Jump to content
Sign in to follow this  
Lianna

Gayatri

Recommended Posts

Lianna

Jeśli chodzi o efekty, to mam wrażenie, że właśnie ta mantra działa na mnie najsilniej właśnie :) W trakcie pierwszego już śpiewania czułam, że tak mi strasznie zimno, jakby dreszcze. Teraz taką radość czuję, gdy śpiewam i po :). No i duży spokój, to jest najlepsze w tym ;)

Mnie ta pani odpowiada, która śpiewa :).

• Like 3
  • Cool 1
  • Super 1
  • Thanks! 1

Faza

Mi ta mantra daje radość i spokój. To co prawda za mało powiedziane, ale inaczej trudno mi określić odczucia. Uspokajam się, wyciszam, często nucę ją gdy dopadną mnie wzburzone emocje - tu pięknie działa. Nie tylko uspokaja ale pozwala spojrzeć na sytuację czy osobę, która mnie wnerwiła, z innej strony, z jej strony i wtedy zaczynam rozumieć jej działanie czy reakcje.

• Like 2
  • Super 2
  • Thanks! 1

Lianna

Jeszcze dodam, że zauważyłam że mam zdecydowanie więcej takiej cierpliwości i nie wiem, jak to nazwać- takiego jakby wewnętrznego luzu :). Bardziej zrelaksowana jestem, to na bank :).

Także polecam tę mantrę każdemu !

• Like 3
  • Lux 1
  • Super 1

Emeryta

To mantra najważniejsza i najświętsza w Indiach. Można ją śpiewać w każdej intencji, zwłaszcza jak nie ma się jakiejś innej "pod ręką". Nawet przy modlitwie przed posiłkiem, na dobranoc i na dzień dobry. Na mojej liście (bardzo krótkiej, bo nie przepadam za mantrami) jest numerem 1.

Uspokaja, wycisza, odwraca umysł od niepotrzebnie zajmujących go rzeczy i spraw. Jest boska :)

• Like 1
  • Cool 1
  • Super 1
  • Thanks! 2

Amboyna
W dniu 25.10.2019 o 12:02, Lianna napisał:

Jeszcze dodam, że zauważyłam że mam zdecydowanie więcej takiej cierpliwości i nie wiem, jak to nazwać- takiego jakby wewnętrznego luzu :). Bardziej zrelaksowana jestem, to na bank :).

Także polecam tę mantrę każdemu !

Zaczęłam pracę z tą mantrą nieco ponad tydzień temu i na mnie ma taki sam wpływ. Bardzo mi pomaga uspokoić gonitwę myśli, relaksuje mnie i nastraja bardzo pozytywnie. 

• Like 1
  • Super 1