Skocz do zawartości

Co dobrego do końca roku (Willow)


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo :) No i Tarot online :D

Co dobrego?

Paź Monet + Śmierć + Paź Kielichów, dociągnęłam do wszystkiego Księżyc

Takie, matko, karty do niezrozumienia, szczerze mówiąc. Jedyne, co przychodzi do głowy, to, że skutkiem mocnych zmian wewnętrznych będą nowe pomysły twórcze (paź Kielichów), no i Księżyc to niby potwierdza. Śmierć często pojawia się w moich rozkładach, Księżyc razem z paziem może mówić właśnie o transformacji emocjonalnej, świata wewnętrznego.

Dociągnelam jeszcze karty, wyjaśniające o czym może chodzić w Paziu:

8 monet + 7 kielichow + 4 buław (no i jako że sumuje m.a. to Słońce z podsumy)

Chyba o poprawienie klimatów rodzinnych chodzi, w skutku upartej pracy. Dobrze :)

Razem wszystko wzięte zaczyna na ciążę wyglądać, no ale who knows? Pamiętam Lianna mi też na pytanie o szczęściu kiedyś Księżyc wyciągnęła :)

Dzięki z góry wielkie wszystkim, kto spojrzy! :bukiet::1s_z:

 

 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Kochana, moje pierwsze skojarzenie, to właśnie ciąża :) może być tak, jak piszesz, że jakieś pomysły twórcze :). Z kolei te karty niżej- spełnienie jakiegoś marzenia, dzięki wytrwałej pracy i radość z tego powodu, również w rodzinie :)

Ciekawe karty w każdym razie :)

Odnośnik do komentarza

Dużo nowej energii powodującej przetransformowanie wewnętrzne jakby na tle emocjonalnym. Być może dotyczy to uczuć, gdzie wcześniej bywało ze nie wiedziałaś na czym stoisz i kierowałaś się wyobrażeniem o danej osobie/sytuacji. 
Karty pokazują ze jeśli włożysz prace (8 monet) to przepracujesz fikcyjne (7 pucharów) wyobraźnie na temat relacji/stabilizacji (4 buławy). Oczywiście temat może dotyczyć innej sytuacji ale czuje ze chodzi o emocje. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Willow napisał:

Co dobrego?

Paź Monet + Śmierć + Paź Kielichów, dociągnęłam do wszystkiego Księżyc

Największy wydźwięk z tych kart ma Śmierć. Czeka Cię zatem jakaś poważniejsza i większa zmiana. Wydaje mi się, że będziesz chciała podjąć się jakiegoś nowego wyzwania ( Paź Denarów), które może całkiem Cię odmienić.

 Może to być nowa pasja, której się poświecisz ( Paź Pucharów), a dołożony Księżyc w tym konkretnym aspekcie może mówić, że będzie to działalność twórcza, artystyczna. 

5 godzin temu, Willow napisał:

8monet + 7 kielichow + 4 buław

Ta sekwencja kart potwierdza moją poprzednią wizję. To może być praca nad projektem artystycznym. ( 8 Den+7 Puch) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Weryfikacja:

Napewno chodziło o transformacji relacji małżeńskich, ale też o głębokiej zmianie we mnie samej - teraz, z dobrze dobranymi lekami, jestem taka, jaką byłam w lata dziecięce (może stąd te paziem), i muszę nauczyć się żyć z nową sobą :)

Księżyc może wskazywać akurat na zmiany psychiczne, jak mi się wydaje :)

Śmierć tu ma jeszcze jedno znaczenie, ale kto musiał wiedzieć - wie o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...