Skocz do zawartości

Sprawy sercowe do końca roku


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

 

Kolejna sesja i kolejne pytania na uczucia do końca 2019 roku .

 

1. Przebieg relacji z dziewczyną Y do listopada 2019?

 

As Denarów, 8 Denarów, 10 BUŁAW 

 

Relacja nie będzie w ogóle się układała. Będziemy zajęci sprawami zawodowymi. Mozna powiedzieć, że nie bedziemy dla siebie istnieć. Przemęczenie emocjonalne rownież sie zaznacza.

 

2. Czy Y pierwsza kiedyś nawiąże kontakt?

 

Wieża, Rycerz Pucharów, 10 Mieczy 

 

Nie, absolutnie. Nie będzie pierwsza pisała czy dzwoniła nawet może nie odpisywać. Choć w jej wnętrzu może być uczucie .

 

 

3. Czy wejdę w związek partnerski jeszcze w 2019?

 

CESARZOWA, 3 MIECZY, 10 PUCHARÓW

 

Widać na horyzoncie jakaś dziewczynę. Co więcej ona czuje się mocno zraniona emocjonalnie ale finalnie możemy dojść do porozumienia, może się pogodzimy.

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

1. Cos was tam łączy (as monet) i to nie byle co. Może praca i obowiązki?  Relacje łatwe nie będą , dużo pracy, może przeniesienie odpowiedzialności na kogoś?   mimo 10 buław na koncu ja to widzę pozytywnie, to wcale nie jest zła karta.

 

2. Tam 10 bulaw tu wieża.. czy któreś z was nie planuje zmiany pracy/ przeprowadzki? Coś się zakończy ale sentyment pozostanie. Ona może i się odezwie jak definitywnie coś zakończy - zmieni pracę lub miejsce zamieszkania.

 

3. Wygląda, że tak. Może to być pani  po rozwodzie/rozstaniu , a może to ta powyższa dziewczyna już po dużych zmianach..

 

Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sarah2020 napisał:

Relacje łatwe nie będą , dużo pracy, może przeniesienie odpowiedzialności na kogoś?   mimo 10 buław na koncu ja to widzę pozytywnie, to wcale nie jest zła karta.

10 BUŁAW to właśnie bardzo ciezka karta bo to jest obciążenie emocjonalne czy też zawodowe. 

Patrząc na ten układ też mi się wydaje że te ciężkie karty na relację ( 8 Den, 10 Bulaw) mogą dotyczyć pracy. Obie karty w zasadzie mówią o ciężkiej pracy,  więc możemy być zajęci swoimi obowiązkami, a nie sobą. 

As Denarów może potwierdzać te kwestie strickte zawodowe.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sarah2020 napisał:

Ona może i się odezwie jak definitywnie coś zakończy - zmieni pracę lub miejsce zamieszkania.

Nie ona raczej nie planuje żadnych zmian w życiu. Skoro Wieża i X Mieczy wyszły w tak wąskim rozkładzie na pytanie czy ona będzie się pierwsza odzywać to na 100% NIE będzie. 

Ryc Pucharów może wskazywać na moje działanie,  kontakt z mojej strony A ona w tej Wieży będzie burzyła moją inicjatywę i to umrze ( X Mieczy) 

Tak przynajmniej ja to widzę 

Odnośnik do komentarza

1. Do listopada - relacja zawodowa, która niezbyt dobrze będzie się układać. 2. Nie, a jeśli już w tym Rycerzu Pucharów się odezwie, to tylko po to, by się pożegnać. 3. Raczej nie - może pojawić się kobieta, która jest w formalnym związku i posiada rodzinę ale nic z tego nie będzie - 3 mieczy - podjęcie decyzji rozumem, nie sercem.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2019 o 18:33, Ziomal597 napisał:

Hej 

 

Kolejna sesja i kolejne pytania na uczucia do końca 2019 roku .

 

1. Przebieg relacji z dziewczyną Y do listopada 2019?

 

As Denarów, 8 Denarów, 10 BUŁAW 

 

Tutaj jest potencjał, szansa na cos więcej, ale wymaga ciężkiej i mozolnej pracy. Sprawy będą bardziej przytłacza niż szły do przodu. 

 

2. Czy Y pierwsza kiedyś nawiąże kontakt?

 

Wieża, Rycerz Pucharów, 10 Mieczy 

 

Ja także nie widzę kontaktu. Ewentualnie napisze, ale później szybko urwie relacje.

 

 

3. Czy wejdę w związek partnerski jeszcze w 2019?

 

CESARZOWA, 3 MIECZY, 10 PUCHARÓW

 

Nie widzę tutaj relacji. Raczej rozczarowanie, że poznałes kobietę, która jest już w związku. 

 

Co o tym myślicie?

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.10.2019 o 00:21, mezza napisał:

 Ja także nie widzę kontaktu. Ewentualnie napisze, ale później szybko urwie relacje.

Rycek Pucharów zawsze pokazuje bierną postawę, czyli może idealizować miłość, czuć się nawet zakochanym ale on nie wychodzi poza swoją skorupą i nie zainicjuje kontakt, choć by chciał. Rycerz Pucharów to typowy marzyciel.

 

Trochę mnie dziwi, że w takim zestawieniu  ( wieża i 10 Mieczy) się on pojawił, ale tym bardziej może ta karta utwierdzać nas w przekonaniu, że nic ona nie zrobi aby się ze mną skontaktować. A że może coś czuć ( Ryc Pucharów) to ta sytuacna moze dziewczynę Y denerwować i wywoływać ból ( 10 MIECZY. Chcieć może chce ale nie napisze.. Ba! Nawet może nie odpisywać bo Wieża to burzenie wszystkiego wokół..

