Skocz do zawartości

W listopadzie


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Uczucia 

Diabeł, kapłan, cesarz

 

Jakiś ważnych panów tu widać ale też manipulacje, wystawianie na silne pokusy, którym  się oprę -z sumy kapłanka.

 

 

2. Praca: 

Sprawiedliwosc, umiarkowanie, 4 buław

 

Rozliczenia roczne się zbliżają, będzie  nie najgorzej, dużo spraw papierkowych do załatwienia. Bardziej się skupię na sprawach rodzinnych w tym miesiącu.

 

3. Najważniejsze wydarzenie

As kielichów.

+ dociągnęłam diabeł, 7 mieczy

 

Jakaś impreza może, zauroczenie,  i jakieś duże kombinatorstwo, coś toksycznego w diable i 7mieczy. Oj nie widzi mi się to.

 

4. Co dobrego:

 

3 monet, kochankowie, 6 monet + pustelnik

 

Nie wiem, skojarzyło mi się z pracą- może jakiś  bonus. Lub ciekawe spotkania w gronie znajomych.

 

Dziwny miesiąc się zapowiada

Odnośnik do komentarza
 
 
 
 
2
5 godzin temu, Sarah2020 napisał:

 

1. Uczucia 

Diabeł, kapłan, cesarz

 

Nie wiem, czy jestes sama, ale zdecydowanie obok Ciebie pojawi sie mezczyzna, ktory moze mocno na Ciebie dzialac. Cesarz i Kaplan moze mowic, ze ten Pan jest w formalnym zwiazku. 

 

 

2. Praca: 

Sprawiedliwosc, umiarkowanie, 4 buław

 

Duzo pracy papierkowej, ale ogolnie miesiac spokojny i w milej atmosferze jesli chodzi o kwestie zawodowe. Pomyslalam takze o jakims wyjsciu ze znajomymi z pracy albo imprezie firmowej.

 

3. Najważniejsze wydarzenie

As kielichów.

+ dociągnęłam diabeł, 7 mieczy

 

Nowe uczucie, ale za tym kryja sie jakies klamstwa, nie do konca szczere intencje. Mysle, ze ktos bedzie chcial Cie uwiesc.

 

4. Co dobrego:

 

3 monet, kochankowie, 6 monet + pustelnik

 

Moze bedziesz miala mozliwosc poglebienia swojej wiedzy dzieki jakiejs wspolpracy z osoba z pracy.

 

Dziwny miesiąc się zapowiada

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Sarah2020 napisał:

1. Uczucia 

Diabeł, kapłan, cesarz

Na uczucia, to możesz być dość łatwym kąskiem dla sił dużo potężniejszych od Ciebie, Uważaj na takie myślenie, że coś będziesz mieć pod kontrolą, bo tak Ci się może tylko wydawać. Negatywne karty, łącznie z tą Kapłanką z sumowania, ale mimo wszystko będziesz miała zawsze wybór, czy się podporządkować mentalnie, czy się odwrócić, ale uważaj na facetów w stylu toksyczni byli, czy zajęci szukający uległej kochanki.

5 godzin temu, Sarah2020 napisał:

2. Praca: 

Sprawiedliwosc, umiarkowanie, 4 buław

Wymagane opanowanie, chwilami wręcz anielska cierpliwość, ale tendencje są bardzo dobre, więc tylko starać się uczciwie i dbać o zdrową atmosferę w pracy powinno wystarczyć. Zapis kart jest troszkę niechlujny, więc nie mogę tu zsumować.

5 godzin temu, Sarah2020 napisał:

 

3. Najważniejsze wydarzenie

As kielichów.

+ dociągnęłam diabeł, 7 mieczy

Jakieś nieuczciwe zagranie, ale możesz to zneutralizować otwartością serca, nawet gdyby to znaczyło emocjonalne poddanie się w formie np. popłakania się, ale to też może oczyścić.

5 godzin temu, Sarah2020 napisał:

4. Co dobrego:

 

3 monet, kochankowie, 6 monet + pustelnik

Jeśli współpraca z innymi, szukanie wsparcia u innych, nie zawsze Ci leży, to jednak szukaj dobrych stron takiego wyjścia do drugiego człowieka, czy do zespołu choćby najmniejszego, bo to będzie to dobre.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2019 o 13:56, Sarah2020 napisał:

 

1. Uczucia 

Diabeł, kapłan, cesarz

Chyba jakiś facet ci mocno wpadnie w oko, będzie mocno na Ciebie działać.

 

2. Praca: 

Sprawiedliwosc, umiarkowanie, 4 buław

Może jakiś bilans w pracy będziesz robić, te karty z księgowością mi się kojarzą

 

3. Najważniejsze wydarzenie

As kielichów.

+ dociągnęłam diabeł, 7 mieczy

Bardzo silne uczucie będzie Tobą targać, uważaj też na nieczyste zagrywki

 

4. Co dobrego:

3 monet, kochankowie, 6 monet + pustelnik

Może jakieś szkolenie? Może jakieś wybory dotyczące samorozwoju...

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja: 

1. Chęć  przejęcia kontroli przez kogoś, chęć skonsumowania, posiadania  i robienie wszystkiego w tym celu na różne sposoby- bezskuteczne (ze względu na nieczyste intencje tego kogoś)

2. Wyjątkowo spokojny miesiąc, rozliczenia itp. Bilans prawidłowy, atmosfera idealna jak na pracę.

3. Sam as kielichów- czyste sumienie, z diabłem i 7 mieczy- mimo namawiań do grzechu.

Sytuacja 2: czyjeś toksyczne zauroczenie , uwodzenie 

4. Zgodna współpraca z przyjaciółką, wsparcie czyichś działań i pomysłów, dobroczynny datek 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...