Skocz do zawartości

Au(r)a października


Gość Relaksa

Rekomendowane odpowiedzi

Talia uniwersalna, stara mężatka, pół etatu.
 
Ogólna aura miesiąca:  4 buław
 
Sprawy uczuciowe: przy tasowaniu wyleciał Król kielichów, ale włożyłam kartę spowrotem, dotasowałam i wylosowałam...Króla kielichów. :)
 
Sprawy materialne:  Rycerz mieczy, dociągnęłam kartę Królowa kielichów..
 
Rozwój ezoteryczny:  6 monet 

 

Ja na końcu października:  XX Sąd

 

Gorąca, serdeczna atmosfera w domostwie (4 buław, Król i Królowa kielichów), dużo celebracji przy gorących napojach i gorących posiłkach. Wydatki drogą internetową, szybkie decyzje bez oglądania się na innych, ale nie tylko dla swojej wygody i komfortu, bo bez zapominania o innych (para kielichowa, 6 monet, nakierowanie w stronę karty XX Sąd). Na końcu miesiąca moja sytuacja będzie wynikiem wyborów i działań całego miesiąca.

 

Karty dla siebie baaardzo trudno się mi interpretuje, dlatego tak bardzo mam nadzieję na Waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, aua napisał:
 
 
Ogólna aura miesiąca:  4 buław
 
Myślę, że wszystkowokół domu będzie się kręcić, tak miło i pozytywnie:)
 
Sprawy uczuciowe: przy tasowaniu wyleciał Król kielichów, ale włożyłam kartę spowrotem, dotasowałam i wylosowałam...Króla kielichów. :)
 
Mąż, mąż, mąż:)
 
Sprawy materialne:  Rycerz mieczy, dociągnęłam kartę Królowa kielichów..
Trzeba się będzie o nie zatroszczyć
 

Rozwój ezoteryczny:  6 monet 

Jak dajesz tak i odbierasz:) fajna karta 

 

Ja na końcu października:  XX Sąd

Chyba wrocisz na poważnie do czegoś co było,patrząc na wcześniej będzie motywacja;) no i rodzina, dużo wokół tego się kręci

 

Generalnie optymistycznie:)

Miłego miesiąca:)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ogólna aura miesiąca: relaksowo, domowo, dobrze, trochę świątecznie :) Całkiem może być odrodzenie uczuć (jako że to też karta związku) u Twojego męża, jako że dalej pojawia się Król Kielichów :)

 

Sprawy uczuciowe: wypowiedziałam się wyżej ;) Zakochany mężczyzna :)

 

Sprawy materialne: Mogą być Twoje nerwy z tym obszarem związane - na co te 2 karty wskazują. Zbyt mocno tym się przejmujesz.

 

Rozwój ezoteryczny: też bym powiedziała, że będzie panować równowaga między przyłożoną do tego pracą, a wynikiem. Może będziesz komuś pomagać, kogoś wspierać, używając własnych umiejętności w tym obszarze.

 

Ty na końcu października: myślę, że zamkniesz za sobą sprawy (każdego rodzaju), które od dawna na Tobie ciążyły, może być, że jakaś z nich powróci z przeszłości, zostanie rozwiązana - poczujesz ulgę i oczyszczenie wewnętrzne z tego :)

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 21:22, aua napisał:
Ogólna aura miesiąca:  4 buław
 
Sprawy uczuciowe Król kielichów.:
Nic nowego nowego się niestety nie zadzieje, stare dawne obowiązki i życie. Mało dynamiczna i energiczna karta. 
 
Sprawy materialne:  Rycerz mieczy, dociągnęłam kartę Królowa kielichów..
Poszukiwanie nowych funduszy, analiza wydatków
 

Rozwój ezoteryczny:  6 monet 

 

Pozyskiwanie dodatkowych umiejętności może jakieś doszkolenie się, zakup czegoś nowe perspektywy 

 

Ja na końcu października:  XX Sąd

Nie wiem czy tu miał być sam sąd czy tam coś było dociagane mało czytelnie trochę, ale powiem tak jeśli sam sąd, to finalnie uwolnisz się od czegoś co Cię blokowało, co było w stagnacji lub nierealne 

 

Jeśli 4 bulaw, król i królowa kielichow to skupienie się na sprawach domowych być może inwestycje w dom, zakup czegoś bądź celebrowanie. 

 

W dniu 30.09.2019 o 21:22, aua napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, panna.marta napisał:

Nie wiem czy tu miał być sam sąd czy tam coś było dociagane mało czytelnie trochę, (....)

Nie chcę się kłócić z Twoim zdaniem, ale jest raczej czytelnie (mało punktów, mało kart, odstępy itd.). Tam, gdzie było dociągane (sprawy materialne), tam jest tak napisane. Dziękuję za Twoją interpretację i pozdrawiam serdecznie. :thanks:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, aua napisał:

Nie chcę się kłócić z Twoim zdaniem, ale jest raczej czytelnie (mało punktów, mało kart, odstępy itd.). Tam, gdzie było dociągane (sprawy materialne), tam jest tak napisane. Dziękuję za Twoją interpretację i pozdrawiam serdecznie. :thanks:

Nie ma za co. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 21:22, aua napisał:
Talia uniwersalna, stara mężatka, pół etatu.
 
Ogólna aura miesiąca:  4 buław
 
Sprawy uczuciowe: przy tasowaniu wyleciał Król kielichów, ale włożyłam kartę spowrotem, dotasowałam i wylosowałam...Króla kielichów. :)
 
Sprawy materialne:  Rycerz mieczy, dociągnęłam kartę Królowa kielichów..
 
