Jump to content
Sign in to follow this  
viva201

Jeden sen u dwóch osób, ta sama noc inne zakończenie

Recommended Posts

viva201

Witam. Proszę o interpretację. Mnie i mojemu partnerowi śniło się, że wrócił do swojej poprzedniej żony, mimo, że traktowała go jak śmiecia to był szczęśliwy, na tym mój sen się skończył ale on śnił go dalej. Powiedział że śniło mu się, że mimo że był szczęśliwy to znów od niej odszedł i wrócił do mnie ale ja byłam już z kimś innym i miałam z nim dziecko. Proszę o interpretację. Czy ma to jakieś głębsze znaczenie czy to tylko taki sobie sen

Seven_a

Twój strach, a może chęć (nie opisałaś swoich emocji i odczuć), że odejdzie, wbrew rozsądkowi i znanym faktom o jego byłej partnerce, nie ufasz, bo jednak jest coś co mu w relacji z tobą nie daje szczęścia (może warto porozmawiać i ustalić), a Tobie w relacji z nim, skoro śnisz o jego odejściu (może jest coś w nim, co bez względu na to z kim jest, nie daje mu spokoju, a może właśnie spokoju nie szuka, skoro wraca tam, gdzie go raczej nie ma, lecz ma tam szczęście)

Jego sen jest przestrogą dla niego i jednocześnie informacją, że Ty nie będziesz czekała w nieskończoność, zanim sobie poukłada stare tematy