myślę, że pan zdystansował bo w opisie miałam, że chcę poznać kogoś bez małych dzieci, a on dziecko miał, po spotkaniu nie zmieniłam zdania.

 Z sumowania wg metody Starowieyskiej był Głupiec.

Dzięki za weryfikację.

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...