Skocz do zawartości

Listopadzik Panny Marty


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Singielka, pracuje w listopadzie czeka mnie daleka podróż :)

 

1. Uczucia 

2 miecze, 3 kielichy, 8 bulaw

 

Może wahania czy tym razem nie korzystać z życia i bawić się nic ciekawego w zasadzie, ale i tak plus w postaci korzystania z życia ws do tego co było

 

2. Praca

 

Diabeł XV, księżyc XVII, 7 mieczy

 

Jakieś pokusy, marzenia o czymś co niemożliwe trochę kombinowania ewentualnie ktoś mnie będzie chciał oszukać 

 

3. zdrowie

 

Królowa kielichow, 4 mieczy, rycerz monet

 

Przewrazliwienie, martwienie się zdrowiem ewentualnie coś ze sprawami kobiecymi

 

4. Coś miłego i niespodziewanego

 

9 kielichow, słońce XIX, 4 kielichy 

 

Może ten odpoczynek na słońcu podczas podróży, czyste lenistwo :)

 

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, panna.marta napisał:

1. Uczucia 

2 miecze, 3 kielichy, 8 bulaw

Nie widać tu stricte uczuć, a bardziej kontakty towarzyskie nie niosiące za sobą konkretów. 

2 Mieczy obok 3 Pucharów dla mnie jest blokadą, brakiem możliwości spotkań, pozostają jedynie zdalne wiadomości na fb -na przykład  ( 8 Buław). 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, panna.marta napisał:

. Praca

 

Diabeł XV, księżyc XVII, 7 mieczy

W pracy niezbyt przyjemne niespodzianki. Zacznijmy od tego, że Księżyc to karta niejasności, plotek i fałszu, a Diabeł to będzie niestety podsycał. Obawiam się, że ktoś w Twoim otoczeniu będzie nieuczciwie z Tobą postępował ( 7 Mieczy), wręcz Cię wykorzystywał służbowo ( Diabeł) np.poprzez spychanie większej ilości obowiązków . 

6 godzin temu, panna.marta napisał:

4. Coś miłego i niespodziewanego

 

9 kielichow, słońce XIX, 4 kielichy 

Myślę, że z miłych sytuacji to beztroskie chwile aczkolwiek 4 Pucharów to niedosyt, może Ci czegoś brakować w trakcie relaksu, ale też może być chwilami nudno. Ostatnia karta też o tym mówi. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1. Uczucia 

2 miecze, 3 kielichy, 8 bulaw

 

Będziesz coś analizować, wahać się, ale widać też, że będzie się działo, miło spędzone chwile, jakieś rozmowy, spotkania :)

 

2. Praca

 

Diabeł XV, księżyc XVII, 7 mieczy

 

Stres, kombinowanie jakieś. Uważaj, żeby ktoś Cię nie oszukał, wszystkie karty z nieszczerością są związane.

 

3. zdrowie

 

Królowa kielichow, 4 mieczy, rycerz monet

 

Zwróć uwagę na swoją sferę emocjonalną. Ponadto widać jakiś odpoczynek, relaks, zwolnisz :)

 

4. Coś miłego i niespodziewanego

 

9 kielichow, słońce XIX, 4 kielichy 

 

Tak, radość i słońce się pokazało wprost, jako wypoczynek na słońcu :P No i błogie lenistwo.

 

Udanego miesiąca  :)

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Ziomal597 napisał:

Nie widać tu stricte uczuć, a bardziej kontakty towarzyskie nie niosiące za sobą konkretów. 

2 Mieczy obok 3 Pucharów dla mnie jest blokadą, brakiem możliwości spotkań, pozostają jedynie zdalne wiadomości na fb -na przykład  ( 8 Buław). 

No i super wcale w tej 9 nie mam ochoty nikogo poznawać. Mądre karty :D

7 minut temu, Lianna napisał:

1. Uczucia 

2 miecze, 3 kielichy, 8 bulaw

 

Będziesz coś analizować, wahać się, ale widać też, że będzie się działo, miło spędzone chwile, jakieś rozmowy, spotkania :)

 

2. Praca

 

Diabeł XV, księżyc XVII, 7 mieczy

 

Stres, kombinowanie jakieś. Uważaj, żeby ktoś Cię nie oszukał, wszystkie karty z nieszczerością są związane.

 

3. zdrowie

 

Królowa kielichow, 4 mieczy, rycerz monet

 

Zwróć uwagę na swoją sferę emocjonalną. Ponadto widać jakiś odpoczynek, relaks, zwolnisz :)

 

4. Coś miłego i niespodziewanego

 

9 kielichow, słońce XIX, 4 kielichy 

 

Tak, radość i słońce się pokazało wprost, jako wypoczynek na słońcu :P No i błogie lenistwo.

 

Udanego miesiąca  :)

Masz rację fałszu w tej robocie jest sporo :)

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
W dniu 26.10.2019 o 10:48, panna.marta napisał:

Singielka, pracuje w listopadzie czeka mnie daleka podróż :)

 

1. Uczucia 

2 miecze, 3 kielichy, 8 bulaw

Jak dla mnie fajne karty, bo nie zamkniesz sie w szary, listopadowy wieczor w domu, a bedziesz korzystala. Mysle, ze bedziesz na etapie poznawania, komunikacji i niezaobowiazujacych spotkac. 2 mieczy mowi, ze chronisz swoje serce, analizujesz, a przez to nie odczuwasz.

