Skocz do zawartości

Same uczucia


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka, po  rozwodzie  i przeprowadzce 

 

1. Na uczucia do końca roku:

 

4 buław, rycerz monet, 7monet

 

W dwóch pierwszych kartach widzę przyjaźń, 7 monet-  że może na dłuższą metę? 

 

2. Dlatego zrobiłam drugi rozkład do końca marca

 

10 kielichow, 2 kielichy, sprawiedliwość

 

No i wynika z całokształtu, że możliwy jakiś formalny związek w formie przyjaźni na jasnych i pasujących zasadach dla dwóch stron.

 

Druga sprawa to nie widzę tu kogoś nowego, tylko ktoś kogo już znam.

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Będzie ktoś przy Tobie na dłuzej, może przyjaźń, może romans, ale Rycerz Monet mówi, ze to nie jest facet dla Ciebie, że to ktoś poniżej Twoich oczekiwań. W późniejszym czasie albo jednak zdecydujesz się na tego pana, albo ktos nowy się zakręci.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Sarah2020 napisał:

Na uczucia do końca roku:

 

4 buław, rycerz monet, 7monet

Zapewne będzie jakaś relacja z Panem oznaczonym Rycerzem Monet. Wydaje mi się, że ta relacja utknie w pewnym momencie w martwym punkcie bo 7 Denarów to są zastoje. Zatem relacja będzie z Panem ale ktoś z Was może zawiesić to na jakiś czas 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Sarah2020 napisał:

Dlatego zrobiłam drugi rozkład do końca marca

 

10 kielichow, 2 kielichy, sprawiedliwość

Do końca marca 2020 widać rozkwit relacji. Widzę spełnienie w związku, co więcej każde z Was żywi do siebie czyste, najprawdziwsze uczucie bo 2 Pucharów właśnie o tym mówi. Czekają Was poza tym spotkania, randki i flirt. 

Sprawiedliwość to chłodna karta ale tutaj dopatrywałbym się chęci u kogoś z Was sformalizowania relacji W postaci ślubu ( sprawiedliwość).

4 godziny temu, Sarah2020 napisał:

Druga sprawa to nie widzę tu kogoś nowego, tylko ktoś kogo już znam.

Jak myślicie?

Tak, dokładnie. Widać tylko Rycerza Denarów. Można oczywiście postawić karty z zapytaniem czy ktoś nowy się pojawi. Z drugiej strony przy tak ogólnikowyn pytaniu o uczucia mógłbyś się ktoś nowy jeszcze pojawić  - A wyszedł jedynie R Denarów, zatem nikogo nowego narazie nie poznasz.

Odnośnik do komentarza

No ja pewnie nic nowego nie dopiszę. Rycerz Denarów bardzo często mi kolegę pokazuje:). 7 Denarów mówi, że relacja będzie się rozwijała stopniowo, powoli ;)

Do końca marca uważam, że duża szansa, że będziesz w związku.

Odnośnik do komentarza

1. Na moje szansa na związek jest, ale... W nowym roku :) Na sama możliwość wejścia w relacje wskazuje 4 buław, a czemu pomyślałam, że w nowym roku, no 7 monet to typowa karta wyczekiwania, Rycerz Monet może owszem wskazać na osobę, ale dla mnie to też też jest taka wskazówka na wolny rozwój zdarzeń - tak wiesz, bez pośpiechu w swoim tempie. Obstawiam też następny rok przez karty dalej:

To końca marca też obstawiam wejście w związek oficjalny - o tym mówią i 10, i 2 kielichow, Sprawiedliwość wskazuje na tu raczej właśnie na oficjalny status relacji, biorąc pod uwagę, jakie karty ją otaczają :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2019 o 08:31, Sarah2020 napisał:

Singielka, po  rozwodzie  i przeprowadzce 

 

1. Na uczucia do końca roku:

 

4 buław, rycerz monet, 7monet

 

Rycerza monet można by interpretować jako kogoś, kto się pojawia i nie jest to jeszcze oficjalny partner, on działa niespiesznie i może trochę "strategicznie" - w pozytywnym tego słowa znaczeniu; a ta 4 buław pokazuje po prostu radość ze wspólnie spędzanego czasu, taka chęć przebywania razem, a przy tym obserwowania, co będzie dalej - 7 monet. Może jednak być tak, że to Ty wyszłaś w tym Rycerzu Denarów. Czyli - nie jesteś jeszcze gotowa na związek w pełnym słowa znaczeniu. Chcesz działać powoli, niczego nie przyspieszając, na zasadzie "bo i po co pośpiech". 4 buław może wtedy wskazywać na to, że jesteś już gotowa na to, by zacząć się z kimś spotykać ale jeszcze nie na zasadzie - "o to jest mój partner, jesteśmy w związku, hura". I połączenie 4 buław z Rycerzem monet wskazuje, że "zasiejesz ziarno" a w 7 monet będziesz czekać na "wzrost". Czyli obserwacja i spokój. Nie ma tu "gromu z jasnego nieba" po którym następuje nagła wielka miłość i stado motylków ;)

 

2. Dlatego zrobiłam drugi rozkład do końca marca

 

10 kielichow, 2 kielichy, sprawiedliwość

 

Jeśli jest to niejako kontynuacją poprzedniego rozkładu - może pokazywać randki (2 kielichów) z tą osobą, którą spotkasz do końca roku ale... mamy tu WA - Sprawiedliwość, która może wskazywać na to, że będziesz surowym sędzią, w sensie, że będziesz konkretnie oceniać sytuację i drugą osobę. Bo Sprawiedliwość to taki surowy sędzia, który ocenia - ale sprawiedliwie. Czyli będziesz ostrożna i nie będziesz miała "zamydlonych oczu".

