Skocz do zawartości

Mezza Pazdziernik


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wracam do Was po przerwie pod innym przydomkiem :).

 

Oczywiscie, jak zawsze prosze Was o pomoc w interpretacji :

 

Aura: Swiat+Paź denarów+8 denarów+9 denarów

 

Początek nowego cyklu, który zapoczątkuje powrotem na studia. Widać ciężką pracę, ale i satysfakcję i zadowolenie.

 

Praca: 8 kielichów+As Mieczy+X monet+Rycerz Kielichów

 

Pracy póki co nie mam zamiaru zmieniać, ale czasem myśli krążą o zmianie, więc możliwe, ze stąd dwie pierwsze karty. Sytuacja bardzo stabilna w tym miesiącu, może być przy mnie pomocna osoba.

 

Finanse: Gwiazda+Sprawka+Pustelnik+Królowa Kielichów

 

Nadzieja na rozwiązanie jakiejś sprawy urzędowej, ale chyba jeszcze może się to odwlec w czasie.

 

Miłość: Królowa Buław+Sąd Boży+Diabeł+4 buław

 

Jestem pewna siebie i wiem, czego chcę w relacji. Chyba ten miesiąc może obfitować w spotkania, ale bez podstaw na związek.

 

Samopoczucie: Królowa Buław+Paź Kielichów+4 mieczy+Królowa Kielichów

 

Z jednej strony silna postawa, ale mogą jeszcze wracać chwile, gdzie będą powracały emocje. Przy 4 mieczy regeneruje się po trudnym okresie lata.

 

Czego nie robić: Królowa Kielichów+5 mieczy+Cesarz+4 monet

 

Nie działać pod wpływem emocji, aby komuś dokopać, Nie wiem, co może znaczyć ta 4 monet na końcu. Nie trzymać się kogoś kurczowo?

 

Niespodzianka: Kapłan+7 buław+6 kielichów+Sprawka

 

Kierowanie się doświadczeniem i prawością. Nauczyłam się byc bardziej asertywną

 

Obecna relacja:

 

Cesarzowa+5 kielichów+7 buław+Cesarz

 

Kiepsko to widzę, bo oboje mamy silne charaktery. Chyba w tym miesiącu powstanie między nami dystans, poczucie smutku i rozczarowania. 7 buław może mówić o odgradzaniu się lub walce o relację.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zamknął i odblokował ten temat
W dniu 6.10.2019 o 18:24, mezza napisał:

 

 

Aura: Swiat+Paź denarów+8 denarów+9 denarów

 

Zaproszenie na wyjazd, coś istotnego, powiązane z nauką- to głównie bedzie dominować i powinno być dość ekscytujące

 

Praca: 8 kielichów+As Mieczy+X monet+Rycerz Kielichów

 

Może dogadasz się z kimś by zajął się  takze Twoimi sprawami jak będziesz na wyjeździe 

 

Finanse: Gwiazda+Sprawka+Pustelnik+Królowa Kielichów

 

Musisz pozałatwiać formalności, rachunki- bez tego nadzieje na cokolwiek nie zrealizują się szybko,  pamiętając o pierwszym a poradzisz sobie z tym całkiem dobrze

 

Miłość: Królowa Buław+Sąd Boży+Diabeł+4 buław

 

Nie będzie czasu na miłostki mimo chęci, intensywne karty, może jakiś szybki romans z kimś znanym od dawna

 

Samopoczucie: Królowa Buław+Paź Kielichów+4 mieczy+Królowa Kielichów

 

 

 

Czego nie robić: Królowa Kielichów+5 mieczy+Cesarz+4 monet

 

Nie przekraczaj pewnych granic 

 

Niespodzianka: Kapłan+7 buław+6 kielichów+Sprawka

 

Myślę, że jakaś pozytywna decyzja/rozstrzygnięcie starej sprawy

 

Obecna relacja:

 

Cesarzowa+5 kielichów+7 buław+Cesarz                                    czyli jesteś w relacji? Więc możliwe, że powstanie jakiś dystans, tęsknota, któreś poczuje się urażone bo Ty będziesz musiała pozałatwiać swoje sprawy. Przejściowe oddalenie. Twoje sprawy dominują.

Dobrego miesiąca:)

Cytat

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2019 o 18:24, mezza napisał:

Aura: Swiat+Paź denarów+8 denarów+9 denarów

 

Studiujesz w innym miejscu niż mieszkasz? - bo na to mógłby wskazywać Świat. Pozostałe karty - monety mogą wskazywać na skupieniu się na pracy, być może pojawieniu się nowej propozycji zawodowej. Ogólne zadowolenie na tej płaszczyźnie.

