Skocz do zawartości

Zmiany w pracy


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje w obecnej pracy 11 miesięcy, jest to nowa branża - cały czas się jej uczę oraz cierpliwości. 

Tło - Głupiec - zmiany w pracy - fuzja lub to, ze mam dużo nauki gdyż ta branża jest dla mnie nowa. 

Przeszłość - Kapłanka - wcześniej dużo rzeczy było dla mnie tajemnicza teraz wszytko się rozjaśnia 

Trudności - 8 monet - dużo powtarzalnej pracy, to tez karma uczenie się dokładności, rzetelności

Rada - 6 monet - udoskonalanie swoich umiejętności w drodze do sukcesu, dostrojenie się do firmy, profesjonalizm  

Nie uniknione - As pucharów 10 pucharów - znajdę tutaj swoją pasje, ewentualnie miłość 

Wynik - Rycerz monet 9 monet 9 pucharów - stała praca, bezpieczna, powolne dążenie do sukcesu i satysfakcji. W rozkładzie pojawiło się dużo monet, co dobrze wróży temu miejscu pracy. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

widzę to bardzo podobnie do Ciebie...

tło: Głupiec - nowości w pracy

przeszłość : Kapłanka - tu myślę, ze karty pokazały okres gdy swietnie się odnajdowałaś w pracy, tej sprzed zmian chyba - inaczej ta karta mi tu jakoś nie pasuje

trudności: 8 monet -nużąca, monotonna praca wymagająca cierpliwości, dokładności

rada: 6 monet- prosić o pomoc, kiedy czujesz, że się gubisz albo nie wiesz

nieuniknione: As puch.,10 puch. - no, chyba spore zadowolenie jednak - pomimo tych 8 monet, być może za jakis czas po prostu opanujesz, co możesz robić parwie automatycznie i skupisz się na przyjemnych aspektach tej pracy, możliwe również, że środowisko pracy (towarzystwo, szefostwo) dosyć Ci odpowiada

wynik: Rycerz monet, 9 monet, 9 pucharów - tu jest to, o czym pisałam wyżej -wdrożysz się w ten system/rodzaj pracy, podszkolisz - i będziesz miałą z niej przyjemnośc, zadowolenie - że dalas rady; finansowo też ładnie - rycek to stała praca, 9 monet to zdobycie nowych umiejętności, skutkujące przyzwoitymi finansami

 

wygląda dobrze :)

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.10.2019 o 21:15, zakretka23 napisał:

Pracuje w obecnej pracy 11 miesięcy, jest to nowa branża - cały czas się jej uczę oraz cierpliwości. 

Tło - Głupiec - widać,  że mimo 11 miesięcy nadal czujesz się "nowa" w pracy, to świadczy o Twojej niepewności, jeszcze nie czujesz się pewna siebie, swojej pracy, swojej wartości

 

Przeszłość - Kapłanka - w poprzedniej pracy czułaś się specjalistką, tutaj jeszcze się uczysz

 

W dniu 8.10.2019 o 21:15, zakretka23 napisał:

Trudności - 8 monet - dużo powtarzalnej pracy, być może też więcej nadgodzin, więcej zaangażowania ta praca wymaga, 

 

Rada - 6 monet - trzeba się nauczyć układać zadania, lepiej zarządzać zadaniami, sobą w czasie itp, aby nie trwonić energii i czasu. Może dobrze byłoby się dokształcić, aby sobie pomóc w zadaniach

 

Nie uniknione - As pucharów 10 pucharów - polubisz bardzo tą pracę

 

Wynik - Rycerz monet 9 monet 9 pucharów - będziesz bardzo zadowolona, dobre wynagrodzenie i rozwój, z czasem też wszystko sobie wypracujesz i to będzie taka stała, dobra posada:)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.10.2019 o 21:15, zakretka23 napisał:

Tło - Głupiec - zmiany w pracy -na razie mogło by to być mało stabilne może też coś co wydaje Ci się zbyt proste a Ty z pewnością jakbyś już zmieniała to na coś bardziej ambitnego niż lekkiego. 

Przeszłość - Kapłanka - 

Może potrzebowałas kogoś kto byłby dla Ciebie takim przewodnikiem 

Trudności - 8 monet dużo mozolnej i wnikliwej nawet ciężkiej pracy 

Rada - 6 monet-ja bym przy tej karcie zaczekalq na propozycje, która za jakiś czas może się pojawić w sensie, że tej obecnej nie trzymała bym się kurczowo 

Nie uniknione - As pucharów 10 pucharów - wydaje mi się, że możesz znaleźć taką która polubisz ale też będziesz się w niej dobrze czuła pod względem atmosfery może to być też bliżej twojego miejsca zamieszkania. 

Wynik - Rycerz monet 9 monet 9 pucharów - moim zdaniem pojawi się oferta, która będzie satysfakcjonująca pod względem finansowym i atmosfery. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...