Jump to content

Rozkład pt Kiedy nie jesteś go pewna


Sunrise009
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, 
jakiś czas temu na forum tarota wrzuciłam ćwiczeniowy rozkład odnośnie relacji "kiedy nie jesteś go pewna" dla serdecznej koleżanki. Od pewnego czasu ćwiczę ten rozkład posługując się Tarotem, ale dzisiaj postanowiłam wypróbować go na sobie posługując się kartami klasycznymi, których jestem pewniejsza (uczę się kart klasycznych od 1,5 roku około, natomiast Tarot doszedł ostatnio i przyznam, że fantastycznie mi się współpracuje z obydwiema taliami, choć klasyki sercu bliższe), ale do rzeczy:

Tym razem układ położyłam na siebie, ponieważ mam jednego delikwenta, którego trudno mi rozgryźć. Karty położone "na ten moment", ale zakładam czas realizacji wróżby do 7 dni, tak lekko. Strasznie trudno mi rozgryźć karty na siebie, byłabym wdzięczna za możliwe interpretacje lub skorygowanie błędów.

 

1. Kim dla niego jestem - As karo, 8 pik, 10 trefl, 10 pik - To najtrudniejsze - Na ten moment jest wycofany. To są jakieś wiadomości, które ten stan rzeczy spowodowały. Chce się komunikować, ale... jest daleko, trochę się wstrzymał póki co.
2. Jakie ma plany wobec tej relacji- Dama trefl, 7 karo, 9 trefl odwrócona i mój Sygnifikator - Dama Kier - Ja tu widzę chęć pracy nad ustabilizowaniem, to koniec nerwowej sytuacji, ma nadzieję, że nadejdzie koniec nerwowej sytuacji związanej ze mną. 
3. Co do mnie czuje - walet trefl, 7 trefl, As pik odwrócony i 10 kier - no jakieś uczucie tu kwili, chłop coś tam planuje, ma chęć na upojny romans, jakieś szalone, nie do końca stabilne uczucie, raczej bez zobowiązań, ale czuje, ze coś tam mu przeszkadza, coś mu stoi na drodze w realizacji celu. W tym Asie ja widzę "trudne sprawy", być może natury urzędowej, może z pieniędzmi.

4. Czego Ci nie mówi - Że jest kobieciarzem, to taki zadowolony singiel, otoczony ludzmi, bezkompromisowy i uparty, trochę zapatrzony w siebie, i chyba są tu jakieś problemy z prawem... 

5. Jego cel w relacji - 10 karo, Król Kier, 7 kier, Dama Trefl - Jego celem jest szczęście, chciałby przezwyciężyć problemy, ustabilizować się, być szczęśliwym. Spokój dnia codziennego, brak fałszu, radosna droga do szczęścia.
6. Co on może Ci dać - 8 trefl, Walet pik, 7 pik odwrócona, As kier - Irytacje z powodu niejasnej sytuacji, ale 7 z Asem mówi mi, że te problemy i łzy z tym związane się zakończą, że wszystko jest na dobrej drodze.

 

Mamy tu sporo kart dworskich, dużo ludzi kręci się wokół, mam wrażenie, że nie jestem tak do końca jedynym wyborem. Trochę tu się kłóci chęć stabilizacji i samozadowolenie. 

 

Skaranie boskie z tymi chłopami :)

image.png.0e1c7873edd3c89cc1a822bad14ac650.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...