Skocz do zawartości

W październiku


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

1. Uczucia

Sprawiedliwosc, 4 kielichy, 10 monet

 

Nie mam pojęcia, jakieś znudzenie, nawet chłód. Niemniej jednak stabilnie w tych 10 monet. Moze tez  jakieś wyciszenie? 

 

2. Praca:

Koło, 5 buław, 9 monet

 

A nic nowego, bedzie się kręcić jak zwykle, dużo ruchu, wyjazdów służbowych, może ktoś pozawraca głowę.

W efekcie będzie ok. Może też zwiększenie obrotów by więcej zarobić.

 

3. Co miłego do końca miesiąca?

 

As monet, 7 monet, 4 buław

 

Hm, może jakiś prezent od kogos znajomego ? Lub zakup do domu czegoś na co długo czekałam, ?

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia

Sprawiedliwosc, 4 kielichy, 10 monet

 

Wydaje mi się, że możesz zapragnąc związku takiego trwałego i stabilnego

 

2. Praca:

Koło, 5 buław, 9 monet

 Będzie dużo pracy i stresu może walka o jakieś wyniki? 

 

3. Co miłego do końca miesiąca?

 

As monet, 7 monet, 4 buław

Może zdarzyć się coś na co długo czekalas. Zaproszenie od kogoś do kina czy teatru na pewno coś miłego i wartościowego. 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia

Sprawiedliwosc, 4 kielichy, 10 monet

 

Nie wiem, czy jesteś w związku, czy jesteś singlem i jaki numer ma Sprawiedliwość w talii, której użyłaś, ale dość stabilnie emocjonalnie. Rozsądne podejście, bez porywów, ale unormowanie, ustabilizowanie sytuacji. Wyraźnie większe panowanie nad swoim życiem w tej materii i nad czyimiś zapędami, by z lekka wodzić Cię za nos (może dotyczyć partnera, członka rodziny, lub innej bliskiej sercu osoby. To coś jak próba "brania Cię pod włos".)

 

2. Praca:

Koło, 5 buław, 9 monet

 

Trzeba się nieźle "nalatać", by zarobić, połączyć wiele różnych spraw na raz. Konieczność godzenia kilku kwestii i (niestety) różnych punktów widzenia, by uzyskać pożądany efekt.

 

3. Co miłego do końca miesiąca?

 

As monet, 7 monet, 4 buław

 

Coś związanego z konsumpcją.

Udanego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2019 o 11:16, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia

Sprawiedliwosc, 4 kielichy, 10 monet

może będziesz kogoś surowo oceniać, tak bez taryfy ulgowej... znużenie, troche zniechęcenie może za tym stać -i schronisz się w swoim domku, on będzie Ci ostoją

 

2. Praca:

Koło, 5 buław, 9 monet

jakieś większe zmiany wprowadzą trochę zamieszania, przyjmą kogoś nowego ? a może jedna osóbka namiesza

w sumie, chyba nic Ci nie grozi poza stresem

 

3. Co miłego do końca miesiąca?

As monet, 7 monet, 4 buław

bilety na jakieś wyjście ? teatr czy cuś...

miłego miesiąca :ok:

Odnośnik do komentarza

1. Uczucia

Sprawiedliwosc, 4 kielichy, 10 monet

 

Chłodno podejdziesz do kwestii uczuciowych, zdystansujesz się wobec nich. Jednocześnie może zapragniesz czegoś stałego, bo 10 Monet :)

 

2. Praca:

Koło, 5 buław, 9 monet

 

Będzie się działo, ruch, zamieszanie, o coś powalczysz, uda się :). Finansowo ok ;)
 

3. Co miłego do końca miesiąca?

 

As monet, 7 monet, 4 buław

 

Kupisz coś ładnego do domu :)

 

Dobrego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza

1. Uczucia: jeśli jesteś obecnie w związku, to czeka na Ciebie większą stabilność (i 10 monet - jako związek tradycyjny, i Sprawiedliwość - która może zaznaczać związek oficjalny), co może spowodować ogólnie zamknięcie się w związku, zamknięcie się na świat zewnętrzny (4 Kielichów). 

Jeśli nie jesteś w związku, to raczej może chodzić o dystans do spraw uczuciowych i skupienie się na innych rzeczach - pracę, umowach, sprawach prawnych, domu.

2. Praca: tu widać, że przez jakiś czas długo walczylas (może i z innymi), o podwyżkę, awans, i myślę, że jako skutek tej walki te pieniądze  otrzymasz :) 

3. Co miłego?

Też mi się widzi upiększenie domu lub działki, jeśli masz :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
W dniu 4.10.2019 o 11:16, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia

Sprawiedliwosc, 4 kielichy, 10 monet

 

Możliwe, że pojawiła się jakaś szansa, ale z jakiś powodów nie mogła być zrealizowana. Z jednej strony tęsknota za czymś nowym, a z drugiej racjonalne podejście do sytuacji. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, to stabilnie, ale nudno, rutynowo.

 

2. Praca:

Koło, 5 buław, 9 monet

 

Los się może do Ciebie uśmiechnąć. Możesz sporo zyskać w rywalizacji z innymi, ale także może pokazywać liczne kontakty.

 

3. Co miłego do końca miesiąca?

 

As monet, 7 monet, 4 buław

 

Jakaś impreza, świętowania w gronie najbliższych, na które zostaniesz zaproszona. Nie wiem, ale kojarzy mi się z chrzcinami przy 7 buław.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.10.2019 o 11:16, Sarah2020 napisał:

 

 

Weryfikacja:

 

1. Uczucia

Sprawiedliwosc, 4 kielichy, 10 monet

 

 

-Jeśli chodzi o panów to były spotkania, które wywołały drobne emocje, na uczucia nie miało to wpływu, nie poruszało mnie.Nie wpuściłam nikogo do swojej strefy/rodziny/domu

 

Cytat

 

 

2. Praca:

Koło, 5 buław, 9 monet

 

Tu ok, trochę załatwiania skomplikowanych spraw, ale poradziłam sobie. Ogólnie w porządku.

 

3. Co miłego do końca miesiąca?

 

As monet, 7 monet, 4 buław       

 

    i tu się dopiero pojawiają panowie: spotkania z trzema znajomymi po przerwie. Z jednym w restauracji na przepysznym deserze na ktory dawno miałam ochotę i czekałam na okazję, z drugim na baletach i z trzecim na imprezie domowej u znajomych. Do miłych zaliczam też inwrstycje w siebie i wizytę u kosmetyczki po zabiegu mam gładszą cerę:)

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...