Jump to content

Moj sen


jl00
 Share

Recommended Posts

Witam,

bardzo proszę o interpretację tego snu...

Byłam na plaży, ponieważ mój znajomy (mieszka w tej samej miejscowości co ja, jednak nie jest to żaden mój bliski znajomy) chciał zrobić mi zdjęcia.

Ja z chęcią mu pozowałam, później nawet byłam prawie naga, jednak podobało mi się to. Pamiętam że on miał profesjonalny aparat i wiem, ze był pożyczony. Miał na sobie czapkę, taką wędkarską- czy jak kto woli murarską;)

No więc pozowałam mu troszkę, po czym gdy skończyliśmy, za wszelką cenę starałam się odebrać mu aparat i pousuwać wszystkie nagie zdjęcia. Nie kłóciłam się z nim, wszystko odbywało się spokojnie, ale byłam zdenerwowana.

Pamiętam jeszcze, że robił te zdjęcia na zlecenie kogoś.

 

Ciekawi mnie, co ten sen może oznaczać, ponieważ wszystko się ze sobą łączy... No więc mieszkam nad morzem, niedawno temu byłam na sesji zdjęciowej, która też była wykonywana na plaży, ale byłam ubrana:D, kolega na "zlecenie" którego były robione te zdjęcia, kiedyś był bardzo we mnie zakochany....

Link to comment
Share on other sites

Ja interpretowałabym to tak - boisz się okazać uczucia owemu koledze, nerwowo reagujesz na myśl, że zdjęcia mogłyby przywrócić stare uczucie. Zdjęcia rozbierane w snach oznaczają obnażenie naszego codziennego życia - pokazanie ich komuś to całkowite otworzenie się przed kimś. Ty się tego podświadomie obawiasz, nie chcesz, żeby ktoś "wszedł" z buciorami w twoje życie. Generalnie mówiąc - masz mieszane uczucia :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...