Skocz do zawartości

Ad gure name ZWERYFIKOWANY


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryłam nową mantrę :) Jak wpłynie na moje zdrowie i samopoczucie? :)

 

As Buław Królowa Denarów 4 Mieczy Królowa Buław ciekawe karty, z jednej strony jakby przypływ sił, energii, witalności, z drugiej widać też spokój i stabilność, spokój w Królowej Denarów i  4 Mieczy. Może wreszcie jakaś równowaga energetyczna? :)

Będę mega wdzięczna za spojrzenie :1s_z:

Odnośnik do komentarza

powiedziałabym, że ta mantra da Ci dobre uziemienie, a potem...

wiesz - widzę taki obrazek : As kijów robi w ziemi dołek, Krolowa monet - to piękne ziarno

potem musi trochę poleżec (odczekać na transformację), nabrać z tej ziemi energii w 4 mieczach i wystrzeli w Królowej buław -piękny kwiat

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Nadmiar energii w Asie buław znajdzie dla siebie dobry użytek (Królowa Monet), jakoś wejdzie do Twojego wnętrza i lekko Cię ustabilizuje w 4 mieczy - jak by ten pożar zamiast spalić się oświeci i da Ci lekkie ciepło :) A po jakimś czasie nada Ci sił, charyzmy, wyrazistości :)

jakos tak to widzę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Śpiewam codziennie przez trzy tygodnie. I tak to wygląda, że z jednej strony jestem zdecydowanie bardzie wyciszona, spokojna w środku. Zdarza się nadal, że poniosą nerwy- patrz tu na forum w niedzielę :P ale rzadziej ma to miejsce, niż wcześniej. Z drugiej strony mam więcej tej energii, także chce mi się biegać, grabić liście itd. Łapię chyba wreszcie taką równowagę wewnętrzną ;). Polecam naprawdę mantry ! Nie zaszkodzą na bank, a pomóc mogą wiele :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2019 o 15:02, Lianna napisał:

Odkryłam nową mantrę :) Jak wpłynie na moje zdrowie i samopoczucie? :)

 

As Buław Królowa Denarów 4 Mieczy Królowa Buław ciekawe karty, z jednej strony jakby przypływ sił, energii, witalności, z drugiej widać też spokój i stabilność, spokój w Królowej Denarów i  4 Mieczy. Może wreszcie jakaś równowaga energetyczna? :)

Będę mega wdzięczna za spojrzenie :1s_z:

Na początku nabierzesz siły i energii potem możesz z tego zrezygnować lub ćwiczyć mniej

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Lianna

Weryfikacja !

To jedna z moich ulubionych mantr :) Na pewno mnie wycisza, pewnie stąd 4 Mieczy i daje taką równowagę emocjonalną - Królowa Denarów. Bardziej jestem racjonalna i spokojna.

Z drugiej strony powoduje też, że mam więcej energii, dlatego As Buław i dalej Królowa Buław :)

Dzięki za pomoc! :thanks:

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Ad gure name ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...