Skocz do zawartości

banknoty do grania, kruk, łuk angielski


wariatxyz1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięńdobry

Proszę o interpretację snu

We śnie byłem w swoim domu i myślałem, że przydałoby mi się trochę pieniędzy. Nagle na jednej z szafek wylądował kruk trzymający w szponach banknoty do jakiejś gry planszowej (zdaje mi się że do gry "Eurobiznes") o łącznej wartości 110. Zauważyłem wtedy, że trzymam w ręku drobny kawałeczek mięsa i pomyślałem, że zrobię transakcję z krukiem - mięso za banknoty. Podszedłem więc do ptaka, zasygnalizowałem gestami jakiej wymiany chcę dokonać. Transakcja się udała, ale gdy chciałem pokazać moim rodzicom (którzy siedzieli przy stole) jakiej dokonałem wymiany, okazało się że nadal trzymam w ręku mięso, a kruk nadal trzyma w swoich szponach banknoty. Wkurzony podszedłem do ptaszyska i wyjąłem mu ze szponów banknoty (nie stawiał oporu), ale chwilę później mu je oddałem. Następnie podszedłem do rozłożonej deski do prasowania, na której leżało kilka kupek posegregowanych banknotów do tej samej gry. Wziąłem z tego równowartość 110, ale w banknotach o innych nominałach, niż te które trzymał kruk.

Następnie znalazłem się w średniowieczu, na jakiejś łące i robiłem dla siebie długi łuk angielski. Gdy był gotowy to wystrzeliłem z niego, z zamiarem zabicia jakiegoś rycerza. Widziałem lot strzały, który zakończył się trafieniem w tułów mojego celu (widziałem tylko jego tułów) i przebiciem jego zbroi. Następnie znowu zobaczyłem siebie z łukiem w ręku i się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...