Skocz do zawartości

Celt na uczucia na 3 miesiące za zakrętką


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sytuacja wyjściowa - 7 monet- no piękna karta, ile można czekać, i niech was nie zwiedzie, brak ruchu na tej karcie, że niby to takie spokojne wyczekiwanie, absolutnie nie :D dla mnie ta karta mówi o wyczekiwaniu z tupaniem nóżką w tle.

2. Pomaga/przeszkadza - Król mieczy- Przeszkadzają mężczyźni na których trafiam? Ewentualnie moje nastawienie, czyli mogę być nazbyt dyrektywna.

3. Przeszłość - 2 kielichów - udana relacja, powiedźmy, chociaż sama nie określiłabym jej mianem 2 kielichów, ale to prawda, że w ostatnim czasie dużo pracowałam nad szeroko pojętym "partnerstwem"- co też się łączy z 7 monet, już pewne podstawy zasiałam, czas na zbiory.

4. Świadomość - As buław - Powinnam działać, poznawać, wychodzić.

5. Podświadomość - Koło Fortuny - Wierzę w przeznaczenie, po prostu, zmiany nadejdą.

6. Bliska przyszłość - 7 buław - będę się irytować swoją sytuacją.

7. Moja postawa - 10 monet hmmm - jestem singlem, więc ta karta zadziwia- może mówić, że mam sztywne podejście do relacji, albo, że nie chce iść na ustępstwa, że wbrew pozorom jestem zadowolona z tego co mam, albo, że zwyczajnie bardziej mnie absorbują sprawy materialne jednak.
8. Otoczenie - Kochankowie- zmienne
9. Nadzieje/obawy - 6 kielichów - więc albo pragnę miłości :) albo obawiam się spoglądając w przeszłość, że nowe nie nadejdzie - bardzo lubię tę kartę- kojarzy mi się z czymś niezwykle romantycznym, wręcz eterycznym.

10. Wynik - 4 buław - być może bardziej romanso-związek

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza

1. No trochę sprawa potrwa ;) Ale jako że to 7 monet, do wyniku jednak doprowadzi :)

2. Król Mieczy - może zbyt racjonalne, "męskie" podejście do sprawy? Ewentualnie boisz się zimnych, wycofanych mężczyzn, braku uczuć u partnera;

3. Był wcześniej związek uczuciowy, emocjonalna więź;

4. Jesteś nastawiona na aktywne działanie, pasje, coś intensywnego :)

5. Zgadzam się z Twoją interpretacją: podświadomie nastawiona jesteś na kogoś "od losu", czekasz na niego;

6. Może będą jakieś możliwości co do związków, ale będziesz się im opierać :)

7. Twoja postawa - liczysz na tradycyjny, stabilny, stały związek, i widać to po Tobie :)

8. Otoczenie - są warianty, ale jak już powiedziałam -  opierasz się im (7 buław), może przez właśnie ten lęk przed zimnem lub przesadną racjonalizację (Król Mieczy);

9. Chęć ciepłej, relaksowej, prawie naiwnej więzi, lub rzeczywiście lęk przez powrotem czegoś z przeszłości;

10. Wynik - namiętny, ale raczej luźny związek :) Ale może z czasem pojawi się z tego coś bardziej stabilnego/trwałego (7 monet na wyjściu)

 

Powodzenia i trzymam kciuki ;)

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, anhana napisał:

1. Sytuacja wyjściowa - 7 monet-

ziarno zasiane, wyczekiwanie na plon, zbiory :) nie jest tragicznie, coś już zrobiłaś w tym kierunku - czy to była praca nad sobą czy jakieś kroki wstępne w czyimś kierunku - trzeba poczekać aż to da efekt

2. Pomaga/przeszkadza - Król mieczy- 

dwie rzeczy przychodzą mi na myśl : albo tak jak pisze @Willow, że masz bardzo chłodne, wręcz męskie podejście do facetów - albo - był jakiś pan, który kiedyś dał Ci popalić i to gdzieś w Tobie zostało - że tak łatwo się nie angażujesz, chłodno oceniasz, trzymasz uczucia na krótkiej smyczy zanim pana zaakceptujesz

