Skocz do zawartości

Emocje, uczucia na pół roku


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Kładę rozkład celtycki z dwóch tali tzn. karty w nawiasie są kartami dokaldanymi. 

Tło czytania - karta z dołu taki as buław 2 puchary - opcja na gorący początek 

 

1. Sytuacja wyjściowa - Giermek pucharów (6 pucharów) jakieś emocje, nostalgie związane z przeszłością 

2. Pomaga/przszkadza - Diabeł (Casarz) raczej przeszkoda mężczyzna pełen uroku, który lubi wiedzieć ze ma wpływ na moja osobę. Na szczęście jest coś takiego jak wolna wola. Panu już dziękujemy.

3. Przeszłość - Głupiec - tutaj mogą być dwie sytuacje chęć nowego początku, lub to ze pan Diabeł Cesarz chciał nowego początku i próbował działać. Ewentualnie nowi panowie którzy się pojawiają. Jednak doskonale wiem czego chce i szybko rozpoznaje z kim mam do czynienia.

4. Świadomość - Cesarzowa (8 monet) skupiam się na sobie i pracy nad sobą, kieruje się tym co dla mnie dobre 

5. Podświadomość - Gwiazda (Rydwan) mam nadzieje na nowy lepszy początek 

6. Bliska przyszłość - Śmierć (6 mieczy) już czuje zmiany które we mnie zachodzą oraz zmiany na temat moich przekonań wpojonych przez rodziców czy inne okoliczności. Umiem oddzieli co moje, a co z zewnątrz 

7. Moja postawa - Kapłanka (Sprawiedliwość) kieruje się głównie intuicja, teraz wystarczy chwila z kimś bym umiała odczytać intencje. Sprawiedliwość pokazuje ze nie ma kompromisów jak żonaty to mnie nie interesuje itd. 
8. Otoczenie - Umiarkowanie (Słońce) nie ma w tej chwili nikogo konkretnego w moim otoczeniu, jeśli się pojawi to będzie dojrzały mężczyzna.
9. Nadzieje/obawy - 10 pucharów - chciałabym zaznać spełnienia w uczuciach z druga osoba 

10. Wynik - 6 monet (6 buław 2 puchary as buław ) - równowaga w emocjach być może pojawi się ktoś nowy kto rozpali moje zmysły

Duzo dużych arian wiec myśle, ze ten czas będzie dla mnie istotna zmiana. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zakretka23 napisał:

1. Sytuacja wyjściowa - Giermek pucharów (6 pucharów) jakieś emocje, nostalgie związane z przeszłością 

2. Pomaga/przszkadza - Diabeł (Casarz) raczej przeszkoda mężczyzna pełen uroku, który lubi wiedzieć ze ma wpływ na moja osobę. Na szczęście jest coś takiego jak wolna wola. Panu już dziękujemy.

3. Przeszłość - Głupiec - tutaj mogą być dwie sytuacje chęć nowego początku, lub to ze pan Diabeł Cesarz chciał nowego początku i próbował działać. Ewentualnie nowi panowie którzy się pojawiają. Jednak doskonale wiem czego chce i szybko rozpoznaje z kim mam do czynienia.

4. Świadomość - Cesarzowa (8 monet) skupiam się na sobie i pracy nad sobą, kieruje się tym co dla mnie dobre 

5. Podświadomość - Gwiazda (Rydwan) mam nadzieje na nowy lepszy początek 

6. Bliska przyszłość - Śmierć (6 mieczy) już czuje zmiany które we mnie zachodzą oraz zmiany na temat moich przekonań wpojonych przez rodziców czy inne okoliczności. Umiem oddzieli co moje, a co z zewnątrz 

7. Moja postawa - Kapłanka (Sprawiedliwość) kieruje się głównie intuicja, teraz wystarczy chwila z kimś bym umiała odczytać intencje. Sprawiedliwość pokazuje ze nie ma kompromisów jak żonaty to mnie nie interesuje itd. 
8. Otoczenie - Umiarkowanie (Słońce) nie ma w tej chwili nikogo konkretnego w moim otoczeniu, jeśli się pojawi to będzie dojrzały mężczyzna.
9. Nadzieje/obawy - 10 pucharów - chciałabym zaznać spełnienia w uczuciach z druga osoba 

10. Wynik - 6 monet (6 buław 2 puchary as buław ) - równowaga w emocjach być może pojawi się ktoś nowy kto rozpali moje zmysły

Duzo dużych arian wiec myśle, ze ten czas będzie dla mnie istotna zmiana. 

Na dzień dobry widać, że bardzo chciałabyś zaznać miłości. Pokazuje się karta przeszłości, a zatem możesz tęsknić za kimś ale też ciągle patrzeć w tył a nie w przyszłość.

Przeszkadza to, że jesteś w coś wplątana ( diabeł) wręcz zniewolona przez jakiegoś mężczyznę albo przez swoje sztywne zasady, wysokie wymagania. ( cesarz). Potwierdzałaby to karta śmierć i 6 Mieczy na najbliższej przyszłości - konieczność radykalnych zmian, być może jesteś przyblokowana własnie przez swoje duże wymagania, zasady ( diabeł +cesarz) I to trzeba zmienić i się zmieni bo aż dwie karty zmiany obok siebie. 

Podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że na Twoje względy trzeba zasłużyć (gwiazda) i kandydaci muszą się nagimnastykować,  żeby Cię zdobyć ( rydwan) 

Generalnie obrałaś bardzo chłodną i bierną postawę ( kapłanka). Ty się przyglądasz,  oceniasz i wyciągasz wnioski ( sprawiedliwość). 

 

W otoczeniu nic się nie dzieje , absolutnie nic  - Umiarkowanie. Ewentualnie faceci, które są dobrzy ale na kolegów a nie partnerów życiowych..

Chciałabyś stworzyć szczęśliwy związek partnerski , ale Twoja postawa na to nie wskazuje bo jesteś chłodna.

 

Finalnie nic konkretnego tutaj nie wyszło. 6 denarów dla mnie jest skupianiem się na kilku rzeczcah na raz to nie jest właśnie równowaga bo ktoś z tej dwójki będzie niedokarmiony... co prawda dołożyłaś jeszcze 6 BUŁAW, 2 PUCHARÓW i Asa Buław, co traktuję jako rozwinięcie myśli: Co by było gdybyś zmieniła postawe ( kaplanka) bo od niej wiele zależy.. no i generalnie widać, że jak wyjdziesz z tej Kapłanki to Twoja postawa  może się przeobrazić w 2 Pucharów ( chęć flirtu, otwarcie na drugiego człowieka ) i w wyniku tego osiągniesz sukces- 6 Buław. 

I to będzie zmierzało do asa buław czyli korzystnych zmian, otworzysz się i będzie się działo.. tylko zmień postawę  ;)bo jeśli nie , to 6 Denarów sprawi, że ta równowaga będzie zachwiana, ktoś np może być bardziej inicjatywnym od Ciebie ..

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo interesujące interpretacja. Tak jestem wymagająca - wymagam minimu tyle co od siebie. Zazwyczaj w relacji byłam dawca i nie chce już tego więcej. Chce partnerstwa dojrzałego. Mężczyźni postrzegają mnie jaka seksowna kobietę nawet w dresach stad pewnie moja postawa - trzeba to lekko skorygować. Dziękuje kiss

Edytowane przez zakretka23
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

Bardzo interesujące interpretacja. Tak jestem wymagająca - wymagam minimu tyle co od siebie. Zazwyczaj w relacji byłam dawca i nie chce już tego więcej. Chce partnerstwa dojrzałego. Mężczyźni postrzegają mnie jaka seksowna kobietę nawet w dresach stad pewnie moja postawa - trzeba to lekko skorygować. Dziękuje kiss

No właśnie bo Kapłanka to inteligentna kobieta,  świetny obserwator, taki trochę tajny, więc jako ta inteligentna kapłanka wyciągnęłaś wnioski co potwierdza Sprawiedliwość i starasz się nie uchylać serca pierwszym lepszym. Można rzec, że dokładnie badasz ( kapłanka ma bardzo głębokie spojrzenie) A potem wiesz co dalej robić. Co też fajnie Cesarz zaznacza, że Ty górnopółkowych propozycji szukasz A diabeł to podsyca, bo niekiedy może Cię to prowadzić do zguby ale finalnie widzę dobre perspektywy 

Edytowane przez Ziomal597
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1. Jesteś nastawiona na taki spokojny, relaksowy (6 kielichów) flirt (paź), podejrzewam, że to jest taki małe zaciekawienie (paź), mogą być rzeczywiście ciepłe wspomnienia nostalgiczne, może chęć takiego powroty lepszego pod względem uczuć, co kiedyś było :)

2. Tu lub toksyczna więź, z której ciężko się wywinąć z Twoim byłym, może też przez manipulacje z jego strony, jeśli patrzymy na to jako na przeszkodę, lub możliwe, że masz namiętną chęć posiadania odpowiedniego faceta ;) Ale obstawiam, że to to pierwsze ;)

3. Nowy etap życia - wolność, spontanicznosc, może jakieś relacje niezobowiązujące :)

4. Znasz się na swojej wartości, atrakcyjności, wysoko się oceniasz i ciągle się udoskonalasz :)

5. Nieświadomie chce Ci się wysokiego, pięknego wzniosłego uczucia i żeby się działało, było poczucie ruchu, namiętności, uniesienia :)

6. Przed Tobą głębokie zmiany, całkowita odmiana oceniania, spojrzenie na Świat, i odcięcie od tego, co już dawno powinno było odejść;

7. Jesteś wycofana, tajemnicza i bierna (Kapłanka), kierujesz się zasadami i rozsądkiem (Sprawiedliwość). Kapłanka, jak i Cesarzowa, są kartami wyższej kobiecości, chociaż Cesarzowa jest ciepła i ziemna, a Kapłanka nieosiągalna i wzniosła. Razem z kartami z świadomości widzę to, że facet musi na Ciebie jakby zapracować, zasłużyć Twoja miłość :)

8. Otoczenie - nie ma nikogo na Twoim poziomie (Umiarkowanie w porównaniu z Cesarzową/Kapłanką), kto wzbudzał by Twoje zainteresowanie, głównie koledzy/przyjaciele, jak widać z łączenia Słońca i Umiarkowania;

9. Liczysz na związek pełny harmonii i miłości z inną osobą;

10. Wynik: myślę, że rozpocznie się jakaś namiętna i satysfakcjonująca ciebie więź, będziesz z niej dumna (6 buław). Odczytuje tu, w tym przypadku, 6 monet jako równą postawę, ktoś, kto będzie Cię wart... ;)

 

Powodzenia i miłości życzę ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...