Skocz do zawartości

Muza na poprawę humoru :D


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

Ja mam różne muzy na poprawę humoru, co zależy od rodzaju nastroju. Ale ta poniżej jest uniwersalna, działa u nas na wszystko, szczególnie na Poczucie Wściekłej Niemożności.

Dam mały przykładzik: w pewien poniedziałek (tak, ten z tymi... gośćmi z Zachodu)  wracaliśmy z weekendowego wypadu w plener i wpadliśmy w gigantyczny korek. Tak wielki, że zgasiłem silnik, bo się po prostu stało.  Wszyscy wokół wściekli, ja miałem umówione na 15 spotkanie , żona na 14 do pracy, zwierzaki na pace, no sodoma z gomorą. Napięcie rosło, nie tylko nasze. I nagle, tak zupełnie nagle,  spontanicznie i do tego unisono zaśpiewaliśmy rym cym cym :D 

Przeszło jak ręką odjął, zrobiło się wesoło, żona zrobiła mały striptiz, ludzie zaczęli ze sobą przyjaźnie gwarzyć (tak jak kiedyś w kolejkach za komuny ;) ) i żal tylko, że nie było się czego napić :koniak: :biggrin:

Tą trasę, którą normalnie jedziemy niecałą godzinę tym razem "jechaliśmy" jedyne 4 godziny. Jasne, że nie zdążyliśmy na czas, ale nic to, kabarecik zadziałał - jak zawsze - wybornie :czarodziej:

A to owa piosneczka:

 

 

Edytowane przez Ejbert
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sea_creature napisał:

O Jezu, kocham tę piosenkę. Kojarzy mi się z jakąś komedią francuską z Juliette Binoche, czy jak to się pisze... ;) a może to nawet nie była komedia... :mysli: ale super przesłanie, tytuł polski beznadziejny i mylący "zakochana bez pamięci". Tak czy siak polecam. 

 

To samo miałam skojarzenie ! A ten film nie był czasem o tym, że Kobita traci pamięć i potem się zmienia na lepsze? :) Uwielbiam Juliette ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2019 o 13:26, Lianna napisał:

Kochana, jakie piosenki poprawiają Wam humor? :)

U mnie niestandardowo, chyba. im głębsze dołu, tym cięższa muzyka, bo w niej jakby znikasz, chowasz się i nic nie czujesz...

To mnie całkiem pomaga:

Jedna z moich ulubionych :P

 

 

Aż przypomniałam sobie starszą szkole (liceum po polsku) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lianna, ten serial jest kolejnym dowodem na to, że przez pół wieku to się głównie moda zmieniła, chociaż i ona w międzyczasie powracała... Każdy odcinek jest moim zdaniem nadal aktualny....:D

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Willow, cieszę się bardzo, jeśli u Ciebie to faktycznie działa, bo u mnie by utrwalało deprechę i nie wiem, czy przy takim repertuarze ja bym kiedykolwiek z doła wyszła... :nieee:

 

 

 

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadkach, kiedy już żadna piosenka nie bardzo pomoże, można sięgnąć po ciężkie działo w postaci....poezji śpiewanej. ;p

Mnie kiedyś pomogło, ojjj pomogło i może komuś się przyda, choć oby nie było aż takiej potrzeby... :D

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

A tymczasem w Afryce... jest ktoś, kto swoją grą zawsze i nieodmiennie poprawia mi humor.

Do tego komentarz, który, mimo nieprzyzwoitości słownej, pozwolę sobie przytoczyć bo to jest celne podsumowanie również moich wieloletnich wysiłków w przyswajaniu wiedzy ezoterycznej :sark: 

 

"Ja pierdolę, tapping, hammer-on, pull-off, wszystko jest, talent też jest a moje 20 lat ćwiczeń w pizdu."

 

 

  • Dobre! 2
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...