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2019 o 18:33, Ziomal597 napisał:

1. Przebieg relacji z dziewczyną Y do listopada 2019?

 

As Denarów, 8 Denarów, 10 BUŁAW 

 

tu nie widać  za bardzo uczuć, taki ciężki ten kontakt, przyblokowany

 

2. Czy Y pierwsza kiedyś nawiąże kontakt?

 

Wieża, Rycerz Pucharów, 10 Mieczy 

 

raczej nie, z jednej strony Woeż, z drugiej 10 mieczy

 

 

3. Czy wejdę w związek partnerski jeszcze w 2019?

 

CESARZOWA, 3 MIECZY, 10 PUCHARÓW

10 pucharów wskazywałoby na to, że będzie bliska relacja - trudno powiedzieć na ile trwała

czy to ta sama pani z ciętym językiem  z Twojej pracy ?

 

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

tak mi się właśnie wydawało - znów takie dziwne karty - na przemian "złe" i dobre

może jednak coś z tego będzie - pani się złamie w tych 3 mieczach i zejdzie z tronu Cesarzowej 

jesli Cię lubi  - a może tak być - to mocno to hamuje

może jakbyś był wobec niej takim "dżemplem", to by jej się to spodobało - zamiast iść "na noże"

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ava55 napisał:

tak mi się właśnie wydawało - znów takie dziwne karty - na przemian "złe" i dobre

może jednak coś z tego będzie - pani się złamie w tych 3 mieczach i zejdzie z tronu Cesarzowej 

jesli Cię lubi  - a może tak być - to mocno to hamuje

może jakbyś był wobec niej takim "dżemplem", to by jej się to spodobało - zamiast iść "na noże"

A ja mam trochę inne na to spojrzenie. Zobacz , to ostatnie pytanie było postawione ogólnikowo.

 

Czy w ogóle  wejdę w tym roku w związek i stąd te karty;

CESARZOWA, 3Mieczy, 10 Pucharów 

 

3 Mieczy mówi mi, że będzie mnie bolało to, że jakaś dziewczyna (niekoniecznie ta o która była reszta pytań) jest w związku i nici.. tak to widzę 

Odnośnik do komentarza

1. Przebieg relacji z dziewczyną Y do listopada 2019?

 

As Denarów, 8 Denarów, 10 BUŁAW

 

Jeśli to relacja z pracy, lub najbliższego otoczenia, to będzie bez zmian, albo i ciut beznadziejniej, choć nadzieję przynajmniej jeszcze masz. Trochę się też za bardzo spalasz w tej relacji, która jest dość jednostronna.

 

 

2. Czy Y pierwsza kiedyś nawiąże kontakt?

 

Wieża, Rycerz Pucharów, 10 Mieczy

 

Na kiedyś, to (jak dla mnie) źle postawione pytanie.

 

 

3. Czy wejdę w związek partnerski jeszcze w 2019?

 

CESARZOWA, 3 MIECZY, 10 PUCHARÓW

 

Będziesz próbował wchodzić komuś w związek, lub w inny sposób ustawione życie, bez większych szans i przez to z możliwą przykrą konsekwencją na tle emocjonalnym, więc może nie warto walić głową w mur, lub będziesz pragnął wchodzić w taką sytuację, gdzie czeka Cię rozczarowanie, bo nie będzie wiele miejsca dla Ciebie w czyichś stałych strukturach, bez względu czy mężatka, czy ogólnie "za wysokie progi".

 

ale ja to widzę krytycznie.... Mam nadzieję, że za krytycznie i będzie inaczej, ale rok się praktycznie kończy, a z Nowym Rokiem może być u Ciebie tzw. nowym krokiem, bo we wszystkich trzech pytaniach kończą się rozkłady dziesiątkami. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2019 o 18:33, Ziomal597 napisał:

1. Przebieg relacji z dziewczyną Y do listopada 2019?

 

As Denarów, 8 Denarów, 10 BUŁAW 

 

Będą jakieś kontakty, ale bardziej na zasadzie rozpoczęcie budowania znajomości. Nie będzie łatwo. 

 

2. Czy Y pierwsza kiedyś nawiąże kontakt?

 

Wieża, Rycerz Pucharów, 10 Mieczy 

 

Nie. Prędzej Ty pod wpływem emocji zaczniesz zagadywac. 

 

 

3. Czy wejdę w związek partnerski jeszcze w 2019?

 

CESARZOWA, 3 MIECZY, 10 PUCHARÓW

Niestety wg tych kart nie. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.10.2019 o 18:33, Ziomal597 napisał:

Hej 

 

Kolejna sesja i kolejne pytania na uczucia do końca 2019 roku .

 

1. Przebieg relacji z dziewczyną Y do listopada 2019?

 

As Denarów, 8 Denarów, 10 BUŁAW 

 

Widać pracę nad relacją, czyli pewnie to ty będziesz się starał bardziej zabiegał, aż cię to zmęczy, przytłoczy.

 

2. Czy Y pierwsza kiedyś nawiąże kontakt?

Nie, raczej ty nawiążesz. Co i tak nie spotka się chyba z entuzjazmem.

 

 

3. Czy wejdę w związek partnerski jeszcze w 2019?

 

CESARZOWA, 3 MIECZY, 10 PUCHARÓW

 

Raczej nie, tak jak byś miał rozpaczać za jakąś byłą.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...