Rozwój ezoteryczny:  6 monet 

 

Ja na końcu października:  XX Sąd

 

Love is in the air :) - takie było moje pierwsze odczucie Król + Królowa Kielichów = zakochana para, do tego 4 buław - skupienie na domu, na tym, co blisko nas i chęć wspólnego przebywania razem. Ogólnie bardzo romansowa atmosfera w październiku :) 

Przy sprawach materialnych tak trochę mi to wygląda, że raczej oszczędna nie będziesz ;) i sam (narwany) Rycerz Mieczy mógłby podpowiadać lekki zgrzyt w tym temacie pt.: "znoooowu coś kupiłaś" ale.... z dociągniętą Królową Kielichów może oznaczać "inwestowanie" w siebie lub po prostu zakupy dla swoich kobiecych przyjemności.

6 monet przy rozwoju ezoterycznym - monety raczej mało "uduchowione" są, więc interpretowałabym tę kartę dosłownie - ile "włożysz" tyle dostaniesz. A więc jeśli będziesz pracować nad rozwojem, to będą tego rezultaty. A raczej będziesz, bo 6 monet to karta wymiany. W sumie - obserwując forum - to się dzieje :) 

Na koniec października - mi karta Sąd zawsze pokazuje powrót do czegoś z przeszłości - albo wracają stare sprawy albo ktoś z przeszłości się pojawia. Tutaj konkretnie karta ma mówić o Tobie, więc, po tych wszystkich wcześniejszych kartach myślę, że wrócisz do jakiegoś stanu z przeszłości ale takiego bardzo pozytywnego - odrodzenie i nabranie sił.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 21:22, aua napisał:

Rozwój ezoteryczny:  6 monet 

trochę inaczej widze tę kartę, dla mnie to czyste rozdawnictwo tutaj  ;) 

6 monet będziesz dawać z siebie, dawać, dawać...  to piękny gest/zachowanie i to Ci się to zwróci energetycznie tutaj ->> Sąd, odrodzenie

więc w pewnym sensie - co dałaś, to wróci (z tym Sądem) , da Ci sporo dobrej energii

Odnośnik do komentarza
Ogólna aura miesiąca:  4 buław
Bardzo fajna karta, zadowolenie i ciepełko domowe ;) Może jakaś impreza  ( domówka) w tych 4 Buławach :)
Sprawy uczuciowe: przy tasowaniu wyleciał Król kielichów, ale włożyłam kartę spowrotem, dotasowałam i wylosowałam...Króla kielichów. :)
Mąż, który Cię kocha, co tu dużo dodawać :)
Sprawy materialne:  Rycerz mieczy, dociągnęłam kartę Królowa kielichów..
Widzę nerwy w Rycerzu mieczy, emocjonalne dość podejście, może coś Cię będzie martwić w związku z tą sferą.
Rozwój ezoteryczny:  6 monet 

Będziesz pomagać, ale też też widać wymianę energii :)

Ja na końcu października:  XX Sąd Może poczujesz przypływ sił, odrodzisz się, albo skupisz bardziej na sprawach rodziny.

 

Wszystkiego dobrego :)

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 21:22, aua napisał:

 Ogólna aura miesiąca:  4 buław

Miesiąc będzie należał do tych przyjemnych. Czekają Cię miłe spotkania towarzyskie, rodzinne. Myślę że będziesz zadowolona. 

W dniu 30.09.2019 o 21:22, aua napisał:

Sprawy uczuciowe:

Król Kielichów to stagnacja,  jak dla mnie. Gdyby były jakieś inne jeszcze karty możnaby było wywnioskować czy chodzi o jakiego Pana czy o koniunkturę. Stawiam jednak na to drugie,  zatem będziesz marzyć o uczuciu ale na poziomie czynów  - zero. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 21:22, aua napisał:
Sprawy materialne:  Rycerz mieczy, dociągnęłam kartę Królowa kielichów..
 
Rozwój ezoteryczny:  6 monet 

 

Ja na końcu października:  XX Sąd

Materialnie; Ryc Mieczy.  Będziesz walczyć o swoje interesy. Jako że dalej się pojawiła Królowa Pucharów mogę stwierdzić, że ciągle podajesz się jakimś pokusom i wydajesz te pieniądze na rzeczy niezbyt potrzebne, stąd w Rycerzu Mieczy walka o przetrwanie. :-D 

 

Ezoterycznie: 6 Denarów,  a zatem kwestia ta jest uzależniona od Twojego zaangażowania. Ile dasz, tyle się zwróci,  czyli jak dużo będziesz się poświęcała nauce, to zyskasz wiele, jeśli zaś mało będziesz się angażować to możesz wyjść z wprawy.

 

Ty na końcu pażdzierniku: Sąd Ostateczny.  Myślę, że aura która ukazała się w 4 Buław sprawi, że się odświeżysz mentalnie. Być może spotkania towarzyskie, relax pomogą Ci się odrodzić, odświeżyć.

Myślę, że to będzie taki reset, zatem 10.2019 zapowiada się przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.09.2019 o 21:22, aua napisał:
Talia uniwersalna, stara mężatka, pół etatu.
 
Ogólna aura miesiąca:  4 buław - będziesz skupiona na rodzinie i sprawach domowych
 
Sprawy uczuciowe: przy tasowaniu wyleciał Król kielichów, ale włożyłam kartę spowrotem, dotasowałam i wylosowałam...Króla kielichów. :) - zaznacza się mąż, albo też może pojawi się jakiś pan zakochany i zawroci w głowie
 
Sprawy materialne:  Rycerz mieczy, dociągnęłam kartę Królowa kielichów..- finansami nie będziesz się przejmować, wydasz na przyjemności, jakieś hobby
 
Rozwój ezoteryczny:  6 monet - baaardzo fajnie:) równowaga

 

Ja na końcu października:  XX Sąd - coś powróci, coś się odrodzi

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...