10 Kielichów wyszła tu na początku rozkładu, co może oznaczać, że to Ty wychodzisz z przeszłości - rodziny i byłego małżeństwa, czyli przez pryzmat tego oceniasz teraz rzeczywistość. Gdyby ta karta zamykała rozkład - można by pokusić się o interpretację, że znajomość będzie zmierzać do założenia rodziny - no ale to rozkład do końca marca a "doświadczeni" ludzie tak szybko zazwyczaj nie podejmują decyzji - choć czasem tak się zdarza, ale raczej rzadko.

 

Druga sprawa to nie widzę tu kogoś nowego, tylko ktoś kogo już znam.

 

 

A tutaj ja mam do Ciebie pytanie - po których kartach widzisz, że to raczej ktoś, kogo znasz?

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2019 o 08:31, Sarah2020 napisał:

Singielka, po  rozwodzie  i przeprowadzce 

 

1. Na uczucia do końca roku:

 

4 buław, rycerz monet, 7monet

 

W dwóch pierwszych kartach widzę przyjaźń, 7 monet-  że może na dłuższą metę? 

 

2. Dlatego zrobiłam drugi rozkład do końca marca

 

10 kielichow, 2 kielichy, sprawiedliwość

 

No i wynika z całokształtu, że możliwy jakiś formalny związek w formie przyjaźni na jasnych i pasujących zasadach dla dwóch stron.

 

Druga sprawa to nie widzę tu kogoś nowego, tylko ktoś kogo już znam.

Jak myślicie?

Wydaje mi sie ze bedzie zwiazek ,mi kiedys 4 bulaw wlasnie wypadlo na zwiazek u brata :) A rycerz denarow to taki powolny typ

tym bardziej ten drugi rozklad, do marca, moze nawet juz jakis slub czy zalozenie rodziny i sformalizowanie zwiazku,powodzenia Kochana ;*

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Mesi napisał:

 

Mesi, bo nie widzę tu karty nowości , początku .. 4 buław to często związek ale tez bliscy znajomi , tym bardziej przy rycerzu monet: kumpel, i 7 monet przy tym- przedłużenie znajomości? - w tym kontekście

Przy asie czy magu lub głupcu albo świecie mogłoby wskazywać na nowość, potem w drugim rozkładzie się zdziwiłam bo też nie ma nowości tylko coś co już jest (10 kielichow na początku i 2 kielichy za tym) tylko z deczka sformalizowane/oficjalne/jawne: sprawiedliwosc

 

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sarah2020 napisał:

Przy asie czy magu lub głupcu albo świecie mogłoby wskazywać na nowość, potem w drugim rozkładzie się zdziwiłam bo też nie ma nowości tylko coś co już jest (10 kielichow na początku i 2 kielichy za tym)

Dla mnie karta Świat to nie jest początek, tylko bardziej koniec, a dlaczego koniec? Otóż,  dlatego, że to ostatnia karta Arkana Wielkiego, więc coś się domyka. 

To karta wyjaśnienia, więc to też początek nowego etapu ale bardziej po sytuacji nerwowej, kiedy załóżmy dochodzi do pojednania,  a nie początek,  że coś się nowego rodzi jak chociażby w Głupcu.

 

 

Odnośnik do komentarza

@Ziomal597  - myślałam, że się pomyliłeś w samej karcie

 

polemizujesz n/t karty  wychodzac od tego, że Świat to dla Ciebie karta końca choć nikt o tu końcu nie pisał o końcu ani o tej karcie

więc początek polemiki jest wyrwany z kontekstu

kolejność Twojej argumentacji jest postawiona na głowie, wydaje się jakby to był ogólny wywód o karcie Świat -

 - a nie jak uwaga o kartach początku w odniesieniu do rozkładu Sarah2020,

przez co odpowiedź wygląda jak  z innego wątku

 

może warto było wyjść z przeciwstawienia tej karty Głupcowi (co dodajesz na koniec), gdzie wspominasz : "to też początek nowego etapu ale bardziej po sytuacji [...]"  - i potem ewentualnie dodać o zasadniczym znaczeniu karty Świat wg Ciebie (" karta Świat to nie jest początek, tylko bardziej koniec")

byłoby czytelniej

 

sorki za offtop

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

A ja, szczerze mówiąc/pisząc, zrozumiałam Ziomala, tym bardziej, że zacytował Sarah :) Sarah - dzięki za odpowiedź, teraz rozumiem - myślałam początkowo, że z doświadczenia któraś karta pokazuje Ci, że jest to ktoś, kogo znasz / ktoś z przeszłości. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...