Skocz do zawartości

Poznanie


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w ciągu 5 miesięcy poznam Pana X? 

 

Mag+Wieza±2 pucharów +4 bulaw

 

W wersji optymistycznej tak, ale najpierw trzeba zadziałać, aby zburzyć ten mur leku. Jest szansa na związek. 

 

W pesymistycznej nie, bo czeka mnie inna relacja albo jego. 

Edytowane przez mezza
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, mezza napisał:

Czy w ciągu 5 miesięcy poznam Pana X? 

 

Mag+Wieza±2 pucharów +4 bulaw

pojawi sie pan, bardzo Mag-netyczny :)

wersja optymistyczna :

może ta kombinacja Wieża i 2 puchary razem mówi o tym, że on będzie w rozpadającym się związku...

w efekcie - w 4 kijach będzie otwarty na nowe spotkania, tylko to może ciut potrwać

 

pesymistyczna...   myśle tu podobnie jak Ty

 

Odnośnik do komentarza

A pewnie, że poznasz - nagle i niespodziewanie, być może nawet w momencie, kiedy sama w to zwątpisz. W moim odczuciu te karty są takie... filmowe ;) bo albo Pan X może na Ciebie wpaść gdzieś w biegu albo coś w tym stylu (chodziło mi o opisanie tej "niespodziewanego" - Mag + Wieża = WA a więc najistotniejsze  rozkładzie opisane pozytywnymi MA). A potem cóż... fajna energia, chęć spotkań i mile spędzony czas. Powodzenia :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że uda się poznać tego konkretnego pana,  nastąpi przez to duży przewrót w waszym życiu, i jest szansa na zbudowanie przynajmniej rokującej znajomości do tych 5-ciu miesięcy , a nawet związku.

Przyszło mi też na myśl, że ktoś z waszych wspolnych znajomych może się przyczynić do poznania was.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Uważam, że poznasz tego Pana we wskazanym czasie :) Mag o tym mówi, wskazuje na nowy etap, jak i też może pokazywać flirt. Wieża może pokazywać dużą zmianę, albo nie pójdzie tak, jak myślisz. Jednak dalsze karty są jak najbardziej pozytywne, także pójdzie w dobrym kierunku, czyli związku- 2 Kielichy, 4 Buław.

Trzymam kciuki, daj znaka :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.10.2019 o 23:56, mezza napisał:

Mag+Wieza±2 pucharów +4 bulaw

Owszem, jest potencjał. 

Ten Pan to bardzo inteligentny człowiek, bo zna się na bajerowaniu jak mało kto.

Mag to mistrz podrywu, potrafi oczarować ale bardzo przy tym kombinuje i niekiedy robi to dla zabawy. Ale Wieża zapowiada zmianę konwencji. Niewykluczone, że przestanie grać a stanie się romantycznym księciem..

2 Pucharów to pojednanie a w efekcie stały kontakt, jeszcze częstsze spotkania i nawet związek ( 4 Buław)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.10.2019 o 23:56, mezza napisał:

Czy w ciągu 5 miesięcy poznam Pana X? 

 

Mag+Wieza±2 pucharów +4 bulaw

 

W wersji optymistycznej tak, ale najpierw trzeba zadziałać, aby zburzyć ten mur leku. Jest szansa na związek. 

 

W pesymistycznej nie, bo czeka mnie inna relacja albo jego. 

Tak. To może być jakaś uroczystość lub inne miejsce w którym spotykają się ludzie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...