Skocz do zawartości

Listopad mezza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Spojrzmy co czeka mnie w listopadzie.

 

Aura: 10 mieczy+6 buław+Paź buław+Słońce

 

Cos się zakończy, ale z korzyścią dla mnie. Rozpocznie sie nowa energia, zapal. Powinno byc pomyslnie.

 

Praca: Gwiazda+Paź Mieczy+2 pucharów - będzie trochę nerwowej astmosfery, przepychanke słownych, ale myślę, że atmosfera się oczyści i wrócę do wspłópracy.

Finanse: 7 denarów+Cesarzowa+5 pucharów+4 mieczy - obawiam się, że będzie jakieś rozczarowania. Bardzo mozliwe, że nie odzyskam pieniędzy, o których zwrot walczę. Znów sytuacja będzie wymagała ode mnie analizy przed kolejną walką.

Miłość: Król Kielichów+As Buław+Sąd Boży+Rydwan - Myślę, że będzie dynamicznie, ale na obecną chwilę nic stałego.

Otoczenie: 2 monet+Diabeł+2 buław+Królowa Kielichów - ten Diabel przy 2 monet wskazuje mi na osobe, ktora moze liczyc na jakies korzysci. Bedzie probawala moze wykorzystac moje dobre serce. 2 bulaw lepiej obserowac ludzi w tym czasie.

Niespodzianka: 4 bulaw+6 monet+Paz bulaw+Krolowa Bulaw - moze chodzi o to spotkanie ze starym znajomym, a moze ogolnie czekaja mnie nowe znajomosci, spotkania.

Czego nie robic: 3 denarów+Paz bulaw+5 bulaw+Wieza - nie rywalizowac w pracy, unikac dramatow w miejscu pracy, bo pewne struktuty moga sie zawalic.

Rada: Paz mieczy+Umiarkowanie+9 denarów+paź kielichów - panowac nad emocjami, nie rzucac slow na wiatr. Caly czas inwestowac w siebie i wlasne samopoczucie.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

 Aura: 10 mieczy+6 buław+Paź buław+Słońce

Początkowo aura będzie mocno destrukcyjna ale widać wyjdziesz z tego z dużym powodzeniem ( 6 Buław ). Myślę, że będziesz się skupiała na działaniu bo Paż Buław to zbieranie nowych doświadczeń poprzez nowe inicjatywy, aktywność i to moze sprawiać Ci radość.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Praca: Gwiazda+Paź Mieczy+2 pucharów 

Oj praca może być palcem na wodzie pisana ( gwiazda). Owszem będziesz pracować tam gdzie pracujesz ale karta gwiazda to taka kompletna "nicość" , zapewne brak rozwoju. Obok pojawił się Paź Mieczy a to są konflikty, fałsz współpracowników. 

Myślę, że ktoś zawistny tam jest i będzie, ale raczej nie zakłóci Ci dobrej relacji z kimś innym, bo jednak mimo konfliktu jest ta jednak praca w dobrej atmosferze. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Finanse: 7 denarów+Cesarzowa+5 pucharów+4 mieczy

W finansach niestety bardzo przeciętnie zapowiada się listopad. 7 Denarów to zastój, brak płynności finansowej. Widać że ta sytuacja będzie mocno Cię denerwować, bo Cesarzowa się pokazała czyli kobieta przyzwyczajona do wyższego standardu. 5 Pucharów zapowiada sytuację podbramkową niestety, która negatywnie na Cb wpłynie także pod kątem psychiki. Rozpacz, rozgoryczenie. 4 Mieczy to izolacja - Ty i problem, ale też sygnał, żebyś się starała kogoś poprosić o wsparcie. Nie izolować się, nie tłumić tego w sobie tylko iść z tym nieco dalej. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mezza napisał:

Miłość: Król Kielichów+As Buław+Sąd Boży+Rydwan

Jeżeli w Twoim otoczeniu jest jakiś Pan to mamy go już na początku rozkładu ( Król Pucharów ) ale też może to być opis sytuacji, zatem totalna stagnacja. Widać, że coś się zmieni bo Sąd Ostateczny czyli karta odrodzenia, będzie napędzana przez Asa Buław. 

Myślę, że czeka Cię wyjaśnienie pewnej sprawy, być może z Tym Królem Pucharów będziesz się "rozliczać", wyjaśnią się generalnie pewne sprawy. 

