Skocz do zawartości

Październik Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Matka, żona, dwójka dzieci nastoletnich w domu. Pracuję na etacie, po pracy chodzę na kursy i próbuję rozkręcić swój biznes.

Talia: wheel of the year - mój pierwszy rozkład z tej talii:)

 

Dom - as mieczy, 7 mieczy, rycerz buław - moje dzieci mogą kombinować

 

Praca - papież, wisielec, król denarów - będę wycofana i skupiona na swoich tematach. Powinno być bez większych emocji. W denarowym mógł się pokazać mój szef, ktory jest dobrym handlowcem.

 

Rozkręcanie biznesu - 7 denarów, księżniczka pucharów, rycerz mieczy+4 buław - na mojej karcie 7 denarów jest uśmiechnięta ciężarna, która zrywa owoc także będę dalej realuzować swój plan. Księżniczka pucharów pewnie pokazuje projektowanie, trzeba będzie też zawalczyć o coś, ale koniec końców będę szczęśliwa.

 

Pływanie- 3 mieczy, as denarów, królowa denarów - na karcie 3 mieczy są dwie sowy i kruk, widać że staram się podchodzić do lęków z głową, ale jeszcze trochę mi to zajmie. As denarów zapowiada szansę na przełamanie tego lęku i stabilizację. Już i tak jestem bardzo zadowolona z postępów i moim marzeniem jest za rok skoczyć z łódki lub mola do morza.

 

Zdrowie - as pucharów, kapłanka, 6 denarów - zaburzenia miesiączkowania obstawiam i coś z układem pokarmowym

 

dieta i ćwiczenia- gwiazda, cesarzowa, moc- piękne są te karty, a kobiety na tych kartach jeszcze piękniejsze, ale czy ja w ogóle będę ćwiczyć i trzymać dietę??? :))) oj chyba nie:(

 

Niespodzianka pozytywna- as buław, 10 denarów, 8 denarów - obstawiam, że dostanę więcej energii i skupię się na rozwijaniu swojego biznesu i tu będą po prostu małe sukcesy

 

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
46 minut temu, Iwka78 napisał:

Matka, żona, dwójka dzieci nastoletnich w domu. Pracuję na etacie, po pracy chodzę na kursy i próbuję rozkręcić swój biznes.

Talia: wheel of the year - mój pierwszy rozkład z tej talii:)

 

Dom - as mieczy, 7 mieczy, rycerz buław -  Możliwe, że będziesz musiała przeprowadzić jakąś szczerą rozmowę, od której od dawna uciekasz. Chyba zbierzesz się w sobie, aby pewne sprawy uciąć lub wyjaśnić. Z drugiej strony chodzisz na kursy, więc możliwe, że będziesz świadomie "uciekała" z domu, a powodem będzie chęć nauki.

 

Praca - papież, wisielec, król denarów - Może pojawić się w otoczeniu jakaś doświadczona osoba, która będzie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale chyba będziesz podchodziła z rezerwą tzn obserwując sytuację, nadmiernie nie angażując się.

 

Rozkręcanie biznesu - 7 denarów, księżniczka pucharów, rycerz mieczy+4 buław - na mojej karcie 7 denarów jest uśmiechnięta ciężarna, która zrywa owoc także będę dalej realizować swój plan. 

Widać, że małymi kroczkami do celu. Podchodzisz do sprawy optymistycznie, trochę wręcz jesteś narwana, ale spokojnie wszystko przyjdzie w swoim czasie.

 

Pływanie- 3 mieczy, as denarów, królowa denarów - na karcie 3 mieczy są dwie sowy i kruk, widać że staram się podchodzić do lęków z głową, ale jeszcze trochę mi to zajmie.

Oj tak, lęki się odzywają. Widać, że nadal nie jest to dla Ciebie łatwy proces, ale masz bardzo dużą szansę, aby nauczyć się pływać. Nie biegniesz tam z ekscytacją, ale wiesz, że to jest coś co przyniesie korzyści.

Zdrowie - as pucharów, kapłanka, 6 denarów - zaburzenia miesiączkowania obstawiam i coś z układem pokarmowym

 

dieta i ćwiczenia- gwiazda, cesarzowa, moc- Waga może wcale nie iść w dół, ale Cesarzowa to atrakcyjna kobieta, więc może nie będzie spektakularnej zmiany, ale sport daje Ci siłę fizyczną i psychiczną.

 

Niespodzianka pozytywna- as buław, 10 denarów, 8 denarów - Idziesz do przodu, ciężko pracujesz, ale już powoli budujesz bardzo stabilny grunt dla siebie i rodziny.

 

Dziękuję!

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dom: tak, też mi się widzi jakieś kombinowanie, a może i tajemniczy wyjazd :)

Praca: będzie stabilnie ze strony materialnej, bezpieczeństwa, ale... Tak bez ruchu. Może inaczej, pod innym kątem spojrzysz na swój rozwój zawodowy (Papież jako rozwój, Król Monet - pozycja zawodowa, stabilność

Rozkręcanie businessu: założyłaś już dobrą podstawę do rozwoju i wszystko idzie w swoim tempie ;) Widać, że szukasz nowych pomysłów, zbierasz informacje :) Badasz grunt :) Może rodzina (4 buław) okaże się pomocna ;)

Pływanie: widać przede wszystkim umysłowe nastawienie na pokonanie lęku, może być dość to dość ciężkim dla Ciebie zadaniem, ale w Asie widzę drogę do przodu ;) monety są ogólnie dobre na sport/ciało, ale może też chodzić o to, że Ty nauczysz się podchodzić do sprawy praktycznie i z powaga.

