Skocz do zawartości

Dobro in październik :)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Co dobrego czeka mnie w tym jesiennym miesiącu? :)

 

Rydwan 6 Kielichów Królowa Denarów

 

Rydwan może mówić o jakiś pozytywnych zmianach,  mogą sprawy ruszyć do przodu, może więcej pewności siebie, może karty pokazują wyjazdy do rodzinki :). W Królowej Denarowej harmonia i stabilizacja, może zarówno w uczuciach, jak i i kwestiach finansowych :). Może jakiś też cel uda się zrealizować, who knows ;).

Odnośnik do komentarza

Tak, możliwe osiągnięcie celu założonego już kiedyś:) 

Wyjazdy jak najbardziej, z rodziną też, może jakiś przypływ gotówki?

Skojarzył mi się też nowy pojazd albo kupno czegoś co od dawna chciałaś.

Samych dobroci:)

Odnośnik do komentarza

Obstawiam wyjazd do rodziny, rodzinnych miejsc :) Taki powrót tam, gdzie jest miło i ciepło sercu :)

Krolowa Monet o może teściowa :) A moze zadbasz o siebie, dom, rodzie :)

Ogólnie przyjemne są karty - widac, że będzie działało się :) Ale też zaznacza się spokój, stabilność, relaks :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Rydwan 6 Kielichów Królowa Denarów.

 

Wypad (lub wypady) np. na jakieś większe zakupy, "sprawunki" i to może być takie połączenie sielskości, pewnego dogodzenia sobie, z praktycyzmem, takie "przyjemne z pożytecznym"... :) Ktoś do Was może też zawitać, przyjechać z rodziny, ale i Wy się możecie udać do kogoś powiązanego z Wami pod względem rodzinnym, lub sentymentalnym. Jakiś zakup do domu, lub Waszej wygody podróżowania też możliwy. Ciekawe jakby to wyglądało, gdyby pytanie było o październik ogólnie, ale jeśli chodzi o samo dobro, to w temacie podróży związanej z domem i rodziną, to jakiś wypad może być wyjątkowo korzystny pod względem duchowym i tym bardziej przyziemnym. Wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 11:51, Lianna napisał:

Co dobrego czeka mnie w tym jesiennym miesiącu? :)

 

Rydwan 6 Kielichów Królowa Denarów

myślę, że to "coś"jest już w toku, dzieje się (Rydwan) - może dotyczyć spraw, sytuacji, emocji z przeszłości (6 puch) -ogarniesz to na spokojnie - bo wyszłaś w Królowej monet -zorganizowanej, stabilnej i rozsądnej kobietce :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 11:51, Lianna napisał:

Co dobrego czeka mnie w tym jesiennym miesiącu? :)

 

Rydwan 6 Kielichów Królowa Denarów

 

Początek bardzo trudny, dużo szarpaniny emocjonalnej, jakieś powroty do uczuć z przeszłości, a później już widać stabilizację, koniec miesiąca dobry, stabilny

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 11:51, Lianna napisał:

Co dobrego czeka mnie w tym jesiennym miesiącu? :)

 

Rydwan 6 Kielichów Królowa Denarów

Widać, że będziesz bardzo aktywna.  Mnóstwo ruchu, może jakaś podróż.. 

Może powracać do czegoś z przeszłości albo wspominać coś...

Może też być tak, że pojedziesz do miejsca w którym np spędziłaś dzieciństwo, młodość.

Królowa Denarów mówi o tym, że ten jesienny miesiąc będzie napewno dobry finansowo, będziesz też sporo czasu poświęcała rodzinie, może właśnie w to miejsce z przeszłości się udacie...

Tak czy inaczej nerwowo nie będzie, Napewno sporo ruchu i stabilizacja finansowa 

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja

 

Miesiąc jeszcze trwa, ale sądzę że karty się wypełniły :) Rydwan pokazał mój powrót do biegania i wyprawy rowerowe :) Także mam sporo tego ruchu. 6 Kielichów to pewnie wspomnienia, ale też czas spędzony z takim Dzieciaczkiem z rodziny i Bliskimi :) Denarowa z kolei - emocje mam bardziej zdecydowanie pod kontrolą i te wspomnienia również :)

Dzięki bardzo Wszystkim ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...