3. Przeszłość - 2 kielichów 

tutaj myślę jak Ty - był jakiś związek, w miarę udany

4. Świadomość - As buław -

zgadzam się z Tobą - trzeba podejmować działania, żeby skorzystać z szansy, która się pojawi

5. Podświadomość - Koło Fortuny - 

podskórnie czujesz, że coś się zadzieje- czekasz na to - ale trochę się obawiasz, æe masz niewielki wpływ na to, co będzie

6. Bliska przyszłość - 7 buław - 

może za dużo osób mówi Ci, co masz robić w tej materii - i oganiasz się od nich, a może też niektóre zmiany/nadchodzące wydarzenia trochę Cię będą irytowały - bo masz własny plan ;)

7. Moja postawa - 10 monet 

twardo stoisz obiema nogami na ziemi... wiesz do czego dążysz, czego od faceta/relacji oczekujesz
8. Otoczenie - Kochankowie- 

przed Tobą  jakiś istotny wybór... zdasz sobie z tego sprawę w pewnym momencie - pomyśl o Kole Fortuny wyżej - te dwie karty razem mogą wskazywać, że w zależności od Twojej decyzji będzie przełom lub nie
9. Nadzieje/obawy - 6 kielichów - 

pragniesz ciepła, bezpieczeństwa i wsparcia psychicznego/emocjonalnego (potwierdza to 10 monet wyżej) - obawiasz się jednak, że taką fajną relację kiedyś zostawiłaś, masz już za sobą

10. Wynik - 4 buław

jeśli coś się pojawi - to będziesz otwarta na to, z dobrymi intencjami  - co już jest 50% sukcesu :)

powodzenia :koniczynka:

Edytowane przez Ava55
literówki
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, anhana napisał:

. Sytuacja wyjściowa - 7 monet- no piękna karta, ile można czekać, i niech was nie zwiedzie, brak ruchu na tej karcie, że niby to takie spokojne wyczekiwanie, absolutnie nie :D dla mnie ta karta mówi o wyczekiwaniu z tupaniem nóżką w tle.

2. Pomaga/przeszkadza - Król mieczy- Przeszkadzają mężczyźni na których trafiam? Ewentualnie moje nastawienie, czyli mogę być nazbyt dyrektywna.

3. Przeszłość - 2 kielichów - udana relacja, powiedźmy, chociaż sama nie określiłabym jej mianem 2 kielichów, ale to prawda, że w ostatnim czasie dużo pracowałam nad szeroko pojętym "partnerstwem"- co też się łączy z 7 monet, już pewne podstawy zasiałam, czas na zbiory.

4. Świadomość - As buław - Powinnam działać, poznawać, wychodzić.

5. Podświadomość - Koło Fortuny - Wierzę w przeznaczenie, po prostu, zmiany nadejdą.

6. Bliska przyszłość - 7 buław - będę się irytować swoją sytuacją.

7. Moja postawa - 10 monet hmmm - jestem singlem, więc ta karta zadziwia- może mówić, że mam sztywne podejście do relacji, albo, że nie chce iść na ustępstwa, że wbrew pozorom jestem zadowolona z tego co mam, albo, że zwyczajnie bardziej mnie absorbują sprawy materialne jednak.
8. Otoczenie - Kochankowie- zmienne
9. Nadzieje/obawy - 6 kielichów - więc albo pragnę miłości :) albo obawiam się spoglądając w przeszłość, że nowe nie nadejdzie - bardzo lubię tę kartę- kojarzy mi się z czymś niezwykle romantycznym, wręcz eterycznym.

10. Wynik - 4 buław - być może bardziej romanso-związek

Tkwisz obecnie w martwym punkcie i jak widać, w najbliższym czasie to się nie zmieni ( 7 buław ). 

