Skocz do zawartości

Co do końca roku ...


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co wydarzy się do końca roku 2019 

 

1. tło czytanie - giermek buław - jakieś nowe propozycje, również randkowe , dużo nauki

2. przeszłość - Świat - zamknięcie pewnego etapu w życiu 

3. przeszkody - 3 puchary - dużo pokus imprezowych - choć ostatnio nie korzystam, dużo ofert romansowych, może jakiś mężczyzna w typie 3 pucharów 

4. rada - 10 mieczy - zakończ to co nie służy 

5. nie uniknione - rycerz buław 6 pucharów - myśle ze jeszcze eks będzie próbował na różne sposoby 

6. wynik - rycerz pucharów (10 mieczy) Słońce 2 puchary Krol monet odcięcie się od niedojrzałych marzycieli na rzecz dojrzałego stabilnego mężczyzny w typie Króla monet 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zakretka23 napisał:

Co wydarzy się do końca roku 2019 

 

1. tło czytanie - giermek buław - jakieś niespodziewane wiadomości może też ktoś się odezwie 

2. przeszłość - Świat - zamknięcie pewnego etapu w życiu 

3. przeszkody - 3 puchary - dużo luzu, zabawy może też przez tą zabawę niedostrzrganie przez tą zabawę innych spraw 

4. rada - 10 mieczy - porzucić to co Cię boli, przygnębia

5. nie uniknione - rycerz buław- ktoś się na pewno odezwie

6 pucharów to może ktoś z przeszłości lub ktoś kto mieszka blisko 

6. wynik - rycerz pucharów (10 mieczy) Słońce 2 puchary Krol monet--ktoś będzie chciał z tobą flirtowac daj sobie szansę ładne karty może z czasem wyniknie z tego coś miłego i trwałego. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1. Propozycje, ciekawość, nowe początki :)

2. Wszystkie nieproste kwestie są rozwiązane i za Tobą, ale mi też się wydaje, że może chodzić o Twoje luźne nastawienie i otwartość na nowe znajomości, co też tak trochę potwierdzają 3 kielichy w pozycji przeszkody;

3. Lekkie, luźne spotkania, randkowanie, takie propozycje, które w sumie są fajne, ale do niczego nie prowadzą;

4. Rada - także odciąć się od tego, to Ci chyba tylko przeszkadza w Twoich dążeniach i zamiarach;

5. Może odzyje jakiś romans z przeszłości, taka pełna pasji relacja;

6. Jak oczyszczysz (10 mieczy - skończysz, Słońce -, oczyszczenie)się od romansowania/jakichś niepotrzebnych Ci panów, pojawi się bardziej poważna osoba, z którą powstanie emocjonalna więź :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Pytanie niekonkretne więc i odpowiedź niejasna i ogólnikowa..

 

Widać, że w tym roku będziesz gotowa na nowe wyzwania ( Paź Buław) 

Przeszkodą może być to, że nadmiernie koncentrujesz się na zabawie i rozrywce a mniej na innych sprawach ( 3 Puch) Tylko zabawa Ci w głowie  i to jest problem  ;)

Karty radzą zmienić ten stan.

10 Mieczy jest radą, a rada to z logicznego punktu widzenia sposób na rozwiązanie tego problemu w 3 Pucharów. Myślę,  zatem aby się wyciszyć,  zrezygnować albo zminimalizować te rozrywki, bo to jak widać nie służy..

W tym roku czeka Cię napewno  sporo zwrotów akcji, ale też niestety nerwów,  o czym mówi Ryc Buław. Szarpanina, sytuacje nagłe, też te z przeszłości mogą się pojawić..  to jest nieuniknione w 2019.

W tym roku może też mieć miejsce romans ( karty finałowe), kilka spotkań, randek z pewnym żonatym mężczyzną (Król Denarów).

 

Edytowane przez Ziomal597
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Aaaaaa, ok :)

1. tło czytanie - giermek buław - dużo kontaktów, komunikacji z innymi ludźmi, wymiana informacji.

2. przeszłość - Świat - zamknięcie pewnego etapu w życiu - może zmieniłaś miejsce zamieszkania, może otoczenie albo tak, jak piszesz, zamknęłaś pewien etap w życiu, bo coś naturalnie przeszło pełen cykl.

3. przeszkody - 3 puchary - dużo pokus imprezowych - może być. Ale kielichy to energia żeńska, 3 jest nieparzysta, czyli ktoś zostaje bez pary => może za bardzo ufasz jakiejś kobiecie?

4. rada - 10 mieczy - czy jest jakaś osoba albo jakaś sytuacja, z którą "walczysz"? Jako rada, ta karta może mówić dosłownie: odpuść...

5. nie uniknione - rycerz buław 6 pucharów - myśle ze jeszcze eks będzie próbował na różne sposoby - może być albo niespodziewanie pojawi się ktoś, kogo znałaś w przeszłości i z kim dobrze się czułaś.

6. wynik - rycerz pucharów (10 mieczy) Słońce 2 puchary Krol monet - krok do przodu dwa do tyłu (odpuść, nie analizuj tak wszystkiego), bo pojawia się możliwość fajnego spędzania czasu i randkowania z facetem w typie Króla Monet. To połączenie kart może też mówić, że masz wizję związku z facetem romantycznym (Rycerz Pucharów), takim co na białym koniu przyjedzie i w okienko zastuka, a tu pojawia się Król Monet, może niezbyt romantyczny, może praktyczny i twardo stojący na ziemi ale to właśnie przy nim możesz odnaleźć szczęście (Słońce + 2 Pucharów).

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Już wiem co w tym rozkładzie oznaczają 3 puchary to nadmiar imprez, spotkań towarzyskich i wina. Mimo, iż weszłam w 9 rok numerologiczny moje życie towarzyskie wybuchło z ogromna mocą. Mam mnóstwo zaproszeń w tygodniu, w welendy by uczestniczyć we wszystkich musiałabym rzucić prace. Dzisiaj babska impreza z dziewczynami z siłowni. Pozdrawiam 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja mam za sobą 5 wigilii i spotkanie towarzyskie...nie mogę się doczekać styczniowego detoxu. 
Dostosowałem się do rady - 10 mieczy i zakończyłam toksyczna znajomość raz na zawsze. 
Nieuniknione - rycerz pucharów, 6 pucharów eks chciał się spotkać, pisał do mnie jak byśmy normalnie ze sobą funkcjonowali a nie widzieli się ostatni raz trzy miesiące temu. Jednym kulturalnym zdaniem spowodowałam ze zamknął się w sobie - ale znając jego jeszcze wyskoczy. 
Wynik opisze w sylwestra  :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...