Jeśli nikogo nie masz oficjalnie to dostaniesz olśnienia ( As Buław+ S. Ostateczny), że to nie jest Ci potrzebne, bo możesz nie mieć zwyczajnie czasu na jakieś romanse ( Rydwan). 

 

 

2 godziny temu, mezza napisał:

Niespodzianka: 4 bulaw+6 monet+Paz bulaw+Krolowa Bulaw

Niespodzianką może być spotkanie w gronie młodego człowieka oraz ( starszej ) kobiety o wysokim statusie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mezza napisał:

Czego nie robic: 3 denarów+Paz bulaw+5 bulaw+Wieza 

Mamy tutaj rozstrzał kart sobie przeciwstawnych ( np.3 Denarów- 5 Buław)

Myślę, że nie warto być łatwowiernym ( Paż Buław) i na wszystko się nie zgadzać ( 3 Denarów  - zgoda) bo karty radzą walczyć, iść pod prąd ( 5 Buław i Wieża). 

Napewno nie możesz być uległa. Powinnaś być bardzo pewną siebie osobą, która nie boi się tupnąć nogą. Dosłownie karty pokazały, żebyś zatrzęsła ziemią,  poprzez tą stanowczość ( wieża).

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, mezza napisał:

Spojrzmy co czeka mnie w listopadzie.

 

Aura: 10 mieczy+6 buław+Paź buław+Słońce

 

Pojawi się jakaś dobra wiadomość, która bardzo Cię ucieszy. 

 

Praca: Gwiazda+Paź Mieczy+2 pucharów - duże nadzieje na coś w związku z czym może pojawić się niezwykłe zaangażowanie w pracę czy zadanie

 

Finanse:

7 denarów+Cesarzowa+5 pucharów+4 mieczy - 

Czekanie na coś na efekty może na wypłatę albo premie 

 

Miłość: Król Kielichów+As Buław+Sąd Boży+Rydwan - 

Jeśli jesteś w związku to odzyje jakby ponowne zauroczenie 

 

Otoczenie: 2 monet+Diabeł+2 buław+Królowa Kielichów - ktoś Cię może zdenerwował odszukać 

 

Niespodzianka: 4 bulaw+6 monet+Paz bulaw+Krolowa Bulaw - 

Ktoś coś zaproponuje nowa wiadomość może nowa oferta pracy lub nowe zadania 

 

Czego nie robic: 3 denarów+Paz bulaw+5 bulaw+Wieza - nie rozmawiać o pieniądzach nie kłócić się o pieniądze

 

Rada: Paz mieczy+Umiarkowanie+9 denarów+paź kielichów - tak jak wyżej 

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.10.2019 o 21:17, mezza napisał:

Spojrzmy co czeka mnie w listopadzie.

 

Aura: 10 mieczy+6 buław+Paź buław+Słońce

 

Zakończenie czegoś owszem i też tryumfalne powroty do czegoś dawnego- przypuszczam znajomości , jakieś szczęśliwe wieści też i miłe spotkania ze znajomymi

 

Praca: Gwiazda+Paź Mieczy+2 pucharów -  jakieś plotki w miejscu pracy , nadzieja na pogodzenie, dojscie do porozumienia co się uda

 

Finanse: 7 denarów+Cesarzowa+5 pucharów+4 mieczy - jak o coś walczysz do zwrotu to w listopadzie tego nie odzyskasz jeszcze

 

Miłość: Król Kielichów+As Buław+Sąd Boży+Rydwan - 

Może niestałe ale pójdzie mocno do przodu ta znajomość, możliwe że to ktoś dawny znajomy z kim odświeżysz kontakt

 

Otoczenie: 2 monet+Diabeł+2 buław+Królowa Kielichów - no otoczenie może trochę toksyczne, ktoś może chcieć wykorzystać

 

Niespodzianka: 4 bulaw+6 monet+Paz bulaw+Krolowa Bulaw - znajomość na pewno, i to miła, może też jakiś podarek , zaproszenie na imprezę

 

Czego nie robic: 3 denarów+Paz bulaw+5 bulaw+Wieza - nie robić zamieszania w pracy, ale też nie porządkować czegoś za kogoś

 

Rada: Paz mieczy+Umiarkowanie+9 denarów+paź kielichów - nie odzywać się za dużo, spokojnie podejść do przekazywanych informacji, nie angażować się w nie swoje sprawy, zachować pewną neutralność. 

Dobrego miesiąca:)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...