Skocz do zawartości

Rozkład na relację do pół roku


Ziomal597

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem celta na koleżankę z pracy, która trochę mi się podoba ;) 

 

1. Osoba o która pytamy: CESARZ 

2. Ja w stosunku do tej osoby : SŁOŃCE

3.Świadoma postawa dziewczyny: PUSTELNIK

 

4. Nieświadoma: 6 Denarów 

5. Co było i jeszcze jest: WISIELEC

6. Co nadchodzi : 3 BUŁAW

7. Rada kart: Świat 

8. Otoczenie: 10 Denarów

9. Nadzieja osoby o która pytamy : KRÓLOWA PUCHARÓW 

 

10: Wynik do 6 miesięcy:

9 PUCHARÓW,  10 PUCHARÓW, 8 BUŁAW

 

Moja interpretacja;

 

Dziewczyna o którą pytam jest osobą bardzo konkretną, poważną i wymagającą. Ja natomiast wobec niej staram się być miły. Czasem się zdarza że się pokłócimy ale finalnie staram się wyciągnąć rękę na zgodę ( słońce )

Jej świadoma postawa : Pustelnik 

Na własne życzenie się alienuje,  izoluje. Nawet stara się o mnie nie myśleć. Dobiega końca okres stagnacji ( wisielec), a nadchodzi poprawa ( 3 BUŁAW). Możemy nawet się zakolegować ( choć zdalnie bo zmieniła pracę). 

Karty radzą się zdystansować i wyjaśnić sytuacje z przeszłości bo karta Świat  ( rada) jako ta ostatnia z Arkana Wlk. zamyka pewny etap a więc zaleca też wyjaśnienie.

 

Ona chciałaby doznać miłość ( królowa pucharów) i liczy że się to uda. Finał wydaje się o dziwo pozytywny.

W rezultacie się pogodzimy ( 9 Pucharów) i stworzymy miłą relację ( 10 Pucharów). Jednak bardziej na odległość bo 8 Buław to zdecydowanie wiadomości niż jakieś tam randki.

 

A Wy co o tym myślicie?


 

Odnośnik do komentarza

Karty i rozkład potobny co kiedyś:)

 

1. Cesarz- ta Pani jest mocno zakotwiczona, ma swoje standardy, jest ułożona i nie trzeba jej więcej na tą chwilę. Mozliwe, że jest w związku/małżeństwie.

 

2. Tak jak kiedyś: rozjaśniasz się na jej widok, cieszysz się, jesteś pozytywnie nastawiony

 

3. Ona trochę się wycofuje, nie bardzo chce wdawać się w inne relacje skoro jest jej dobrze.

 

4. Pracujecie z sobą  dzień dobry i do widzenia;)

 

5. Sytuacja czeka na rozstrzygnięcie 

6. Wyjazd, niespodziewane spotkanie, przywitanie 

7. Kogoś nowego lub tej Pani poza pracą

8. Praca rodzina, znajomi...- coś jest na rzeczy

9. Chyba nic w tym kontekście, ona jest zadowolona, może być miła po prostu i wyrozumiała od czasu do czasu, może też współczuć 

10. Spojrzenia, spotkania od czasu do czasu, szybka wymiana zdań z grzeczności , miło.

Rozkład otwiera 9 pucharów- karta zadowololwnia ale niezależności, i zamyka 8 bulaw- zwroty chwilowe, grzecznościowe w tym kontekście, 10 kielichow pomiędzy odczytuję jako zwyczajną grzecznośc i sympatię.

 

powodzenia

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

1. To jest kobieta, która mocno stoi na ziemi, wie dobrze, czego chce, konkretna i taka silna osobowość.

2. Jesteś pozytywnie do niej nastawiony, bardzo ją lubisz ;)

3. Trzyma się z boku, izoluje może nawet trochę.

4. No widać współpracę między Wami. Może on coś tam Tobie, a Ty jej.

5. Specjalnie chyba nic się nie dzieje na ten moment, takie zawieszenie po prostu.

6. Coś się ruszy się w temacie.

7. Być otwartym i kontaktowym w tym Świecie.

8. Moim zdaniem tu firma się pokazuje w tych 10 Denarach.

9. Ona się pokazuje też jako wrażliwa dziewczyna, empatyczna, może ciut humorzasta ;P

10: Wynik do 6 miesięcy:

9 PUCHARÓW,  10 PUCHARÓW, 8 BUŁAW

Widać kontakty między Wami, co przyniesie dużo radości, też widzę w tych 8 Buławach bardziej rozmowy przez telefon, czy neta.

 

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...