Dotychczas nie miałaś większych problemów w uczuciach, były spotkania, randki.. Zdajesz sobie sprawę z tego, że przepisem na wyjście z tego zastoju ( 7 Denarów) jest ofensywne działanie ( As Buław). Ale problem jest taki, że podświadomie jakby zdajesz się na los, przez co nic nie robisz i właśnie stąd na starcie ta karta zastoju..

Myślisz, że mężczyzna sam do Cb przyjedzie na białym koniu bo będzie zesłany przez los..

Tak właśnie nie będzie i o tym mówi 7 Buław,  najbliższy okres to szarpanina, będziesz miała już dość tej sytuacji.

W otoczeniu brak konkretów, tzn widać,  że byłoby w czym wybierać bo przecież kochankowie to alternatywy i rodzące się na tym tle wątpliwości..

Ty mimo wszystko liczysz, że wszystko ułoży się jak dawniej ( 6Puch) czyli znów będą miłe randki w postaci 2 Pucharów. 

Finalnie widać potencjalną relację ale przede wszystkim otwarcie się na kontakt. Myślę że uwolnisz się od tego zastoju i będziesz usatysfakcjonowana. Będę spotkania, całkiem dobra zabawa nawet w porywach związek... ale pamiętaj, aby nie liczyć na los ( k fortuny- podświadomość), gdyż samo nic się nie wyklaruje.. niestety.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, anhana napisał:

1. Sytuacja wyjściowa - 7 monet- karty pokazują ze jakiś czas jesteś sama i czekasz aż coś się wydarzy 

2. Pomaga/przeszkadza - Król mieczy- masz „wzór” mężczyzny którego mocno się trzymasz 

3. Przeszłość - 2 kielichów - w przeszłości byłaś w relacji, później podejmowałam próby chodziłaś na randki 

4. Świadomość - As buław - powinnaś zainicjować zupełnie coś nowego, może zacząć chodzić w miejsca w których nigdy nie bylas, zapisać się na jakieś nowe kursy ..wejść w nowe środowisko 

5. Podświadomość - Koło Fortuny - wierzysz ze los przyśle wybranka 

6. Bliska przyszłość - 7 buław - nie będziesz dopuszczać do siebie innych ludzi, postawa mocno obronna 

7. Moja postawa - 10 monet hmmm - jests niezależna finansowo, nie szukasz wiec kogoś kto cię uratuje. To zwiększa opcje poznania właściwego kandydata. 
8. Otoczenie - Kochankowie- dobrej relacji 
9. Nadzieje/obawy - 6 kielichów - dla mnie 6 pucharów to bardzo ciepłe, serdeczne uczucia, lubienie kogoś i jego pełna akceptacja. Prawdziwa przyjaźń z opcja na miłość. 

10. Wynik - 4 buław - stabilizacja, radość myśle, ze w ciągu tych trzech miejscy nie pojawi się ktoś konkretny ale Tobie będzie bardzo dobrze

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.10.2019 o 14:02, anhana napisał:

1. Sytuacja wyjściowa - 7 monet- no piękna karta, ile można czekać, i niech was nie zwiedzie, brak ruchu na tej karcie, że niby to takie spokojne wyczekiwanie, absolutnie nie :D dla mnie ta karta mówi o wyczekiwaniu z tupaniem nóżką w tle. 7 monet to czekanie, ale w takiej sytuacji, gdy już się coś zrobiło, zadziałało i z pogodnym nastawieniem czeka aż "zakwitnie" (tak jak napisałaś w punkcie 3). Na pewno nie jest to takie czekanie pt.: "leżę na kanapie i niech mi skapnie z nieba". Ty już w jakiś sposób zadziałałaś - albo pracowałaś nad sobą i podejściem do tematu związków / uczuć, a może zadziałałaś w kierunku jakiejś konkretnej osoby i teraz czekasz na reakcję (trudno to stwierdzić, gdy nie opisujesz sytuacji).

