Skocz do zawartości

Relacja


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ona chce utrzymywać ze mną kontakt?

 

4 BUŁAW , PAPIEŹ, PAŹ MIECZY

 

Uważam, że chce, gdyż pierwsza karta (4 buław )mówi o chęci pogodzenia się 

( w pracy zdarza nam się kłócić ). 

Mogę być dla niej autorytetem, wobec czego chce się ze mną komunikować na zasadzie wymiany wiadomości.

 

Czy zacieśnimy relacje w 2019?

 

5 DENARÓW, KAPŁANKA, KRÓL PUCHARÓW 

 

Raczej nie. Oboje jesteśmy uczuciowo wychłodzeni. Król mówi tu o stagnacji więc nic się nie zmieni.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ziomal597 napisał:

Czy ona chce utrzymywać ze mną kontakt?

 

4 BUŁAW , PAPIEŹ, PAŹ MIECZY

 

Myślę, że kontakt tak. Papież jest tutaj taka łagodząca jakby uważała Cię za kogoś wartościowego. Brakuje mi tutaj jednak kart pucharowych w przypadku gdybyś myślał o czymś więcej jak przyjaźń. 

 

Czy zacieśnimy relacje w 2019?

 

5 DENARÓW, KAPŁANKA, KRÓL PUCHARÓW 

 

Raczej nie. Ona będzie bierna chyba, że Ty wykazesz się czymś więcej. 

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, panna.marta napisał:

Myślę, że kontakt tak. Papież jest tutaj taka łagodząca jakby uważała Cię za kogoś wartościowego. Brakuje mi tutaj jednak kart pucharowych w przypadku gdybyś myślał o czymś więcej jak przyjaźń. 

Rozkładałem też partnerski 

 

Ona; 

Myśli: Rycerz Pucharów 

Co czuje  - Kapłanka  

Postawa: Król Mieczy 

Co wnosi : 7 Buław

 

Finał ; 9 Denarow,  As Pucharów,  6 Mieczy 

 

Zatem wg mnie ona może myśleć o mnie,  może nawet żywić jakieś uczucie ,  a Kapłanka w sercu informuje o tym, że to uczucie jest mega głęboko utajnione. 

Zachowuje się oschle,  co potwierdza się idealnie i wnosi postawę obronna, takie dbanie o swoje terytorium.

 

Finał; karta singielstwa wyszła jako pierwsza ( 9 denarów)  - będzie nam dobrze w oddaleniu,  choć wewnętrznie u niej może być uczucie.  Ostatecznie 6 Mieczy wskazuje, że się rozejdziemy.

Odnośnik do komentarza

Czy ona chce utrzymać kontakt?

Myślę, że jak najbardziej - w Kapłanie zależy jej na relacji, 4 buław może też czasami symbolizować lekki, luźny związek, zainteresowanie jak najmniej, paź mieczy - to kontakt werbalny :)

Czy zaczniecie relacje? 

Może być w tym wielką potrzeba, nawet żebranie, ale wiesz, oba jesteście pasywni. Ona raczej woli zachować swoje uczucia w tajemnicy i czekać biernie, Ty masz uczucia, ale głównie w tych uczuciach żyjesz, brakuje Ci inicjatywy.

Co do partnerskiego 

Ona wie o Twoich uczuciach (Rycerz Kielichów w myślach), ale trzyma się ostrożnie, w stronie, karty tu raczej nie zdradzają hej uczuć, tylko tajemniczą pozycję - Kapłanka.

Postawa: udaje osobę zimna, wycofaną. Chce mieć przewagę w tej pozycji, bo wypada karta króla.

Co wnosi - tak, się opiera, ale może to też sygnał, że chce, żebyś o nią zawalczył?

Final: raczej nikt nie wyjdzie ze strefy swojego komfortu (9 monet), także szansa na relacje całkiem może zniknąć... (As Kielichów+ 6 mieczy).

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2019 o 18:47, Ziomal597 napisał:

Czy ona chce utrzymywać ze mną kontakt?

 

4 BUŁAW , PAPIEŹ, PAŹ MIECZY

zasadniczo to jest otwarta na kontakt, ale nie podoba jej się Twoja postawa  - moze za bardzo patrzysz na nią z góry, może wykorzystujesz przewagę (wiedzy, stanowiska) albo męczysz doktrynalnym podejściem, mentorsko-nauczycielska postawą, moze też jakoś światopoglądowo Wam nie do końca jest "po drodze"

 

Czy zacieśnimy relacje w 2019?