 

Praca: 8 kielichów+As Mieczy+X monet+Rycerz Kielichów

 

Zmiana pracy albo charakteru pracy w tej samej firmie - z korzyścią finansową.

 

Finanse: Gwiazda+Sprawka+Pustelnik+Królowa Kielichów

 

Nie powinno być źle, choć do końca te finanse nie będą Cię satysfakcjonowały. Może też pojawić się opóźnienie w ich otrzymaniu.

 

Miłość: Królowa Buław+Sąd Boży+Diabeł+4 buław

 

Romansowo mocno z kimś z przeszłości. Z Twojej inicjatywy i zgodnie z Twoimi planami / chęciami. Uważaj, żeby przy tym Diable zbyt mocno nie odpłynąć...

 

Samopoczucie: Królowa Buław+Paź Kielichów+4 mieczy+Królowa Kielichów

 

Z instynktu w emocje - taka droga. Coś, co początkowo mogłoby się wydawać tylko zabawą może obudzić uczucia.

 

Czego nie robić: Królowa Kielichów+5 mieczy+Cesarz+4 monet

 

Nie działać pod wpływem emocji, aby komuś dokopać, Nie wiem, co może znaczyć ta 4 monet na końcu. Nie trzymać się kogoś kurczowo? - tak ale też nie działać "na pokaz" w sensie: "no to ci pokażę". Bo 5 mieczy może oznaczać: "przybyłam, zwyciężyłam, tylko dlaczego mnie to nie cieszy?"  - co może spowodować zamknięcie się (4 monet).

 

Niespodzianka: Kapłan+7 buław+6 kielichów+Sprawka

 

Wyjaśnienie czegoś z przeszłości, rozwiązanie jakiegoś problemu.

 

Obecna relacja:

 

Cesarzowa+5 kielichów+7 buław+Cesarz

 

Każdy chce rządzić - co może powodować oddalenie się.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.10.2019 o 18:24, mezza napisał:

Swiat+Paź denarów+8 denarów+9 denarów

Aura: 

Widać, że to będzie dobry czas na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych ( Paź Denarów) i poszerzanie swoich horyzontów ( Świat).

Sukces da się osiągąć ale tylko poprzez ciężką pracę (8 Den) ale faktycznie jest potencjał - 9 Den.  Możesz spełnić się zawodowo ale mówię, musisz poświęcić się i nieco bardziej sumiennie nad czymś popracować 8 Denarów 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2019 o 18:24, mezza napisał:

Praca: 8 kielichów+As Mieczy+X monet+Rycerz Kielichów

W pracy widać zawirowania ale tylko przejściowe. As Mieczy dla mnie w tej materii jest rozwojem, awansem co dalej potwierdza 10 Denarów. Awansujesz w asie mieczy i będziesz osiągać większe przypływy finansowe. Myślę, że będziesz finalnie zadowolona z tych zmian, choć nie będziesz za bardzo tego ujawniała  ( Ryc Pucharów). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2019 o 18:24, mezza napisał:

Finanse: Gwiazda+Sprawka+Pustelnik+Królowa Kielichów

Powiem tak ; liczysz na to, że będziesz zarabiała adekwatnie do ilości włożonego trudu ( gwiazda + sprawiedliwość). Finalnie jednak możesz mieć problemy z kasą bo Pustelnik to poczucie osamotnienia, ale też trudne doświadczenia,  z którymi się nie afiszuje. Możesz mieć kryzys.. Q Pucharów za to mówi, że zamiast walczyć z problemem to będziesz się niepotrzebnie nakręcała emocjonalnie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.10.2019 o 18:24, mezza napisał:

Miłość: Królowa Buław+Sąd Boży+Diabeł+4 buław

W uczuciach zaznaczasz się jako kobieta przebojowa,  znająca swoją wartość.. widać, że chcesz aby ta sfera była w Twoim życiu. Możesz z kimś ożywić kontakt, co więcej może to przejść na nieco wyższy level..

Diabeł +4 Buław to już napewno związek ale z dozą namiętności. Napewno nudy nie będzie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2019 o 21:03, Mesi napisał:

Czego nie robić: Królowa Kielichów+5 mieczy+Cesarz+4 monet

Karty radzą aby nie rozczulać się nad sobą ( Królowa Puch) tylko bardzo twardo i radykalnie stąpać po gruncie ( CESARZ + 4 Denarów). 5 Mieczy jest dla mnie sygnałem, żeby czasem zachować zimną krew i niekiedy zadziałać powiem wręcz brutalnie. 

Karta o dość mocnym przekazie pojawiła się obok bardzo słabej Królowej Pucharów, więc tym bardziej nie możesz dać sobie wejść na głowę, to Ty masz rozdawać karty ( 5 Mieczy i reszta to potwierdza)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...