2. Pomaga/przeszkadza - Król mieczy- Przeszkadzają mężczyźni na których trafiam? Ewentualnie moje nastawienie, czyli mogę być nazbyt dyrektywna. Może to jest ktoś, z kim już coś się zakończyło (z jego strony) i wiesz, ze jest już "niedostępny", game over ale jeszcze gdzieś coś się jeszcze w Tobie tli i blokuje przed innymi. A może to Twoje nastawienie w takim sensie, że za bardzo wszystko analizujesz i rozkładasz na atomy. Bo Król mieczy m.in. opisuje taką postawę: analizuję wszystko, mielę 10 razy, co w rzeczywistości może powodować to, że codziennie zmieniamy zdanie/pogląd bo cały czas jesteśmy w kołowrotku myśli. I to może być przeszkodą.

3. Przeszłość - 2 kielichów - udana relacja, powiedźmy, chociaż sama nie określiłabym jej mianem 2 kielichów, ale to prawda, że w ostatnim czasie dużo pracowałam nad szeroko pojętym "partnerstwem"- co też się łączy z 7 monet, już pewne podstawy zasiałam, czas na zbiory. 

4. Świadomość - As buław - Powinnam działać, poznawać, wychodzić. Jesteś świadoma tego, że działasz na mężczyzn. asy to potencjał a ten masz.

5. Podświadomość - Koło Fortuny - Wierzę w przeznaczenie, po prostu, zmiany nadejdą. Dokładnie. Wiesz, że nie wszystko od Ciebie zależy i trochę zdajesz się na los.

6. Bliska przyszłość - 7 buław - będę się irytować swoją sytuacją. Powiedziałabym, że bardziej bronić przed czymś. Ale w 7 buław, to Ty jesteś na wygranej pozycji.. 

7. Moja postawa - 10 monet hmmm - jestem singlem, więc ta karta zadziwia- może mówić, że mam sztywne podejście do relacji, albo, że nie chce iść na ustępstwa, że wbrew pozorom jestem zadowolona z tego co mam, albo, że zwyczajnie bardziej mnie absorbują sprawy materialne jednak. A może już po prostu nie chcesz być singielką. I nie interesują Cię przelotne znajomości. Chciałabyś związku trwałego, budowania czegoś na dłużej. I nie wzbudzi Twojego zainteresowania "byle kto". Wysoko stawiasz poprzeczkę.

8. Otoczenie - Kochankowie- zmienne. To zależy jaka talia - dopiszę, jak uzupełnisz.
9. Nadzieje/obawy - 6 kielichów - więc albo pragnę miłości :) albo obawiam się spoglądając w przeszłość, że nowe nie nadejdzie - bardzo lubię tę kartę- kojarzy mi się z czymś niezwykle romantycznym, wręcz eterycznym. Powrót do przeszłości (w sensie emocjonalnym) - chęć poczucia się jak beztroskie dziecko. I "żeby było tak dobrze i żeby spełniły się moje marzenia".

10. Wynik - 4 buław - być może bardziej romanso-związek Radość ze spotkań towarzyskich i miłe spędzanie czasu.

Karty ogólnie nie pokazały moim zdaniem jakiejś konkretnej osoby. I to zależy od tego, na czym skupiałaś się tasując i kładąc karty - jeśli nad tym, co napisałaś w temacie: "Celt na uczucia" z naciskiem na uczucia - to karty te uczucia i tylko uczucia (Twoje) pokazały. Jeśli jednak skupiałaś się nad tym, jak będzie to wyglądało, realne zdarzenia, czy spotkasz kogoś - to karty pokazały, że nikt konkretny się nie pojawi, choć na samotność narzekać nie będziesz.

