Skocz do zawartości

Jak przebiegnie spotkanie ?


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie o spotkanie z dawnym przyjacielem. Nie wiem, czego moge sie spodziewac:

 

Królowa Mieczy+4 buław+As denarów+8 buław

 

Moja postawa troche oziebla i szorstka, ale samo spotkanie wydaje się być w miłej, zabawowej atmosferze. Dużo rozmów, będzie energiczna atmosfera. As denarów- może jakiś prezent?

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajne spotkanie :) W Królowej mieczy najprawdopodobniej wyszłaś Ty - troszkę się stresujesz tym spotkaniem, troszkę analizujesz może nawet próbujesz zbierać jakieś informacje o nim. A tutaj niespodzianka, fajne, wspólne spędzenie czasu, czas szybko będzie leciał, dużo rozmów pt.: i co tam u Ciebie... baw się dobrze :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mezza napisał:

Pytanie o spotkanie z dawnym przyjacielem. Nie wiem, czego moge sie spodziewac:

 

Królowa Mieczy+4 buław+As denarów+8 buław

Spotkanie będzie bardzo porywające. Myślę, że będziecie rozmawiać na wiele tematów ( 8 Buław). Po asie denarów i 4 buław mogę też wnieść, że to wydarzenie zacieśni Waszą relację.

4 Buław to nie tylko związki,  to również otwarcie się na kontakt a skoro długo się nie widzieliście to znaczy, że teraz odmienicie tą sytuację. Częsty kontakt, As Denarów to również inwestowanie w relację...

Wracając do pytania - myślę, że spotkanie będzie fajne, będzie dużo się działo, rozmowy , moze też wystawny obiad/kolacja z winem ( As Denarów). 

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Krolowa Mieczy może wskazywać nie tylko na "zimną" postawę, ale również na komunikację jako tako, rozmowę, może będziesz inicjować sporo ciekawych wątków, na co też wskazuje 8 buław - spooro gadania :)

Po bulawach też widać, że nie będzie spiny i będzie dynamicznie i ciekawie, 4 buław zaznacza klimaty radosne, prawie świąteczne ;)

As Monet - może pojawi się jakaś korzystna propozycja po jego lub Twojej stronie, też bym powiedziała, że zaznacza się wartość, relacji, coś w co "warto inwestować" - czas, dobre intencje itd :)

Powinno być dobrze - miłego spotkania ;)

Odnośnik do komentarza

Królowa mieczy może wskazywać ostrożna kobietę, która zachowuje dystans gdyż boi się ponownego zaranienia. Spotkanie miło Cię zaskoczy będziesz czuła się swobodnie, zobaczysz szanse na coś nowego. Wasza relacjia szybko ruszy do przodu. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Mimo Twojego sceptycyzmu spotkanie będzie bardzo wykwintne;).

Pan może mocno czymś zaimponować lub bedzie to wzajemne dobre wrażenie, będzie miło, sympatycznie , na bogato z dużym smakiem. 

Jest szansa na spojrzenie na coś z nowej lepszej perspektywy, może szansa na wartą świeczki znajomość ale taką od czasu do czasu bo rozkład zamyka 8 bulaw. 

Powodzenia:)

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, mezza napisał:

Pytanie o spotkanie z dawnym przyjacielem. Nie wiem, czego moge sie spodziewac:

 

Królowa Mieczy+4 buław+As denarów+8 buław

 

Moja postawa troche oziebla i szorstka, ale samo spotkanie wydaje się być w miłej, zabawowej atmosferze. Dużo rozmów, będzie energiczna atmosfera. As denarów- może jakiś prezent?

Na początku trochę z dystansem a potem może być fajnie wspomnienia z dawnych lat może też wyjście gdzieś do pubu albo na tańce. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 20.10.2019 o 15:34, Sarah2020 napisał:

Mimo Twojego sceptycyzmu spotkanie będzie bardzo wykwintne;).

Pan może mocno czymś zaimponować lub bedzie to wzajemne dobre wrażenie, będzie miło, sympatycznie , na bogato z dużym smakiem. 

Jest szansa na spojrzenie na coś z nowej lepszej perspektywy, może szansa na wartą świeczki znajomość ale taką od czasu do czasu bo rozkład zamyka 8 bulaw. 

Powodzenia:)

 

Interpretacja w punkt :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...