 

5 DENARÓW, KAPŁANKA, KRÓL PUCHARÓW 

chyba nie zacieśnicie... 5 den to karta ubóstwa uczuciowego, odejścia - choć czasem z żalem

ona wychodzi w Kapłance - więc moze cos ukrywa (innego pana), a Król pucharowy -to może być ten ukrywany pan albo Ty -zbytnio zadowolony albo zbyt zapatrzony w siebie

wcześniej Ty wyszedłeś w Papieżu, ona tu w Kapłance -to nie są współgrające energie - choć obie obiecują wyższy poziom duchowy

 

 

W dniu 3.10.2019 o 22:14, Ziomal597 napisał:

Rozkładałem też partnerski 

 

Ona; 

Myśli: Rycerz Pucharów 

Co czuje  - Kapłanka  

Postawa: Król Mieczy 

Co wnosi : 7 Buław

 

pani albo ukrywa jakaś relację (Rycerz puch.) albo uważa, że fizycznie byście do siebie dosyć pasowali

ponownie wyszła Kapłanka, to również osoba ktora nie daje sobą manipulować w związku, to raczej ona rozdaje karty...

Król mieczy - może utrzymywać dystans do Ciebie, nie chcąc Cię zranić - raczej nie jest gotowa na (dłuższa) relację z Tobą

wnosi 7 buław - do pewnego stopnia jednak Cię prowokuje swoim zachowaniem 

 

Finał ; 9 Denarow,  As Pucharów,  6 Mieczy 

pani pokazuje się jako osoba atrakcyjna, teoretycznie byłaby jakaś szansaw Asie - ale 6 mieczy pokazuje świadome odejście od tego pomysłu, odsunięcie się i stawiam na to, że to będzie decyzja Pani o ograniczeniu zasięgu Waszego kontaktu

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ava55 napisał:

4 BUŁAW , PAPIEŹ, PAŹ MIECZY

zasadniczo to jest otwarta na kontakt, ale nie podoba jej się Twoja postawa  - moze za bardzo patrzysz na nią z góry, może wykorzystujesz przewagę (wiedzy, stanowiska) albo męczysz doktrynalnym podejściem, mentorsko-nauczycielska postawą, moze też jakoś światopoglądowo Wam nie do końca jest "po drodze"

Fakt, patrzę na nią troche  z góry bo dopiero co dołączyła do naszej firmy i mam ją szkolić właśnie. Czasem właśnie dochodzi do spięć więc ona potrafi być arogancka  - Król Mieczy w partnerskim na pozycji zachowania oraz 7 Buław  - co wnosi.

Zatem to faktycznie oddaje rzeczywistość. 

Jeśli chodzi o Króla Pucharów to trafnie powiedziane. Jestem z lekka w siebie wpatrzony,  co ona zauważyła i czasem przygaduje, zatem ten król to ja  ;)

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Willow napisał:

Ona wie o Twoich uczuciach (Rycerz Kielichów w myślach), ale trzyma się ostrożnie, w stronie, karty tu raczej nie zdradzają hej uczuć, tylko tajemniczą pozycję - Kapłanka.

Postawa: udaje osobę zimna, wycofaną. Chce mieć przewagę w tej pozycji, bo wypada karta króla.

Co wnosi - tak, się opiera, ale może to też sygnał, że chce, żebyś o nią zawalczył?

Final: raczej nikt nie wyjdzie ze strefy swojego komfortu (9 monet), także szansa na relacje całkiem może zniknąć... (As Kielichów+ 6 mieczy).

Raczej nie wie o moich uczuciach , bo porozumiewamy się służbowo i nie poruszamy takich prywatnych tematów. Obecnie już nie pracujemy razem bo przeszła do innego działu. 

Rycerz Pucharów może wg mnie oznaczać jej uczucie A Kapłanka dodawać temu tajemniczości.

Szczerze mówiąc nie mam za bardzo za co ją uwielbiać, gdyż te karty z partnerskiego ( Król Mieczy i 7 Buław) bardzo dobitnie potwierdzają fakty. Jest bardzo niesympatyczna, kłótliwa, wobec tego Król Pucharów z tamtego rozkładu raczej mnie nie sygnifikuje. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ziomal597 napisał:

Obecnie już nie pracujemy razem bo przeszła do innego działu. 

-> 6 mieczy

14 minut temu, Ziomal597 napisał:

Jest bardzo niesympatyczna, kłótliwa, wobec tego Król Pucharów z tamtego rozkładu raczej mnie nie sygnifikuje. 

i tak mamy Króla mieczy...który wcześniej

 

26 minut temu, Ziomal597 napisał:

Jeśli chodzi o Króla Pucharów to trafnie powiedziane. Jestem z lekka w siebie wpatrzony,  co ona zauważyła i

był Krolem pucharów

 

obu Królów dzieli 10 minut  w postach ;) 

 

Papież i Kapłanka -można by tu powiedzieć "trafiła kosa na kamień"

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Willow napisał:

Ona wie o Twoich uczuciach (Rycerz Kielichów w myślach), ale trzyma się ostrożnie, w stronie, karty tu raczej nie zdradzają hej uczuć, tylko tajemniczą pozycję - Kapłanka.

Postawa: udaje osobę zimna, wycofaną. Chce mieć przewagę w tej pozycji, bo wypada karta króla.

Co wnosi - tak, się opiera, ale może to też sygnał, że chce, żebyś o nią zawalczył?

Final: raczej nikt nie wyjdzie ze strefy swojego komfortu (9 monet), także szansa na relacje całkiem może zniknąć... (As Kielichów+ 6 mieczy).

