Skocz do zawartości

Celt na relację


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem celta na koleżankę z pracy, która trochę mi się podoba, zatem karty  ;)

 

1. Osoba o która pytamy: CESARZ 

2. Ja w stosunku do tej osoby : SŁOŃCE

3.Świadoma postawa dziewczyny: PUSTELNIK

 

4. Nieświadoma: 6 Denarów 

5. Co było i jeszcze jest: WISIELEC

6. Co nadchodzi : 3 BUŁAW

7. Rada kart: Świat 

8. Otoczenie: 10 Denarów

9. Nadzieja osoby o która pytamy : KRÓLOWA PUCHARÓW 

 

10: Wynik do 6 miesięcy:

9 PUCHARÓW,  10 PUCHARÓW, 8 BUŁAW

 

Moja interpretacja;

 

Dziewczyna o którą pytam jest osobą bardzo konkretną, poważną i wymagającą. Ja natomiast wobec niej staram się być miły. Czasem się zdarza że się pokłócimy ale finalnie staram się wyciągnąć rękę na zgodę ( słońce )

Jej świadoma postawa : Pustelnik 

Na własne życzenie się alienuje,  izoluje. Nawet stara się o mnie nie myśleć. Dobiega końca okres stagnacji ( wisielec), a nadchodzi poprawa ( 3 BUŁAW). Możemy nawet się zakolegować ( choć zdalnie bo zmieniła pracę). 

Karty radzą się zdystansować i wyjaśnić sytuacje z przeszłości bo karta Świat  ( rada) jako ta ostatnia z Arkana Wlk. zamyka pewny etap A więc zaleca też wyjaśnienie.

 

Ona chciałaby doznać miłość ( królowa pucharów) i liczy że się to uda. Finał wydaje się o dziwo pozytywny.

W rezultacie się pogodzimy ( 9 Pucharów) i stworzymy miłą relację ( 10 Pucharów). Jednak bardziej na odległość bo 8 Buław to zdecydowanie wiadomości niż jakieś tam randki.

 

A Wy co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Ty nawet nie wiesz jak świecisz i się do niej uśmiechasz jak ją widzisz;)

Na tą chwilę tej Pani nie ruszają Twoje znaki, jednak patrząc na całokształt i te 6 mcy niewykluczone, że będzie bardzo miło, kontakty etc.

Rada świat, hmm.. mi zazwyczaj pokazywała fart ale nie w miejscu, o ktore pytamy. W tym kontekście moze znaczyć byś zabrał ją gdzies poza miejsce pracy , na wycieczkę , do kina, objazd po okolicy itp.

 

Powodzenia

 

P.s. mogłbyś też zerknąć na nasze rozkłady i spróbować zinterpretować;)

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...