Skocz do zawartości

W jak wróżba


Gość LA

Rekomendowane odpowiedzi

Może to wynikać z obecnej sytuacji, że wycofałam się i zamknęłam się w swojej skorupie. Ostatnio spotkało mnie trochę dziwnych sytuacji stąd moje wycofanie i niska samoocena i jakoś brak wiary, że istnieją osoby dla których są ważne pewne wartości. Myślę, że to okres przejściowy i poukładam to sobie na spokojnie i ruszę na poszukiwania :)

Dzięki serdeczne za karty :) Postaram się zdjąć te klapki z oczu i reagować bardziej na zaczepki ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj LA. Czy mogła byś położyć mi karty w związku z moją pracą? Zastanawiam się w jakim kierunku powinnam iść. Jaki, zawód byłby dla mnie najlepszy. Obecnie nie pracuje, nie mam również pomysłu na siebie. Pozdrawiam i z góry dziękuję 

Witaj LA. Mam na imię Ania. Moja data urodzenia to 08.04.1988.

Czy mogła byś położyć mi karty w związku z moją pracą? Zastanawiam się w jakim kierunku powinnam iść. Jaki, zawód byłby dla mnie najlepszy. Obecnie nie pracuje, nie mam również pomysłu na siebie. Pozdrawiam i z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość estabien
W dniu 20.11.2019 o 18:24, LA napisał:

Witaj ponownie,

patrze w Twoją numerologię, Tobie dane są pieniądze i w życiu po prostu powinnaś je mieć. W czym tkwi problem, wszystko za co się weźmiesz - załatwisz, ale za drugim razem! Dlatego drąż temat, nie poddawaj się. Jesteś wstanie dużo zdziałać np.: jeśli do jakieś pracy się nie dostałaś, aplikuj drugi raz. Dodatkowo Twoje numerki mówią, że do wszystkiego musisz dojść sama. Nie ma możliwości protekcji.

Powinnaś się zrealizować na stanowisku indywidualnym lub na działalności, tu trzeba mieć odwagę. W przyszłym roku podejmiesz ryzyko i... sparzysz się, pamiętaj doświadczenie nas buduje, 2021 osiągniesz swój cel.

Teraz pytanie: czy do końca roku 2019 dostaniesz zlecenie?

Szykuje się imponująco, ale nic z tego nie będzie. Po nowym roku, będzie współpraca (Kochankowie + as denarów).

Powodzenia!

Wracam z weryfikacją. W 2019 nie dostałam zlecenia, a na początku tego roku też nie było współpracy. 

Aplikowałam niedawno drugi raz do jednej firmy i nic z tego nie wyszło w ogóle. Można powiedzieć, że się sparzyłam, więc to się sprawdziło. Celowo teraz tak robię, że próbuję za drugim razem wszystko załatwiać, ale jest jak za pierwszym - nic. Jak na razie wróżba się nie bardzo spełnia...

Edytowane przez estabien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...