Raczej nie wie o moich uczuciach , bo porozumiewamy się służbowo i nie poruszamy takich prywatnych tematów. Obecnie już nie pracujemy razem bo przeszła do innego działu. 

Rycerz Pucharów może wg mnie oznaczać jej uczucie A Kapłanka dodawać temu tajemniczości.

Szczerze mówiąc nie mam za bardzo za co ją uwielbiać, gdyż te karty z partnerskiego ( Król Mieczy i 7 Buław) bardzo dobitnie potwierdzają fakty. Jest bardzo niesympatyczna, kłótliwa, wobec tego Król Pucharów z tamtego rozkładu raczej mnie nie sygnifikuje. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Ava55 napisał:

Papież i Kapłanka -można by tu powiedzieć "trafiła kosa na kamień"

Papież był w odpowidzi na pytanie czy chce utrzymywać kontakt?

 

A Kaplanka pomiedzy 5 Den a Królem Puch. 

 

Papież w tej pierwszej sytuacji może mówić że chce bo wcześniej jest 4 Buław a Paz Mieczy ogranicza się do (chłodnych) wiadomości. 

 

A Kapłanka to jej sygnifikator bo w 70% rozkładów na nią to ta karta właśnie się pojawi. To znak że te ewentualne uczucia są mocno zakorzenione w tajemnicy bo w czynach jest mega oschła wręcz arogancka, a rzekomo w uczuciach ( Ryc Pucharów  - myśli) jest gorąco, uczuciowo. Zatem stopień głębokości tajemnicy jest ogromny o czym mówi Kapłanka 

Odnośnik do komentarza

jeśli za jakiś czas zweryfikujesz - to zobaczymy, co z tego wyszło

 

pani nie ma jakiejś obsesji na Twoim punkcie, bo by wyszła w Diable ;) 

Godzinę temu, Ziomal597 napisał:

a rzekomo w uczuciach ( Ryc Pucharów  - myśli) jest gorąco, uczuciowo. Zatem stopień głębokości tajemnicy jest ogromny o czym mówi Kapłanka 

nie wiem, czy warto się tak  nakręcać  - na końcu jest 6 mieczy w wyniku, no chyba, że pani odpłynie w Twoich ramionach :) 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2019 o 16:29, Ava55 napisał:

pani nie ma jakiejś obsesji na Twoim punkcie, bo by wyszła w Diable ;) 

Spytałem jeszcze kart o to co czuje na dzień dzisiejszy?

 

Paź Pucharów,  Król Mieczy,  10 Pucharów

 

Może być lekko zauroczona ale ja dla niej jestem niedostępny,  chłodny  ( Król Mieczy), ona zdaje sobie sprawę że nienadajeny na tych samych falach ale ma jednak nadzieję na pojednanie, na bliższą relację  ( 10 Pucharów).

Odnośnik do komentarza

Chce mieć z Tobą kontakt, ważna dla niej relacja, bo wyszedł Papież. Widać te kłótnie w Paziu Meczy, ale ta karta może też mówić, że lubi z Tobą rozmawiać. Ta pierwsza karta trochę mi się kojarzy romansowo :P

Nie, ona wycofana w Kapłance.

Ona coś zaczyna do Ciebie czuć w tym Paziu Kielichów, coś może sobie wyobrażać. Odbierać Cię może jako chłodnego, wycofanego. 10 Pucharów to są bardzo ciepłe uczucia, także ma Cię za kogoś bliskiego ;)

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Ziomal597 napisał:

Spytałem jeszcze kart o to co czuje na dzień dzisiejszy?

 

Paź Pucharów,  Król Mieczy,  10 Pucharów

na mój gust pani jest z siebie zadowolona, ze Ci dopiekła, bądź ze ma Cię na razie z głowy ;) 

Odnośnik do komentarza

W ramach kontynuacji, dziś w wolnej chwili dopytałem jeszcze o nią ; 

 

1. Przebieg relacji  do listopada 2019?

 

As Denarów, 8 Denarów, 10 BUŁAW 

 

Relacja nie będzie w ogóle się układała. Będziemy zajęci sprawami zawodowymi. Mozna powiedzieć, że nie bedziemy dla siebie istnieć. Przemęczenie emocjonalne rownież sie zaznacza.

 

2. Czy ona pierwsza kiedyś nawiąże kontakt?

 

Wieża, Rycerz Pucharów, 10 Mieczy 

 

Nie, absolutnie. Nie będzie pierwsza pisała czy dzwoniła nawet może nie odpisywać. Choć w jej wnętrzu może być uczucie . ( znów Rycerz Pucharów)

 

 

3. Czy wejdę w związek partnerski jeszcze w 2019?

- bez wskazywania konkretnej osoby

 

CESARZOWA, 3 MIECZY, 10 PUCHARÓW

 

Widać na horyzoncie jakaś dziewczynę. Co więcej ona czuje się mocno zraniona emocjonalnie ale finalnie możemy dojść do porozumienia, może się pogodzimy.

 

 

Edytowane przez Ziomal597
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...