Zdrowie: może być coś typowo kobiecego;

Dieta i ćwiczenia: jeśli za to się weźmiesz - przybędzie Ci bardzo uroku, piękna, energii ;)

Niespodzianka: jakaś przyjemna nowość w rodzinie, związana z pracą lub businessem :)

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dom - as mieczy, 7 mieczy, rycerz buław -  Mnie się tu kojarzą jakieś rozmowy, może ktoś, kręcić, może pomoc w nauce, jakieś działania z tym związane ;)

 

Praca - papież, wisielec, król denarów -  Będzie spokojnie i stabilnie :) Może trochę nudno, może być zastój trochę.

 

Rozkręcanie biznesu - 7 denarów, księżniczka pucharów, rycerz mieczy+4 buław - Bardzo ładne karty, widać Twoje pomysły, szukasz. Na końcu widać Twoje zadowolenie i sukces. Trzymam kciuki mocno!

 

Pływanie- 3 mieczy, as denarów, królowa denarów - Widać jakiś Twój wewnętrzny ból, ale denary dalej mówią, że powolutko dasz radę, widać systematyczną pracę. Podejdziesz z większym spokojem do tego :)

 

Zdrowie - as pucharów, kapłanka, 6 denarów - Mnie się kojarzą tu hormony, może w 6 Denarów jakieś konsultacje będą.

 

dieta i ćwiczenia- gwiazda, cesarzowa, moc- Moim zdaniem początkowo może nie będziesz ćwiczyć, ale potem widać zryw, będziesz świecić blaskiem, wypiękniejesz :) :)

 

Niespodzianka pozytywna- as buław, 10 denarów, 8 denarów -  Tak, widać Twój zapał i power, związany z Twoją działalnością. Ładne karty :)

 

Kochana- dobrego miesiąca i niech Ci się spełni :* LY

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 6.10.2019 o 18:58, Iwka78 napisał:

Matka, żona, dwójka dzieci nastoletnich w domu. Pracuję na etacie, po pracy chodzę na kursy i próbuję rozkręcić swój biznes.

Talia: wheel of the year - mój pierwszy rozkład z tej talii:)

 

Dom - as mieczy, 7 mieczy, rycerz buław - moje dzieci mogą kombinować

 

Praca - papież, wisielec, król denarów - będę wycofana i skupiona na swoich tematach. Powinno być bez większych emocji. W denarowym mógł się pokazać mój szef, ktory jest dobrym handlowcem.

 

Rozkręcanie biznesu - 7 denarów, księżniczka pucharów, rycerz mieczy+4 buław - na mojej karcie 7 denarów jest uśmiechnięta ciężarna, która zrywa owoc także będę dalej realuzować swój plan. Księżniczka pucharów pewnie pokazuje projektowanie, trzeba będzie też zawalczyć o coś, ale koniec końców będę szczęśliwa.

 

Pływanie- 3 mieczy, as denarów, królowa denarów - na karcie 3 mieczy są dwie sowy i kruk, widać że staram się podchodzić do lęków z głową, ale jeszcze trochę mi to zajmie. As denarów zapowiada szansę na przełamanie tego lęku i stabilizację. Już i tak jestem bardzo zadowolona z postępów i moim marzeniem jest za rok skoczyć z łódki lub mola do morza.

 

Zdrowie - as pucharów, kapłanka, 6 denarów - zaburzenia miesiączkowania obstawiam i coś z układem pokarmowym

 

dieta i ćwiczenia- gwiazda, cesarzowa, moc- piękne są te karty, a kobiety na tych kartach jeszcze piękniejsze, ale czy ja w ogóle będę ćwiczyć i trzymać dietę??? :))) oj chyba nie:(

 

Niespodzianka pozytywna- as buław, 10 denarów, 8 denarów - obstawiam, że dostanę więcej energii i skupię się na rozwijaniu swojego biznesu i tu będą po prostu małe sukcesy

 

Dziękuję!

Weryfikacja

Dom- as mieczy, 7 mieczy, rycerz buław - dużo fajnych rozmów z dzieciakami, kombinowanie jak zorganizować ich dowożenie na zajęcia dodatkowe i w rycerzu już samo wożenie

 

Praca - papież, wisielec, król denarów - zastanawiałam się dlaczego takie karty spokojne, bo tam jest bardzo nerwowo, zamówienia niezrealizowane od sierpnia, klienci wydzwaniają wściekli... ale karty pokazały chyba moje nastawienie - że tu narazie muszę zostać dopóki nie rozkręcę swojej działalności 

 

Moj biznes - małymi krokami realizuję swój cel

 

Zdrowie - miesiączkę powinnam mieć akurat jutro, więc jeszcze nie wiem, czy to coś tutaj się zadzieje. Chodzę natomiast do stomatologa.

 

Pływanie - sinusoida, raz musieliśmy przejść na tor środkowy i dla mnie to było mega przełamanie się, a na ostatnich zajęciach miałam paraliż

 

Dieta i ćwiczenia- powoli wracam do ćwiczeń, z innym nastawieniem. Myślałam, że jak schudnę to moje małżeństwo odżyje, aż wkońcu dotarło do mojego pustego łba, że to nie ma znaczenia...

 

Niespodzianka pozytywna - chyba to moje zaparcie się w kwestii mojego biznesu, bo nie wiem co...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...