Jump to content

Adi Shakti i mantry :)

Lianna

Recommended Posts

• Ekspert

Super Ismer! :)

A zdradzisz, jakie mantry śpiewasz? :)

Jeśli chodzi o mantrę " Adi Shakti" śpiewam ją krótko, jak wspomniałam wyżej. Jednak mam wrażenie, że działa na mnie najsilniej :) Czuję niesamowity spokój w trakcie i po, ale także radość :).

• Like 2
  • Ekspert

A te mantry są z kundalini jogi, prawda?

Lianna, masz jakąś opinie co do tej gołądzki jogi? :)

Edited by Willow
  • Super 1
  • Ekspert
3 minuty temu, Willow napisał:

A te mantry są z kundalini jogi, prawda?

Lianna, masz jakąś opinie o tej gołądzki jogi? :)

Tak, Kundalini to jest :) Trochę czytałam o tym rodzaju jogi, ale sama bym raczej nie wchodziła w to. W sensie tylko pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela :)

• Thanks! 1
  • Administrator
Godzinę temu, Faza napisał:

Mam pytanie do administracji: czy można np. wydzielić forum dla tego tematu, bo temat super jest, a mantr jest wiele :) 

Wszystko można ;) ale zapytajmy o zdanie autorkę tematu, czyli Liannę - Lianna, co Ty na to? jeśli chodzi o mnie to nie mam nic przeciwko temu :) 

• Super 2
  • Ekspert
Teraz, Ismer napisał:

Wszystko można ;) ale zapytajmy o zdanie autorkę tematu, czyli Liannę - Lianna, co Ty na to? jeśli chodzi o mnie to nie mam nic przeciwko temu :) 

Oczywiście ! :) Ja też nie mam nic przeciwko, a w temacie mantr jestem początkująca, także każda wiedza na wagę złota :)

• Cool 1
  • Super 1
  • Ismer changed the title to Adi Shakti i mantry :)
  • 3 months later...
  • Ekspert
Willow

Lianna, też od tygodnia śpiewam Adi Shakti :) Sorry za szczegóły, ale dni przed okresem były znacznie lżejsze :)

Tez miałam trochę pomysłów kreatywnych :)

Śpiewa się rzeczywiście bardzo przyjemnie :) Ja tak po prostu odpalalam wideo i śpiewałam.

Ale mantra, którą stosuje już dawno od czasu do czasu to ra ma da sa :)

Bardzo pomagała mi na wszystkie lęki i ciężkie stany (kiedy jeszcze nie były takie ciężkie, że w ogóle o wszystkich mantrach zapominała).

Jak będę miała możliwość podrzucę tu te wersji, których ja słucham :)

• Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna

Adi Shakti uspokaja, oj tak ! Codziennie teraz ją śpiewam :) RAMADASĘ śpiewam też codziennie, zwłaszcza jak coś gotuje :). Po mantrach ogólnie czuję się taka "poukładana".

Śpiewam od końca lipca, czyli pół roku, widzę spore zmiany. Więcej cierpliwości, spokoju w środku, wytrwałości i jestem taka bardziej wyrozumiała wobec ludzi, bardziej empatyczna :)

Także- jeśli szukacie czegoś na wyciszenie, albo poprawę humoru, to polecam mantry ! :)

• Cool 1
  • Super 1
  • Administrator
Ismer
5 godzin temu, Lianna napisał:

Także- jeśli szukacie czegoś na wyciszenie, albo poprawę humoru, to polecam mantry ! :)

Dla mnie to oczywiste :) 

Ale nie tylko dla siebie je wykorzystuję, bowiem nucenie mantr wpływa na inne poziomy czy światy, zwłaszcza jeśli są skierowane z konkretną intencją, bądź same w sobie zawierają jakąś intencję.

• Super 2
  • Ekspert
Willow

To, co obiecałam :)

Ajeet Kaur Adi Shakti Namo Namo

Ra Ma Da Sa

• Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna

Tę drugą uwielbiam ! :) Pierwszej nie znam, także muszę spróbować :)

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • Ekspert
Willow

Znalazłam taką jeszcze mantrę i jestem bardzo nią zaciekawiona:

Ong So Hung 

To co znalazłam w polskim internecie ( z początku znalazłam w rosyjskim):

Ong- twórcza świadomość, nieskończona twórcza energia

Sohung- ja jestem tym, ja jestem Tobą, on jest mną, ja jestem nim. Hung- otwiera, pobudza czakrę serca. Przynosi głęboki spokój płynący z połączenia Boga w sobie, siebie w Bogu- otwarcie czakry serca niesie ze sobą otwarcie na wszelkie stworzenie.

(stąd: http://wstroneswiatla.pl/mantra/)

Nie wiem, co myślicie? :)

• Cool 1
  • Super 1
  • Thanks! 1
  • 2 weeks later...
  • Ekspert
Willow

Bardzo dobrze mi po stosowaniu Ong Sohung, jak bym łączyła się z własnym żywiołem - uspokaja, daje taką cichą wewnętrzną radość, odpręża. O większych efektach jeszcze ciężko mówić, ale na razie kontynuuję stosowanie :)

• Super 1
  • Ekspert
Lianna

Mam bardzo podobne wrażenia- czuję niesamowitą radość i spokój po śpiewaniu :) u mnie totalne początki z tą mantrą ;) Dzięki, że ją poleciłaś <3.

• Like 1
  • 4 months later...
  • Ekspert
Lianna

Jak tam Robaczki? Śpiewacie? Jak wrażenia? :)

• Like 1
runoutofbreath

Uwielbiam Ajeet Kaur Adi Shakti Namo Namo, jakoś mnie wycisza :) Poznałam ja dzięki @Lianna <3 

• Cool 1
  • Super 1
  • 3 weeks later...
  • Ekspert
Lianna

Bardzo fajna mantra ! :) Polecam :1s_z:

• Like 1
  • Super 1
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...