Edytowane przez Mesi
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Mesi napisał:

Karty ogólnie nie pokazały moim zdaniem jakiejś konkretnej osoby. I to zależy od tego, na czym skupiałaś się tasując i kładąc karty - jeśli nad tym, co napisałaś w temacie: "Celt na uczucia" z naciskiem na uczucia - to karty te uczucia i tylko uczucia (Twoje) pokazały. Jeśli jednak skupiałaś się nad tym, jak będzie to wyglądało, realne zdarzenia, czy spotkasz kogoś - to karty pokazały, że nikt konkretny się nie pojawi, choć na samotność narzekać nie będziesz.

http://www.albideuter.de/html/initiatory_golden_dawn.html

To ta talia.

Właśnie o ile się nie mylę, to skupiałam się na moim życiu uczuciowym, w sensie myślałam o sobie, niekoniecznie o konkretnych wydarzeniach. Co dopiero zakończyłam jedną relację, nie spodziewam się szalonej zmiany, a w moim otoczeniu sami koledzy a nie potencjalni kandydaci xd

A i nie zabiegam o nikogo, bardziej zmieniłam podejście do relacji, stąd może ta 7 monet.

Odnośnik do komentarza

No i nie pomogłaś tą talią hahaha - w sensie takim, że karta Kochankowie różni się mocno od takich "tradycyjnych". Tutaj interpretowałabym to tak, że Twoje otoczenie, znajomi mogą pomagać Ci uwalniać się od przeszłości. Może to właśnie jeden z kolegów będzie wpływał na zmianę myślenia o przeszłości. Jeżeli myślałaś o sobie, to fajne karty, bo: samotna czuć się nie będziesz, zamkniesz to, co było, będziesz świadoma siebie i tego, czego chcesz :) 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to konkretnie znaczy na uczucia, czy to na Twoje wewnętrzne, na poszukiwanie obiektu uczuć, czy życie uczuciowe ogólnie, więc nie wiem czego szukać konkretniej w tym rozkładzie. Inna sprawa, to ja nie lubię Celtyckiego, to może stąd nie wiem, jak to ogarnąć... Mam jednak wrażenie, że poza Twoim pragnieniem odnowy, to w świecie zewnętrznym mnóstwo konwenansów, a uczucia jakby nie dotyczą bezpośrednio Ciebie. Może w chwili rozkładania tych kart, albo podświadomie myślisz o jakiejś konkretnej relacji romantycznej, bądż rodzinnej? Nie pytam dla siebie, tylko obok Ciebie jest jakaś struktura (związek, bądź rodzina), która powoduje w Twoim życiu uczuciowym pewną stagnację. Jednocześnie nie za wiele zależy od samej Ciebie, albo masz w tym jakąś pracę do przerobienia, zanim zrobisz miejsce osobistemu życiu uczuciowemu. Sorry, że formułuję może dziwnie, ale sama nie wiem, jak to wyrazić słowami.

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Relaksa napisał:

Nie wiem co to konkretnie znaczy na uczucia, czy to na Twoje wewnętrzne, na poszukiwanie obiektu uczuć, czy życie uczuciowe ogólnie, więc nie wiem czego szukać konkretniej w tym rozkładzie. Inna sprawa, to ja nie lubię Celtyckiego, to może stąd nie wiem, jak to ogarnąć... Mam jednak wrażenie, że poza Twoim pragnieniem odnowy, to w świecie zewnętrznym mnóstwo konwenansów, a uczucia jakby nie dotyczą bezpośrednio Ciebie. Może w chwili rozkładania tych kart, albo podświadomie myślisz o jakiejś konkretnej relacji romantycznej, bądż rodzinnej? Nie pytam dla siebie, tylko obok Ciebie jest jakaś struktura (związek, bądź rodzina), która powoduje w Twoim życiu uczuciowym pewną stagnację. Jednocześnie nie za wiele zależy od samej Ciebie, albo masz w tym jakąś pracę do przerobienia, zanim zrobisz miejsce osobistemu życiu uczuciowemu. Sorry, że formułuję może dziwnie, ale sama nie wiem, jak to wyrazić słowami.

coś w tym jest, ogólnie myślę o tej poprzedniej relacji, a z drugiej strony ostatnio faktycznie mam problemy rodzinne, więc to mnie trochę wiąże. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...