 
 
 
1
W dniu 26.10.2019 o 10:48, panna.marta napisał:

 

2. Praca

 

Diabeł XV, księżyc XVII, 7 mieczy

 

Jakas falszywa osoba bedzie stosowala jakies brudne praktyki za Twoimi plecami. Ktos chce cos uzykac w nieczysty sposob. Uwazaj, bo ktos ukrywa swoje prawdziwe ja.

 

3. zdrowie

 

Królowa kielichow, 4 mieczy, rycerz monet

 

Przewrazliwienie, martwienie się zdrowiem ewentualnie coś ze sprawami kobiecymi

 

4. Coś miłego i niespodziewanego

 

9 kielichow, słońce XIX, 4 kielichy 

 

Zdedydowanie urlop powinien sie udac. Bedzie takie blogie lenistwo, ze zacznie juz Cie to nudzic.

 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

1. Widać tu ten zatwierdzony wyjazd, miło spędzone chwile, zabawy, śmiechy, dużo sytego jedzenia, może jakieś zbliżenia nawet...;)

 

2. A ten wyjazd jest z pracy? Jeśli tak to ktoś może użyć jakiegoś podstępu wobec Ciebie by coś osiągnąć. Może też mówić po prostu o wieczornym imprezowaniu i czymś co na codzień jest zakryte. Moim zdaniem dużo może się wyjaśnić mimo tajemniczych, ciemnych kart.

 

3. Urlop, odpoczynek ale też przedłużenie ewentualnej choroby. Podczas urlopu wrócisz do zdrowia.

 

4. Bardzo dobra niezalezna sytuacja, może podczas wypadu docenisz jej uroki.

Leżing plażing, który Cię wyleczy:)

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Sarah2020 napisał:

1. Widać tu ten zatwierdzony wyjazd, miło spędzone chwile, zabawy, śmiechy, dużo sytego jedzenia, może jakieś zbliżenia nawet...;)

 

2. A ten wyjazd jest z pracy? Jeśli tak to ktoś może użyć jakiegoś podstępu wobec Ciebie by coś osiągnąć. Może też mówić po prostu o wieczornym imprezowaniu i czymś co na codzień jest zakryte. Moim zdaniem dużo może się wyjaśnić mimo tajemniczych, ciemnych kart.

 

3. Urlop, odpoczynek ale też przedłużenie ewentualnej choroby. Podczas urlopu wrócisz do zdrowia.

 

4. Bardzo dobra niezalezna sytuacja, może podczas wypadu docenisz jej uroki.

Leżing plażing, który Cię wyleczy:)

 

Strzał w 10 wyjazd jest z pracy. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2019 o 10:48, panna.marta napisał:

Singielka, pracuje w listopadzie czeka mnie daleka podróż :)

 

1. Uczucia 

2 miecze, 3 kielichy, 8 bulaw

Może być jakaś rozmowa, która pozytywnie Cię nastroi na cały miesiąc

 

2. Praca

Diabeł XV, księżyc XVII, 7 mieczy

Może być bardzo duży stres, strach i niepewność, będziesz mocno kmbinowała, albo czyjaś nieuczciwość Cię wnerwi

 

3. zdrowie

Królowa kielichow, 4 mieczy, rycerz monet

Tu za bardzo nie wiem, stawiałabym na nadwrażliwość, może być przeziębienie

 

4. Coś miłego i niespodziewanego

9 kielichow, słońce XIX, 4 kielichy

Będziesz zadowolona, aczkolwiek nid wszystko będzie na wyjeżdzie tak jakbyś chciała

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2019 o 10:48, panna.marta napisał:

Singielka, pracuje w listopadzie czeka mnie daleka podróż :)

 

1. Uczucia 

2 miecze, 3 kielichy, 8 bulaw

 

Zabawa, zabawa, zabawa - tak to widzę. Przy 3 kielichów i 8 buław - 2 mieczy interpretowałabym jako pójście na kompromis w jakiejś sytuacji. Raczej nic poważnego się nie zadzieje. Ot - bardzo dobre samopoczucie, skupiające się na kontaktach z innymi osobami i wspólnej rozrywce. Takie czerpanie przyjemności z życia. Poznawanie nowych osób.

 

2. Praca

 

Diabeł XV, księżyc XVII, 7 mieczy

 

Ktoś w inteligentny sposób może próbować wciągnąć Cię w swoje rozgrywki. Uważałabym, żeby nie ulec iluzji. Nie wszystko będzie takie, jakie może się na pierwszy rzut oka wydawać. Uważaj, żeby nie zaangażować się w to zbyt mocno.

 

3. zdrowie

 

Królowa kielichow, 4 mieczy, rycerz monet

 

Nie będę udawać, że znam się na interpretacjach kart pod kątem zdrowia - bo się nie znam ;p Ale... przy kartach dotyczących uczuć i niespodzianek dużo jest kart imprezowych. Dlatego też tutaj ta Królowa kielichów może podpowiadać, żeby nie przegiąć z alko, bo powrót do stabilizacji może być hmmm... powolny.... (4 mieczy + Rycerz monet).

 

4. Coś miłego i niespodziewanego

 

9 kielichow, słońce XIX, 4 kielichy 

 

Relaks i odpoczynek, poczucie szczęścia i zadowolenia. Przy 4 kielichów uważałabym, żeby nie przedobrzyć.

 

 

 

Edytowane przez Mesi
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...